Regulamin edycji 2017 !
Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2017 1. Prawo startu w cyklu rozgrywek posiada osoba umiejąca grać w szachy i urodzona w latach 2004 – 2013 2. Liga Młodych Mistrzów składa się z 8 niezależnych turniejów. 3. Do rozgrywek można dołączyć w dowolnym turnieju cyklu Ligi Młodych Mistrzów. By być sklasyfikowanym wystarczy wziąć udział w jednym turnieju. 4. Turnieje Ligi Młodych Mistrzów rozgrywane będą najczęściej w pierwszy piątek każdego miesiąca z wyłączeniem wakacji. Start każdego o godzinie 17:00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury ul. Rynek II 1. Zapisy w dniu zawodów bezpośrednio przed turniejem w godz. 16:45 – 17:00 Harmonogram turniejów: – 10 lutego – 3 marca – 7 kwietnia – 5 maja – 2 czerwca - przeniesiony na 23 czerwca – 13 października – 10 listopada
– 22 grudnia – finał
5. Dystans każdego turnieju: 7 rund; system rozgrywek: szwajcarski; Tempo: 10 min + 5 sekund bonusu za ruch/na partię. 6. W turniejach nie pobiera się wpisowego. 7. Liga Młodych Mistrzów będzie klasyfikowana w czterech kategoriach wiekowych bez podziału na płeć: do lat 7, do lat 9, do lat 11 oraz do lat 13 8. Finał rozgrywek nastąpi po rozegraniu ostatniego 8 turnieju – 22 grudnia około godz.: 20:30. Do końcowej generalnej klasyfikacji zaliczać się będzie 6 najlepszych wyników z 8 rozegranych przez poszczególnych zawodników. 9. Nagrody w klasyfikacji generalnej Ligi Młodych Mistrzów: Za miejsca I-III medale i drobne upominki, dla wszystkich dyplomy 10. W przypadku zdobycia po finałowym ostatnim turnieju Ligi Młodych Mistrzów takiej samej ilości punktów przez zawodników walczących o medale decyduje dogrywka 5 min + 5 sekundy 11. W rozgrywkach obowiązują przepisy Polskiego Związku Szachowego i walka w duchu Fair Play. 12. Wyniki oraz tabele na www.szachylubartow.republika.pl w zakładce Liga Młodych Mistrzów oraz na profilu http://www.facebook.com/SzachyLuksLubartow 13. Kontakt do sędziego i koordynatora Ligi Młodych Mistrzów 2017: Piotr Opolski 509 845 922
nazwisko i imię |
uczeń |
kat. |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
suma |
6 z 8 |
FINAŁ |
MIEJSCE |
Bronisz Eryk |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 11 |
7 |
7 |
7 |
7 |
5,5 |
|
|
|
33,5 |
0 |
33,5 |
I |
Gryzio Artur |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
5 |
4 |
6 |
5 |
6 |
6 |
5 |
|
37 |
-4 |
33 |
I |
Opolski Wiktor |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
4 |
5 |
4 |
|
6 |
6 |
5 |
|
30 |
0 |
30 |
II |
Woźniak Paweł |
S P nr 1 Lubartów |
do lat 11 |
4 |
6 |
4 |
|
4 |
4 |
7 |
|
29 |
0 |
29 |
II |
Meksuła Martyna |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 13 |
3 |
4 |
4 |
|
4 |
3 |
5 |
|
23 |
0 |
23 |
I |
Szczerba Aleksandra |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
3 |
3 |
4 |
5 |
|
3 |
4 |
|
22 |
0 |
22 |
III |
Czuchryta Kacper |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 7 |
3 |
3 |
4 |
3 |
4 |
3 |
|
|
20 |
0 |
20 |
I |
Trąbka Eryk |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
4 |
4 |
|
4 |
4 |
3 |
|
19 |
0 |
19 |
IV |
Bałchan Jan |
S P nr 1 Lubartów |
do lat 11 |
2 |
4 |
3 |
2,5 |
|
2 |
3 |
|
16,5 |
0 |
16,5 |
III |
Patryk Matyjaszczyk |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
3 |
3 |
|
4 |
3 |
3 |
|
|
16 |
0 |
16 |
V |
Drozd Michał |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
1 |
3 |
4 |
4 |
|
4 |
|
16 |
0 |
16 |
V |
Budzyński Jakub |
S P nr 1 Lubartów |
do lat 13 |
4 |
2 |
4 |
4 |
|
|
|
|
14 |
0 |
14 |
II |
Mularczuk Mikołaj |
Zespół Szkłół Niemce |
do lat 11 |
|
4 |
5 |
|
|
|
5 |
|
14 |
0 |
14 |
IV |
Mitruk Lena |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 13 |
1 |
3 |
2 |
|
|
4 |
3 |
|
13 |
0 |
13 |
III |
Pietruszka Agnieszka |
S P nr 4 Lubartów |
do lat 7 |
|
1,5 |
3 |
|
|
2 |
4 |
|
10,5 |
0 |
10,5 |
II |
Dziewulski Jakub |
S P Brzeziny |
do lat 13 |
|
|
|
|
4,5 |
5 |
|
|
9,5 |
0 |
9,5 |
IV |
Dziedzic Daniel |
S P nr 1 Lubartów |
do lat 13 |
|
|
|
|
2 |
2 |
4 |
|
8 |
0 |
8 |
V |
Malesa Krystian |
S P Brzeziny |
do lat 13 |
|
|
|
|
3 |
4 |
|
|
7 |
0 |
7 |
VI |
Pietruszka Szymon |
S P nr 4 Lubartów |
do lat 9 |
|
2 |
1 |
|
|
1 |
3 |
|
7 |
0 |
7 |
VII |
Twardzisz Kacper |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
|
|
2 |
2,5 |
|
2 |
|
6,5 |
0 |
6,5 |
VIII |
Bzoma Martyna |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
4 |
2 |
|
|
|
|
|
6 |
0 |
6 |
IX |
Petkowicz Aleks |
S P nr 4 Lubartów |
do lat 9 |
|
4 |
|
|
2 |
|
|
|
6 |
0 |
6 |
IX |
Machaj Kacper |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
3 |
|
0 |
3 |
|
|
|
6 |
0 |
6 |
IX |
Kowalczyk Mikołaj |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
1,5 |
3 |
|
1 |
|
|
|
5,5 |
0 |
5,5 |
XII |
Mitruk Hanna |
SP nr 1 w Lubartowie |
do lat 7 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
5 |
0 |
5 |
III |
Kloc Mateusz |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
0 |
3 |
XIII |
Sztuk Alicja |
SP nr 1 w Lubartowie |
do lat 7 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
2 |
0 |
2 |
IV |
Gałęzowski Marcin |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
|
|
|
1,5 |
|
|
|
1,5 |
0 |
1,5 |
XIV |
Duda Dominik |
S P nr 3 Lubartów |
do lat 9 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
1 |
0 |
1 |
XV | |