[Strona główna]
Otwarte Mistrzostwa Pomorza o Puchar Solidarności
Sala BHP Stoczni Gdańskiej, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6 2019-08-04/2019-08-11 90' + 30'' na ruch Wiesław Libura
|
|
| | | | | | | |
1 | FM | | POL | 2300 | 2300 | ASSz Lipno Stęszew | 1998 |
2 | k | | POL | 2259 | 2200 | | 1983 |
3 | k | | POL | 2253 | 2200 | UKS Zawisza Kolbudy | 1986 |
4 | FM | | POL | 2235 | 2300 | ZMCh Polska YMCA Warszawa | 1974 |
5 | k+ | | BLR | 2224 | 2300 | | 1982 |
6 | FM | | POL | 2189 | 2300 | KS KORONA Zakrzewo | 1981 |
7 | k | | POL | 2185 | 2200 | UKS Zawisza Kolbudy | 1993 |
8 | k | | POL | 2164 | 2200 | UKS Zawisza Kolbudy | 2000 |
9 | k | | POL | 2132 | 2200 | UKS Korona Gdańsk | 1998 |
10 | k | | POL | 2077 | 2200 | MCKiS Jaworzno | 2001 |
11 | I++ | | POL | 2075 | 2100 | UKS WDA Lipusz | 1999 |
12 | I+ | | POL | 2047 | 2100 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1956 |
13 | I++ | | POL | 2040 | 2100 | UKS WDA Lipusz | 1966 |
14 | k | | POL | 2025 | 2200 | | 1970 |
15 | I | | POL | 2009 | 2000 | MTS Kwidzyn | 1989 |
16 | k+ | | POL | 2005 | 2100 | UKS TSz Zieloni Zielonka | 1988 |
17 | I | | BLR | 1994 | 2000 | | 2006 |
18 | FM | | POL | 1973 | 2300 | HUSARIA | 1942 |
19 | k | | POL | 1966 | 2200 | UKS Korona Gdańsk | 1971 |
20 | I | | GER | 1958 | 2000 | | 1998 |
21 | I | | GER | 1931 | 2000 | | 1957 |
22 | CM | | POL | 1911 | 2200 | UKS Korona Gdańsk | 1960 |
23 | I | | POL | 1907 | 2000 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1954 |
24 | I++ | | POL | 1892 | 2100 | MTS Kwidzyn | 1978 |
25 | I++ | | POL | 1887 | 2100 | UKS WDA Lipusz | 1957 |
26 | k | | POL | 1829 | 2200 | UKS WDA Lipusz | 1950 |
27 | I | | POL | 1829 | 2000 | UKS Hetman Elblag | 1976 |
28 | I+ | | POL | 1828 | 2100 | | 1971 |
29 | I | | POL | 1815 | 2000 | UKS Centrum Tczew | 1989 |
30 | I | | POL | 1810 | 2000 | | 1939 |
31 | II+ | | CZE | 1804 | 1900 | | 1969 |
32 | I | | POL | 1780 | 2000 | UKS WDA Lipusz | 1982 |
33 | I | | POL | 1772 | 2000 | UKS Gedanensis Gdańsk | 1992 |
34 | I | | POL | 1759 | 2000 | TKKF Rzemyk Gdynia | 1978 |
35 | I | | POL | 1757 | 2000 | | 1943 |
36 | I | | POL | 1739 | 2000 | | 1952 |
37 | I+ | | POL | 1733 | 2100 | UKS WDA Lipusz | 1963 |
38 | I | | POL | 1719 | 2000 | UKS Korona Gdańsk | 1970 |
39 | I | | POL | 1683 | 2000 | | 1985 |
40 | I | | POL | 1682 | 2000 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1959 |
41 | I | | POL | 1672 | 2000 | | 1958 |
42 | I | | POL | 1664 | 2000 | | 1964 |
43 | I++ | | POL | 1654 | 2100 | | 1946 |
44 | I | | POL | 1645 | 2000 | | 1989 |
45 | I | | POL | 1643 | 2000 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1970 |
46 | I | | POL | 1637 | 2000 | UKS MDK GDYNIA | 2007 |
47 | I | | POL | 1630 | 2000 | UKS WDA Lipusz | 1957 |
48 | I | | POL | 1622 | 2000 | KSz Skoczek Siedlce | 1965 |
49 | I | | POL | 1621 | 2000 | UKS Czternastka Warszawa | 2004 |
50 | I | | POL | 1615 | 2000 | KSz DRAKON Lublin | 1959 |
51 | I | | POL | 1583 | 2000 | | 1958 |
52 | I | | POL | 1575 | 2000 | LZS CKTiS Biskupiec | 1971 |
53 | I | | POL | 1554 | 2000 | UKS WDA Lipusz | 1943 |
54 | I | | POL | 1534 | 2000 | TMS Roszada Gliwice | 2000 |
55 | I | | POL | 1505 | 2000 | LZS CKTiS Biskupiec | 1990 |
56 | II+ | | POL | 1501 | 1900 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1959 |
57 | II | | POL | 1470 | 1800 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1995 |
58 | II | | POL | 1439 | 1800 | UKS Korona Gdańsk | 2002 |
59 | II | | POL | 1422 | 1800 | | 1995 |
60 | II | | POL | 1413 | 1800 | UKS Korona Gdańsk | 1977 |
61 | II | | POL | 1404 | 1800 | UKS WDA Lipusz | 2001 |
62 | II+ | | POL | 1393 | 1900 | UKS Kościelec | 2005 |
63 | II | | POL | 1386 | 1800 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1948 |
64 | II | | POL | 1382 | 1800 | UKS Korona Gdańsk | 2001 |
65 | II+ | | POL | 1372 | 1700 | | 1972 |
66 | II | | POL | 1352 | 1800 | UKS SP11 Skoczek Tczew | 2005 |
67 | II | | POL | 1352 | 1800 | KLUB MARYNARKI WOJENNEJ | 1970 |
68 | II+ | | POL | 1327 | 1900 | UKS SP11 Skoczek Tczew | 1969 |
69 | III | | GER | 1301 | 1400 | | 1957 |
70 | II | | POL | 1294 | 1800 | UKSz Hetman Warszawa | 1998 |
71 | II | | POL | 1291 | 1800 | UKS Korona Gdańsk | 2001 |
72 | II | | POL | 1241 | 1800 | UKS Korona Gdańsk | 2002 |
73 | II+ | | POL | 1234 | 1700 | MKS MOS Wieliczka | 1980 |
74 | II | | POL | 1229 | 1800 | UKS MDK GDYNIA | 2007 |
75 | II | | POL | 1224 | 1800 | UKS WDA Lipusz | 2006 |
76 | II | | POL | 1167 | 1800 | COR CORDIUM Starogard Gdański | 1945 |
77 | II+ | | POL | 1159 | 1700 | MKS MOS Wieliczka | 2007 |
78 | I | | POL | 1152 | 1800 | UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański | 2008 |
79 | III | | POL | 1150 | 1600 | | 1975 |
80 | III | | POL | 1132 | 1600 | | 1950 |
81 | II | | POL | 1125 | 1800 | UKS Korona Gdańsk | 2006 |
82 | II | | POL | 1109 | 1800 | UKS Gedanensis Gdańsk | 2010 |
83 | III | | POL | 1077 | 1600 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 2007 |
84 | II | | POL | 1076 | 1800 | UKS WDA Lipusz | 1958 |
85 | II | | POL | 0 | 1800 | KKS Ormuzd Kartuzy | 1978 |
86 | II | | POL | 0 | 1800 | | 1992 |
87 | II | | POL | 0 | 1600 | UKS WDA Lipusz | 2003 |
88 | III | | POL | 0 | 1600 | UKS Korona Gdańsk | 2008 |
89 | IV | | POL | 0 | 1400 | | 1985 |
|
|
|