Lp. | Drużyna | L.Zaw. | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. |
1 | Bałtów-Parafia Matki Boskiej Bolesnej | 1 | | | | | |
| | | 15 | V | Cieślik, Tomek | 0 | 1200 |
2 | Bojano k/Gdyni-Parafia Św. Jadwigi | 2 | | | | | |
| | | 17 | | Dziecielski, Mateusz | 0 | 1000 |
| | | 21 | | Ferlin, Krzysztof | 0 | 1000 |
3 | Chylice- Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej | 2 | | | | | |
| | | 14 | IV | Przęczka, Michał | 0 | 1400 |
| | | 35 | | Majewski, Michał | 0 | 1000 |
4 | Dziekanowice | 2 | | | | | |
| | | 20 | | Michalik, Mateusz | 0 | 1000 |
| | | 29 | | Panczyk, Józef | 0 | 1000 |
5 | Goszczanów-Parafia Św. Marcina | 3 | | | | | |
| | | 22 | | Gawron, Jakub | 0 | 1000 |
| | | 31 | | Pałucki, Jacek | 0 | 1000 |
| | | 40 | | Kaczorkiewicz, Grzegorz | 0 | 1000 |
6 | JKSz MCKiS Jaworzno | 1 | | | | | |
| | | 5 | II | Rudol, Maurycy | 1673 | 1800 |
7 | KLIM UKSz Gambit Starachowice | 2 | | | | | |
| | | 9 | III | Kaput, Paweł | 0 | 1600 |
| | | 11 | IV | Lefek, Krzysztof | 0 | 1400 |
8 | Krynka - Parafia Św. Jana Chrzciciela | 3 | | | | | |
| | | 13 | V | Sarniak, Krystian | 0 | 1200 |
| | | 23 | | Pawlik, Bartosz | 0 | 1000 |
| | | 36 | | Szczygieł, Maciej | 0 | 1000 |
9 | KSz Kamex Sulechów | 1 | | | | | |
| | | 6 | III | Jaśniewicz, Rafał | 1605 | 1600 |
10 | LKSz GCKiP Czarna | 3 | | | | | |
| | | 1 | I++ | Janus, Przemysław | 2134 | 2100 |
| | | 2 | I | Czaja, Jacek | 1887 | 2000 |
| | | 4 | II+ | Janus, Radosław | 1753 | 1800 |
11 | Łódź-Parafia Trójcy Przenajświętszej | 1 | | | | | |
| | | 37 | | Józefiak, Piotr | 0 | 1000 |
12 | MPZSzach Kraków | 1 | | | | | |
| | | 8 | II | Maciążek, Marcin | 0 | 1800 |
13 | Mszana Dolna - Parafia Miłosierdzia Bożego | 1 | | | | | |
| | | 12 | IV | Tomal, Michał | 0 | 1400 |
14 | Nowy Targ - Parafia Św, Katarzyny Aleksandryjskiej | 2 | | | | | |
| | | 33 | | Rokicki, Robert | 0 | 1000 |
| | | 39 | | Iskra, Grzegorz | 0 | 1000 |
15 | Opoczno-Parafia Św. Bartłomieja | 2 | | | | | |
| | | 38 | | Stasik, Bartłomiej | 0 | 1000 |
| | | 44 | | Paduch, Aleksander | 0 | 1000 |
16 | Starachowice - Parafia MBNP | 2 | | | | | |
| | | 10 | IV | Lefek, Hubert | 0 | 1400 |
| | | 43 | | Kiepas, Kamil | 0 | 1000 |
17 | Sulechów-Parafia św. Stanisława Kostki | 4 | | | | | |
| | | 19 | | Kondratowicz, Marek | 0 | 1000 |
| | | 25 | | Kondratowicz, Michał | 0 | 1000 |
| | | 32 | | Odwrot, Łukasz | 0 | 1000 |
| | | 41 | | Skrzypczak, Mateusz | 0 | 1000 |
18 | Szumsko-Parafia Św. Stanisława | 5 | | | | | |
| | | 18 | | Kiełczewski, Patryk | 0 | 1000 |
| | | 24 | | Deleżyński, Mateusz | 0 | 1000 |
| | | 27 | | Kowalik, Sebastian | 0 | 1000 |
| | | 30 | | Kaliniecki, Grzegorz | 0 | 1000 |
| | | 42 | | Krawczyk, Jan | 0 | 1000 |
19 | Świętomarz-Parafia WNMP | 1 | | | | | |
| | | 28 | | Grzyb, Paweł | 0 | 1000 |
20 | UKS Szachylice Chylice | 2 | | | | | |
| | | 3 | II | Różycki, Bartłomiej | 1757 | 1800 |
| | | 7 | III | Różycki, Wojciech | 1483 | 1600 |
21 | Wierzbica - Parafia pw. Św. Stanisława | 2 | | | | | |
| | | 16 | | Ogorzałek, Kornel | 0 | 1000 |
| | | 34 | | Duralski, Przemysław | 0 | 1000 |
22 | Wierzbica - Parafia pw. Św. Stanisława BM | 1 | | | | | |
| | | 26 | | Cholewa, Dariusz | 0 | 1000 |
|