Lp. | Drużyna | L.Zaw. | SUMA | M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Pkt. |
1 | LKSz GCKiP Czarna | 2 | 16.0 | | | | |
| | | | 1 | I++ | Janus, Przemysław | 9.0 |
| | | | 3 | I | Czaja, Jacek | 7.0 |
2 | UKS Szachylice Chylice | 2 | 12.0 | | | | |
| | | | 2 | II | Różycki, Bartłomiej | 7.0 |
| | | | 14 | III | Różycki, Wojciech | 5.0 |
3 | Bojano k/Gdyni-Parafia Św. Jadwigi | 2 | 11.0 | | | | |
| | | | 10 | | Ferlin, Krzysztof | 5.5 |
| | | | 12 | | Dziecielski, Mateusz | 5.5 |
4 | Chylice- Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej | 2 | 10.0 | | | | |
| | | | 8 | IV | Przęczka, Michał | 6.0 |
| | | | 32 | | Majewski, Michał | 4.0 |
5 | KLIM UKSz Gambit Starachowice | 2 | 10.0 | | | | |
| | | | 13 | III | Kaput, Paweł | 5.0 |
| | | | 20 | IV | Lefek, Krzysztof | 5.0 |
6 | Sulechów-Parafia św. Stanisława Kostki | 2 | 9.5 | | | | |
| | | | 9 | | Odwrot, Łukasz | 6.0 |
| | | | 33 | | Skrzypczak, Mateusz | 3.5 |
7 | Krynka - Parafia Św. Jana Chrzciciela | 2 | 9.5 | | | | |
| | | | 15 | V | Sarniak, Krystian | 5.0 |
| | | | 23 | | Pawlik, Bartosz | 4.5 |
8 | Dziekanowice | 2 | 9.5 | | | | |
| | | | 18 | | Michalik, Mateusz | 5.0 |
| | | | 22 | | Panczyk, Józef | 4.5 |
9 | Goszczanów-Parafia Św. Marcina | 2 | 9.0 | | | | |
| | | | 16 | | Gawron, Jakub | 5.0 |
| | | | 24 | | Kaczorkiewicz, Grzegorz | 4.0 |
10 | Starachowice - Parafia MBNP | 2 | 9.0 | | | | |
| | | | 17 | IV | Lefek, Hubert | 5.0 |
| | | | 25 | | Kiepas, Kamil | 4.0 |
11 | Szumsko-Parafia Św. Stanisława | 2 | 8.0 | | | | |
| | | | 29 | | Deleżyński, Mateusz | 4.0 |
| | | | 30 | | Kaliniecki, Grzegorz | 4.0 |
12 | Wierzbica - Parafia pw. Św. Stanisława | 2 | 7.0 | | | | |
| | | | 26 | | Ogorzałek, Kornel | 4.0 |
| | | | 37 | | Duralski, Przemysław | 3.0 |
13 | Nowy Targ - Parafia Św, Katarzyny Aleksandryjskiej | 2 | 7.0 | | | | |
| | | | 27 | | Iskra, Grzegorz | 4.0 |
| | | | 35 | | Rokicki, Robert | 3.0 |
14 | JKSz MCKiS Jaworzno | 1 | 6.5 | | | | |
| | | | 4 | II | Rudol, Maurycy | 6.5 |
15 | MPZSzach Kraków | 1 | 6.5 | | | | |
| | | | 5 | II | Maciążek, Marcin | 6.5 |
16 | KSz Kamex Sulechów | 1 | 6.0 | | | | |
| | | | 6 | III | Jaśniewicz, Rafał | 6.0 |
17 | Łódź-Parafia Trójcy Przenajświętszej | 1 | 5.5 | | | | |
| | | | 11 | | Józefiak, Piotr | 5.5 |
18 | Opoczno-Parafia Św. Bartłomieja | 2 | 5.5 | | | | |
| | | | 31 | | Paduch, Aleksander | 4.0 |
| | | | 43 | | Stasik, Bartłomiej | 1.5 |
19 | Mszana Dolna - Parafia Miłosierdzia Bożego | 1 | 5.0 | | | | |
| | | | 19 | IV | Tomal, Michał | 5.0 |
20 | Bałtów-Parafia Matki Boskiej Bolesnej | 1 | 5.0 | | | | |
| | | | 21 | V | Cieślik, Tomek | 5.0 |
21 | Świętomarz-Parafia WNMP | 1 | 3.0 | | | | |
| | | | 38 | | Grzyb, Paweł | 3.0 |
22 | Wierzbica - Parafia pw. Św. Stanisława BM | 1 | 3.0 | | | | |
| | | | 39 | | Cholewa, Dariusz | 3.0 |
|