Reklamy |
|
SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA: |
|
|
marzec 2017 | ||
---|---|---|
01-03 01-03 | 719 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,MP szybkie |
01-03 01-03 | II Turniej Warcabowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,KP blitz |
01-03 02-03 | Mistrzostwa Zagórza Uczniów Szkół 2006 i Starsi
Zagórz [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,PK szybkie |
01-03 02-03 | Mistrzostwa Zagórza Uczniów - rocznik 2007 i młodsi
Zagórz [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,PK szybkie |
01-03 01-03 | Szachowa Środa w Tarnowie nr 7 - 2017 r.
Tarnów [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,MP blitz |
01-03 01-03 | Turniej Szachowy w Kicinie. Grupa Gimnazja
Kicin [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,WP szybkie |
01-03 01-03 | X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,SK blitz |
02-03 02-03 | Cup of the group of Companies "Region" Moscow 2017
Moscow [aktualizacja:02-03-2017] | Russia blitz |
02-03 02-03 | Krosno GRA !!! - Zespół Szkół w Krosnie Odrzańskim kl. II a
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,LB szybkie |
02-03 27-04 | mistrzostwa Elbląga klasyczne 2017
Elbląg COP ul Związku Jaszczurczego 17 [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,WM klasyczne |
02-03 06-04 | Na "małą" I kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
02-03 14-04 | Na II kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [aktualizacja:14-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
02-03 23-03 | Na III kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [aktualizacja:08-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
02-03 02-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,LU blitz |
02-03 02-03 | Turniej III z cyklu Grand Prix Malbork 2017
Malbork [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,PO blitz |
02-03 02-03 | Turniej Kontrolny 326
SP Przebieczany [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,MP szybkie |
02-03 02-03 | Turniej Szachów Błyskawicznych
Karpacz [aktualizacja:02-03-2017] | Poland,LB blitz |
03-03 03-03 | 8. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,PL szybkie |
03-03 03-03 | Grand Prix ELPOS - PRYMUS - MOK 2017 w szachach szybkich T1
Gniezno [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,WP szybkie |
03-03 03-03 | Grand Prix Polonii Wrocław - 3.03.2017
Wrocław [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,DS blitz |
03-03 24-03 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr786 (z normą na 2 kategorię szachową)
Wadowice [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP klasyczne |
03-03 03-03 | IV Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,PK blitz |
03-03 10-03 | Mistrzostwa II F 2016/17
Białystok [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,PL blitz |
03-03 05-03 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,LD klasyczne |
03-03 03-03 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2017 (2 z8)
Lubartów [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,LU szybkie |
03-03 03-03 | SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ
KRAKÓW [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,MP blitz |
03-03 21-05 | Turniej szachowy uczniów klasy 5 rok szkolny 2016/2017
Legionowo [aktualizacja:21-05-2017] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | Turniej w KS DORS
Ruda Śląska ul Powstańców 2 [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,SL blitz |
03-03 03-03 | XI Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Gimnazja
Puszcza Mariańska [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | XI Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach klasy 0-3 SP
Puszcza Mariańska [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MA szybkie |
03-03 03-03 | XI Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach klasy 4-6 SP
Puszcza Mariańska [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MA szybkie |
03-03 06-03 | Zamknięty kołowy turniej szachowy
Chrzanów [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,MP klasyczne |
04-03 05-03 | "Młode Talenty Powiatu Wieluńskiego"
Wieluń [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,LD szybkie |
04-03 04-03 | "Szachowy marzec" - Sobotni blitz
Łódź [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,LD blitz |
04-03 05-03 | ***XVI Indywidualne Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów 2017***
Świecie [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,KP szybkie |
04-03 04-03 | 59 Edycja Złotej Wieży - Powiatowy Drużynowy Turniej Szachowy Zrzeszenia LZS
Grabno [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
04-03 04-03 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,DS szybkie |
04-03 04-03 | Grand Prix - Turniej V- gr. A
Gorlice [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,MP szybkie |
04-03 04-03 | Grand Prix - Turniej VI - gr.C
Gorlice [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,MP szybkie |
04-03 05-03 | Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Rozważne
Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
04-03 04-03 | Grand Prix Gryfina 2017 Turniej-2
GRYFINO [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
04-03 04-03 | Grand Prix Siedlec 2017 - turniej 3
Siedlce [aktualizacja:17-02-2017] | Poland,MA szybkie |
04-03 04-03 | Grand Prix Siedlec 2017 - turniej 3
Siedlce [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,MA szybkie |
04-03 05-03 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,PO klasyczne |
04-03 04-03 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA C: 1100 - 1250
Lipusz [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,PO szybkie |
04-03 04-03 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA D: 1000
Lipusz [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,PO szybkie |
04-03 04-03 | I Marcowy RAPID
Rzeszów [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,PK szybkie |
04-03 05-03 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa A - ranking od 1600 i powyżej (norma częściowa)
Łódź [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,LD klasyczne |
04-03 05-03 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa B - ranking 1100 - 1400
Łódź [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,LD klasyczne |
04-03 04-03 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa C - Początkujący bez kategorii szachowej
Łódź [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,LD szybkie |
04-03 04-03 | II Turniej Pamięci Żółnierzy Wyklętych w Ostrołece
Ostrołęka [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,MA szybkie |
04-03 04-03 | II Turniej Pamięci Żółnierzy Wyklętych w Ostrołece dla dzieci do 13 lat
Ostrołęka [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MA szybkie |
04-03 04-03 | III OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH
Choszczno [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,ZP drużynowy, szybkie |
04-03 04-03 | IX Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,PL szybkie |
04-03 04-03 | IX Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,PL szybkie |
04-03 04-03 | Memoriał Rafała Gunajewa
Prabuty [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,PO blitz |
04-03 05-03 | Otwarte Mistrzostwa Szachowe Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa A
Radom [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
04-03 04-03 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A - do lat14
Wroclaw [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,DS szybkie |
04-03 04-03 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B - do lat 11
Wroclaw [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,DS szybkie |
04-03 04-03 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C - do lat 9
Wroclaw [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,DS szybkie |
04-03 04-03 | Otwarty Turniej Prezesów Klubów Szachowych LZSzach
Sulechów [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,LB blitz |
04-03 04-03 | Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. VIII OPEN B
Toruń [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,KP szybkie |
04-03 04-03 | Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016/17 Runda VI OPEN A
Toruń [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,KP szybkie |
04-03 04-03 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,SL blitz |
04-03 04-03 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY 50+ i wszystkich chętnych do II KAT.
PAWŁOWICE [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,SL blitz |
04-03 04-03 | SZACH DART MAT GRUPA C DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,WP szybkie |
04-03 04-03 | SZACH DART MAT TURNIEJ A DO 12 LAT
POZNAŃ [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,WP szybkie |
04-03 04-03 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 5A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,SL szybkie |
04-03 04-03 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 5B
STRUMIEŃ [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,SL blitz |
04-03 05-03 | Szachowe Początki 2017
Puszcza Mariańska [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
04-03 04-03 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,SL szybkie |
04-03 04-03 | TURNIEJ SZACH DART MAT do 12 lat 13 do 18 dorośli ATRAKCYJNE NAGRODY
POZNAŃ [aktualizacja:01-02-2017] | Poland,WP szybkie |
04-03 05-03 | Turniej szkoleniowy 1400 na kategorię
Olsztyn [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,WM klasyczne |
04-03 05-03 | Turnieje klasyfikacyjne w Piątkowskiej Szkole Społecznej ||| Juniorzy gupa A i B ||| OPEN FIDE
Poznań [aktualizacja:14-02-2017] | Poland,WP klasyczne |
04-03 04-03 | V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 2 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,SL szybkie |
04-03 04-03 | V Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SOK Nowa Dęba 2017
Nowa Dęba [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,PK szybkie |
04-03 05-03 | VI Memoriał Janusza Heka
Puszcza Mariańska [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
04-03 04-03 | VII Bialska Liga Szachowa
Terespol [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,LU szybkie |
04-03 04-03 | XIII Grand Prix Tąpkowic 2017 - turniej 3
Tąpkowice [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,SL szybkie |
04-03 04-03 | XIII MISTRZOSTWA GDYNI JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH - GRUPA A - 2009 i młodsi
Gdynia [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,PO szybkie |
04-03 04-03 | XIII MISTRZOSTWA GDYNI JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH - GRUPA OPEN
Gdynia [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,PO szybkie |
04-03 04-03 | XVI Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia. Grupa ur. w 2000 r. i starszych.
DZIEKANOWICE [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,MP szybkie |
04-03 04-03 | XVI Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia. Grupa ur. w 2007 i młodszych.
DZIEKANOWICE [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,MP szybkie |
04-03 04-03 | XVI Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia. Grupa ur. w latach 2001-2006
DZIEKANOWICE [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,MP szybkie |
04-03 04-03 | XVII Memoriał D.Widuch turniej C
Tczew [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,PO szybkie |
04-03 04-03 | XXVII Memoriał im. bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach
Gąbin [aktualizacja:04-03-2017] | Poland,MA szybkie |
05-03 05-03 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego ZŁOTA WIEŻA
Wronki [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,WP drużynowy, szybkie |
05-03 05-03 | Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne
Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) [aktualizacja:08-03-2017] | Poland,MA szybkie |
05-03 05-03 | III Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MA szybkie |
05-03 05-03 | IV Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,PL szybkie |
05-03 05-03 | IV Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,PL szybkie |
05-03 05-03 | Mistrzostwa Gminy Kijewo Królewskie 2017
Kijewo Królewskie [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,KP szybkie |
05-03 05-03 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,SL szybkie |
05-03 05-03 | Słodki Szach - Turniej Sachowy dla Dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach
Kielce [aktualizacja:03-03-2017] | Poland,SK blitz |
05-03 05-03 | Słodki Szach - Turniej Sachowy dla Dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach - grupa bez kategorii
Kielce [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,SK blitz |
05-03 05-03 | Słodki Szach - Turniej Sachowy dla Dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach - grupa zawodników II i III kat
Kielce [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,SK blitz |
05-03 05-03 | Sodki Szach - Turnije Szachowy dla Dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek - grupa IV i V
Kielce [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,SK blitz |
05-03 05-03 | Turniej o Puchar Sołtysa Szynwałdu
Szynwałd [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MP szybkie |
05-03 05-03 | TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 90 LECIA OSP W JAROMIERZU
JAROMIERZ [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,WP szybkie |
05-03 05-03 | XIII cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - MŁODE TALENTY
Szczecin [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
05-03 05-03 | XIII cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - OPEN
Szczecin [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
05-03 05-03 | XIV Indywidualne Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,MA szybkie |
05-03 05-03 | XLV Turniej Szachowy "Zima"
Szubin [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,KP szybkie |
05-03 05-03 | XLV Turniej Szachowy "Zima" - Turniej B
Szubin [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,KP szybkie |
05-03 05-03 | XX Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina w Szachach Juniorzy
Murowana Goślina [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,WP szybkie |
05-03 05-03 | XX Otwarte Mistrzostwa Murowanej Gośliny w Szachach
Murowana Goślina [aktualizacja:05-03-2017] | Poland,WP szybkie |
06-03 15-03 | Eliminacje X Mistrzostw UKS Pionier 2017
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
06-03 06-03 | Mini Turniej 553
LO Wieliczka [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,MP szybkie |
06-03 06-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,LU blitz |
06-03 06-03 | Turniej Małych Arcymistrzów Klasy I
Żory [aktualizacja:06-03-2017] | Poland,SL blitz |
06-03 26-06 | Turniej na Domaniewskiej Gr. B
Warszawa [aktualizacja:10-07-2017] | Poland,MA klasyczne |
07-03 07-03 | Grand Prix Grzybowic T 9 z 14
Zabrze [aktualizacja:07-03-2017] | Poland,SL szybkie |
07-03 25-04 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. o Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2008 - 2004
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:05-05-2017] | Poland,WP klasyczne |
07-03 28-03 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. o Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2009 i młodsi
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,WP szybkie |
07-03 21-06 | Mistrzostwa Sp 340 gr A
Warszwawa [aktualizacja:10-07-2017] | Poland,MA klasyczne |
07-03 07-03 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-A GIM (ur. w 2003r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:07-03-2017] | Poland,MP szybkie |
07-03 07-03 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-B SP-CH (ur. w 2004r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:07-03-2017] | Poland,MP szybkie |
07-03 07-03 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-C SP-DZ (ur. w 2004r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:07-03-2017] | Poland,MP szybkie |
07-03 07-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:07-03-2017] | Poland,LU blitz |
07-03 24-03 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SP JELENIEWO-2017
Jeleniewo [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,PL szybkie |
07-03 07-03 | XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PL szybkie |
08-03 08-03 | 720 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,MP szybkie |
08-03 08-03 | GRAND PRIX Warzelni Piwa Sezon 4 Turniej IV
Bydgoszcz [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,KP blitz |
08-03 08-03 | III Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:08-03-2017] | Poland,KP blitz |
08-03 21-06 | Mistrzostwa na Domaniewskiej 37 Gr D
Warszawa [aktualizacja:10-07-2017] | Poland,MA klasyczne |
08-03 08-03 | Szachowa środa w Tarnowie nr 8- 2017
Tarnów [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MP blitz |
08-03 08-03 | Szachowe Środy - 1
Świnoujście [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
08-03 08-03 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201709)
Warszawa [aktualizacja:08-03-2017] | Poland,MA blitz |
08-03 08-03 | Turniej Kontrolny nr 4
Siercza [aktualizacja:08-03-2017] | Poland,MP blitz |
08-03 21-06 | Turniej o Kategorie na Domaniewskiej gr. C
Warszawa [aktualizacja:10-07-2017] | Poland,MA klasyczne |
08-03 12-04 | Turniej Szachowy Warzyce WIOSNA 2017
WARZYCE [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,PK klasyczne |
08-03 08-03 | VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 6 chłopcy
Starachowice [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,SK blitz |
08-03 08-03 | VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 6 dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,SK blitz |
08-03 18-03 | XXI Turniej Szachowy "BOGUSZOWICE 2017"
Boguszowice [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
09-03 04-05 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. w szachach klasycznych o Puchar Prezydenta Miasta
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:04-05-2017] | Poland,WP klasyczne |
09-03 09-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,LU blitz |
09-03 09-03 | Turniej Kontrolny 327
SP Przebieczany [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | Turniej kontrolny nr 5
Siercza [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,MP blitz |
09-03 12-03 | XXV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH SZYBKICH
Krynica Zdrój [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,MP szybkie |
09-03 09-03 | XXV MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Krynica Zdrój [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,MP blitz |
10-03 10-03 | 9. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,PL blitz |
10-03 10-03 | Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #3
Szczecin [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,ZP blitz |
10-03 10-03 | Grand Prix Polonii Wrocław - 10.03.2017
Wrocław [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,DS szybkie |
10-03 10-03 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół gimnazjalnych - chłopcy
Żnin [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,KP szybkie |
10-03 10-03 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół gimnazjalnych - dziewczęta
Żnin [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,KP szybkie |
10-03 10-03 | Mini Turniej 554
LO Wieliczka [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,MP szybkie |
10-03 10-03 | Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych - IV Zjazd
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | Turniej juniorów MOSiR Tuchów
Tuchów [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MP blitz |
10-03 10-03 | Turniej o Tytuł Mistrza Miesiąca marzec 1 03.03.2017
Lubsko [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,LB blitz |
10-03 17-06 | Turniej piątkowy (na kategorie)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:11-06-2017] | Poland,MA szybkie |
10-03 10-03 | Turniej Szachów Szybkich o Puchar Łódzkiego Związku Szachowego
Łódź [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,LD blitz |
10-03 10-03 | VI Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2017
Ulhówek [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,LU szybkie |
10-03 10-03 | XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SZACHACH- SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE- Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- GIMNAZJA- Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:10-03-2017] | Poland,SL szybkie |
10-03 10-03 | XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- SZKOŁY PODSTAWOWE - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,SL szybkie |
11-03 12-03 | VI TURNIEJ SZACHOWY O "GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PO klasyczne |
11-03 12-03 | VI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,PO klasyczne |
11-03 11-03 | VI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1000
GDAŃSK [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,PO szybkie |
11-03 12-03 | Wiosenny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
11-03 11-03 | *** VII Mistrzostwa Świecia Szkół " Od zerówki do matury" 2017***
Świecie [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,KP szybkie |
11-03 11-03 | 7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 - ur. w 2009 i młodsi
Białystok [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PL szybkie |
11-03 11-03 | Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL szybkie |
11-03 11-03 | Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL szybkie |
11-03 11-03 | Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL szybkie |
11-03 11-03 | Gminna Liga Szachowa Gminy czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
11-03 11-03 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 2 (do FIDE)
ŁODYGOWICE [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL szybkie |
11-03 11-03 | GRAND PRIX Skarżyska-Kamiennej 2016/2017 - Turniej III
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SK szybkie |
11-03 11-03 | II ROZGRYWKI O KATEGORIE W WIEŻY WAWER (V/IV kat.)
WARSZAWA [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | II Turniej dla dzieci rocznik 2009 i młodsi Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | II TURNIEJ SZACHOWY im. Stanisława Staszica w Samsonowie
Samsonów [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,SK szybkie |
11-03 11-03 | II Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | III Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa gr. A IV kat. i wyzej
Warszawa [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | III Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich
Warszawa [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | III Szachowe Otwarte Mistrzostwa Płońska dla Dzieci i Młodzieży turniej B
Ciechanów [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | III Szachowe Otwarte Mistrzostwa Płońska dla Dzieci i Młodzieży.
Płońsk [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | III TURNIEJ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2016/2017
Płock [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SEDLACZKA 2017
Tarnowskie Góry [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL szybkie |
11-03 11-03 | IV Turniej " Lis Szachownicy " w Lisiej Górze
Lisia Góra [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MP blitz |
11-03 11-03 | IV GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 3
Iwla [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,PK szybkie |
11-03 11-03 | IV Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,PL szybkie |
11-03 11-03 | Kroki Szachowe - dz ch 2003-2001
Marzenin [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,WP szybkie |
11-03 11-03 | Kroki Szachowe - dz ch 2006 - 2004
Marzenin [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,WP szybkie |
11-03 11-03 | Kroki Szachowe - dz ch 2007 i młodsi
Marzenin [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,WP szybkie |
11-03 12-03 | Marcowy Weekend Szachowy w Gubinie
Gubin [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,LB klasyczne |
11-03 11-03 | Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2017 - kobiety - juniorzy młodsi
Żarów [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS szybkie |
11-03 11-03 | Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2017 - seniorzy - juniorzy starsi
Żarów [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS szybkie |
11-03 19-03 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Ustroń - Jaszowiec [aktualizacja:13-04-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
11-03 19-03 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Ustroń - Jaszowiec [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
11-03 19-03 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Ustroń - Jaszowiec [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
11-03 19-03 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Ustroń - Jaszowiec [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
11-03 12-03 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
11-03 12-03 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
11-03 12-03 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
11-03 11-03 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,DS szybkie |
11-03 11-03 | Otwarte Mistrzostwa Łomży Blitz 2017 - FIDE
Łomża [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,PL blitz |
11-03 11-03 | Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Powiatu Świdwińskiego w Kategorii Junior
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
11-03 11-03 | PIERWSZY KROK DO MISTRZOSTWA
Wrocław [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,DS szybkie |
11-03 11-03 | Puchar AMWL 2016/2017 w szachach błyskawicznych - FIDE
Lublin [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,LU blitz |
11-03 11-03 | Puchar Dyrektora GOK Wiśniew
Wiśniew [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2004 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | Puchar OKiE SM Wola do lat 8 ur. 2008r.
Warszawa [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | Szachy Dla Dzieci #3
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,LB szybkie |
11-03 11-03 | Szachy Dla Dzieci #3 Gr A
Strzelce krajeńskie [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,LB szybkie |
11-03 11-03 | Szachy w Oratorium 2017
Ełk [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,WM szybkie |
11-03 11-03 | Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,WM szybkie |
11-03 11-03 | Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI Kolejka / IV Edycja
Ostróda [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,WM szybkie |
11-03 11-03 | Szkolna Liga Szachowa - III Liga / 6 kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,WM szybkie |
11-03 11-03 | Turniej o Puchar wójta Gminy Susiec_VII Turniej Powiatu_Grand Prix 2017
Susiec [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,LU szybkie |
11-03 11-03 | Turniej treningowy
Zielonka [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MA blitz |
11-03 11-03 | VI Puchatkowy Turniej Szachowy
Sanok [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PK szybkie |
11-03 11-03 | VII runda 'Zagraj z Flisakiem 2016/17'
Toruń [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,KP szybkie |
11-03 11-03 | WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - OPEN
Katowice [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,SL szybkie |
11-03 11-03 | Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MA szybkie |
11-03 11-03 | WIOSENNY TURNIEJ SZKOŁY PRZYSZŁYCH WGM I GM grupa do lat 11 !! LISTA ZAMKNIĘTA!!
Leszczyny [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL blitz |
11-03 11-03 | WIOSENNY TURNIEJ SZKOŁY PRZYSZŁYM WGM I GM grupa do lat 9 !! LISTA ZAMKNIĘTA!!
Leszczyny [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,SL blitz |
11-03 12-03 | Wioswnny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
11-03 11-03 | XIII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2017 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,ZP blitz |
11-03 19-03 | XIII Szachowy Turniej Czterech Gmin - gr. A
Wieluń [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LD szybkie |
11-03 19-03 | XIII Szachowy Turniej Czterech Gmin - grupa B
Wieluń [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LD szybkie |
11-03 11-03 | XIV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Chełmskiego w Szachach
Białopole [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,LU szybkie |
11-03 12-03 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. A (ur. w 2003 i mł)
Kraków [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MP klasyczne |
11-03 12-03 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B (ur. w 2007 i mł)
Kraków [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MP klasyczne |
11-03 11-03 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. C - (ur. w 2003 i mł. do IV kat)
Kraków [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MP szybkie |
11-03 11-03 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. D (ur. w 2007-2008 do IV kat)
Kraków [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MP szybkie |
11-03 11-03 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. D2 (ur. w 2009 roku do IV kat.)
Kraków [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MP szybkie |
11-03 11-03 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. E (ur. w 2010 i mł. max. IV kat)
Kraków [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,MP szybkie |
11-03 12-03 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. S (FIDE)
Kraków [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MP klasyczneFIDE |
11-03 11-03 | XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,DS szybkie |
11-03 11-03 | XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,DS szybkie |
11-03 11-03 | XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:11-03-2017] | Poland,DS szybkie |
11-03 11-03 | XXIII Memoriał pam. Stanisława Skowrońskiego | XI Festiwal Szachowy ODK ORBITA
Poznań [aktualizacja:05-02-2017] | Poland,WP szybkie |
12-03 12-03 | VI TURNIEJ SZACHOWY O "GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1100-1250
GDAŃSK [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PO szybkie |
12-03 12-03 | OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
GDAŃSK [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PO blitz |
12-03 12-03 | 7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi
Białystok [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PL szybkie |
12-03 12-03 | GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - III turniej
Wrocław [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS szybkie |
12-03 12-03 | II Mistrzostwa Gminy Lubenia w Szachach
Straszydle [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PK szybkie |
12-03 12-03 | II Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi" (FIDE)
Lublin [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,LU szybkie |
12-03 12-03 | II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa
ZAMBRÓW [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,PL szybkie |
12-03 12-03 | II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Królowi" do 14 lat
Lublin [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,LU szybkie |
12-03 12-03 | III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017
Gdynia [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,PO szybkie |
12-03 12-03 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Gniezno [aktualizacja:27-01-2017] | Poland,WP szybkie |
12-03 12-03 | IV Ogólnopolski Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza gr. A
Kalisz [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,WP szybkie |
12-03 12-03 | IV Ogólnopolski Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza gr.B
Kalisz [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,WP szybkie |
12-03 12-03 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T1 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,PK klasyczne |
12-03 12-03 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T1 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,PK klasyczne |
12-03 12-03 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T1 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,PK szybkie |
12-03 12-03 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T1 gr. D13/C13
Mielec [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,PK szybkie |
12-03 12-03 | Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2017
Warszawa [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,MA szybkie |
12-03 12-03 | Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017
Warszawa [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,MA szybkie |
12-03 12-03 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS szybkie |
12-03 12-03 | Otwarty Turniej Szachowy Powiatu Świdwińskiego w kat. Senior
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
12-03 12-03 | Turniej o Puchar Sołtysa Łękawicy
Łękawica [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MP szybkie |
12-03 12-03 | TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH O PUCHAR CENTRUM HANDLOWEGO AUCHAN POCZESNA
Poczesna [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
12-03 12-03 | Turniej Szachcowy "Żołnierzy Wyklętych"
Lubin [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS szybkie |
12-03 12-03 | Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Bliżyn
Bliżyn [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,SK szybkie |
12-03 12-03 | Turniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" gr. B
Lubin [aktualizacja:15-03-2017] | Poland szybkie |
12-03 12-03 | VII GRAND PRIX TERESPOLA 2017 W SZACHACH SESJA I WIOSNA
Terespol [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,LU szybkie |
12-03 12-03 | WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 10 (ur.2007 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL szybkie |
12-03 12-03 | WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 12 (ur.2005 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL szybkie |
12-03 12-03 | WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 14 (ur.2003 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL szybkie |
12-03 12-03 | WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 16 (ur.2001 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL szybkie |
12-03 12-03 | WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 8 (ur.2009 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL szybkie |
12-03 12-03 | Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,MA szybkie |
12-03 12-03 | Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
12-03 12-03 | Wrocławski Turniej Szachów Szwedzkich (Kloca)
Wrocław [aktualizacja:12-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
12-03 14-03 | XXVIII DRUŻYNOWY TURNIEJ DZIELNIC RYBNIKA 2017
Rybnik [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,SL blitz |
13-03 13-03 | II Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego - GP 2017
Ślipcze [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,LU szybkie |
13-03 13-03 | Mini Turniej 554
LO Wieliczka [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,MP szybkie |
13-03 13-03 | Mistrzostwa Gimnazjum im. O. L. Wrodarczyka w Radzionkowie
Radzionków [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL szybkie |
13-03 13-03 | Otwarte Grand Prix Sosnowca - T3 Każdy drugi poniedziałek miesiąca
Sosnowiec [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,SL szybkie |
13-03 13-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,LU blitz |
13-03 13-03 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL blitz |
13-03 13-03 | Szachowa Liga Szkolna - Grupa D (Ponadgimnazjalne)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL blitz |
13-03 03-04 | TURNIEJ SZACHOWY S.P. BAKAŁARZEWO
Bakałarzewo [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,PL klasyczne |
13-03 13-03 | Turniej Małych Arcymistrzów klasy drugie
Żory [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,SL blitz |
14-03 14-03 | "SZACH-MAT" I SĄCZOWSKI TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI
Sączów [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,SL szybkie |
14-03 14-03 | Charytatywny turniej szachowy dla KACPRA SZCZUCKIEGO
Legionowo [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MA szybkie |
14-03 14-03 | Grand Prix Grzybowic T 10 z 14
Zabrze [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,SL szybkie |
14-03 15-03 | I Wiosenny Turniej Szachowy
Wadowice [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MP szybkie |
14-03 14-03 | II Memoriał Szachowy im. Ryszarda Semeniuka
Wojsławice [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,LU szybkie |
14-03 14-03 | IV GMINNY TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Kąkolewnica [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,LU szybkie |
14-03 14-03 | MiNI-turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MA blitz |
14-03 14-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,LU blitz |
14-03 06-06 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [aktualizacja:06-06-2017] | Poland,PK klasyczne |
14-03 06-06 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [aktualizacja:06-06-2017] | Poland,PK klasyczne |
14-03 06-06 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [aktualizacja:06-06-2017] | Poland,PK klasyczne |
14-03 14-03 | VI Indywidualne Mistrzostwa Płocka Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Płock [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,MA szybkie |
14-03 14-03 | VII Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP- 2017
Moniatycze [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,LU szybkie |
14-03 14-03 | XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:14-03-2017] | Poland,PL blitz |
15-03 15-03 | 721 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,MP szybkie |
15-03 28-05 | Chylicka Kołówka u świętego Mikałaja grupa A
Warszawa [aktualizacja:30-05-2017] | Poland,MA klasyczne |
15-03 28-05 | Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa B
Warszawa [aktualizacja:30-05-2017] | Poland,MA klasyczne |
15-03 28-05 | Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa C
Warszawa [aktualizacja:29-05-2017] | Poland,MA klasyczne |
15-03 28-05 | Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa mistrzowska
Warszawa [aktualizacja:29-05-2017] | Poland,MA klasyczne |
15-03 16-03 | Filia 15.03.2017
Warszawa [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,MA szybkie |
15-03 15-03 | Gminna Szchowa Liga Szkolna - III edycja (turniej 1 z 5)
Tomaszowice [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,LU drużynowy, szybkie |
15-03 15-03 | Szachowa środa w Tarnowie nr 9 - 2016
Tarnów [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,MP blitz |
15-03 15-03 | Szachowe Środy - 2
Świnoujście [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
15-03 15-03 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201710)
Warszawa [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,MA blitz |
15-03 15-03 | VII Turniej o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek GP -2017
Wiszniów [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,LU szybkie |
15-03 15-03 | X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH -Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,SK blitz |
16-03 16-03 | Grand-Prix KU AZS i CSiR Uniwersytetu Rzeszowskiego 2016/17 - Turniej nr 4
Rzeszów [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,PK szybkie |
16-03 16-03 | Klub P.Z.Szach. (273 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,MA szybkie |
16-03 30-03 | LUKS-usowe SPOTKANIA SZACHOWE
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,LU inne |
16-03 16-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,LU blitz |
16-03 16-03 | P.Z.Szach. (273 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:07-03-2017] | Poland,MA szybkie |
16-03 16-03 | Turniej Kontrolny 328
SP Przebieczany [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,MP szybkie |
16-03 16-03 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Dzielnicy Wawer
Warszawa [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
17-03 17-03 | 10. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,PL szybkie |
17-03 17-03 | Grand Prix Polonii Wrocław - 17.03.2017
Wrocław [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,DS blitz |
17-03 17-03 | II Turniej GP MOK 3'+2'' Gniezno 2017
Gniezno [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,WP blitz |
17-03 18-03 | II Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Nocy Matematyki
Bytow [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,PO blitz |
17-03 17-03 | III Turniej Warcabowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,KP blitz |
17-03 17-03 | Indywidualny Turniej Szachowy o Mistrzostwo ZS w Jasienicy Rosielnej
Jasienica Rosielna [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK szybkie |
17-03 17-03 | IV Turniej juniorów MOSiR Tuchów
Tuchów [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,MP blitz |
17-03 29-03 | Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,MA klasyczne |
17-03 17-03 | Symultana z Mistrzem Fide Karolem Rawiczem
Łódź [aktualizacja:16-03-2017] | Poland,LD inne |
17-03 17-03 | Turniej o Tytuł Mistrza Miesiąca marzec 17.03.2017
Lubsko [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,LB szybkie |
17-03 17-03 | Turniej treningowy III 2017
Strzelce Opolskie [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,OP szybkie |
17-03 17-03 | V Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2017
Kozodawy [aktualizacja:17-03-2017] | Poland,LU szybkie |
18-03 18-03 | II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Libiąża - Open A ogólnodostępny
Libiąż [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,MP szybkie |
18-03 18-03 | II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Libiąża - Open B do lat 11 (2006 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,MP szybkie |
18-03 18-03 | II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Libiąża - Open C do lat 8 (2009 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,MP szybkie |
18-03 18-03 | 'II Turniej Szachowy z cyklu Pierwsze szlify-Turniej klasyfikacyjny na V i IV'
Cieszyn [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL szybkie |
18-03 18-03 | 25. OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 18-03 | 25. OMW w szachach dla dzieci GRUPA E (do lat 7) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 18-03 | 25.OMW w szachach dla dzieci GRUPA F (do lat 6) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 18-03 | 6 Runda I Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,PL szybkie |
18-03 18-03 | 7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2007 i młodsi
Białystok [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,PL szybkie |
18-03 18-03 | Żorska Liga Szachowa Juniorów Marzec 2017
Żory [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,SL blitz |
18-03 18-03 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Marzec 2017
Żory [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
18-03 18-03 | Blitz Turniej o Puchar Dyrektora Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury
Warszawa [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MA blitz |
18-03 18-03 | CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI - ZIMA do lat 14
Kalisz [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,WP blitz |
18-03 18-03 | CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI - ZIMA do lat 9
Kalisz [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,WP blitz |
18-03 18-03 | GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - III turniej 2017
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 18-03 | I OTWARTE DRAHIMSKIE ZMAGANIA SZACHOWE
Stare Drawsko [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
18-03 19-03 | I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 10 (r.2007 i 2008)
Czerwionka ul. Wolności 2a [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
18-03 19-03 | I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 13
Czerwionka ul. Wolności 2a [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
18-03 19-03 | I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 8 (r.2009 i mł)
Czerwionka ul. Wolności 2a [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
18-03 18-03 | I Turniej Szachowy VIS VERITATIS 2017
Korzkiew [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,MP szybkie |
18-03 18-03 | II Turniej o Złotą Kroplę (zapisy wznowione limit uczestników zwiększony do 70)
Łódź [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,LD blitz |
18-03 18-03 | II Turniej o Złotą Krople
Łódź [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,LD blitz |
18-03 18-03 | II Turniej Szachowy - Bullet Chess
Ślesin [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,WP blitz |
18-03 18-03 | III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rachanie - młodzicy
Rachanie [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LU szybkie |
18-03 18-03 | III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rachanie - open
Rachanie [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LU szybkie |
18-03 18-03 | III Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych
Krynka [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,LU szybkie |
18-03 19-03 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 19-03 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
18-03 19-03 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
18-03 19-03 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
18-03 19-03 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
18-03 19-03 | Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. A
Przemków [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
18-03 19-03 | Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. B
Przemków [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
18-03 18-03 | Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. C
Przemków [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 18-03 | Marcowy - Puchar Pionka
Radzionków [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL szybkie |
18-03 18-03 | Memoriału Zbigniewa Chomickiego - I edycja
Strzelin [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 19-03 | MINI ELO - IV TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczneFIDE |
18-03 18-03 | Orły Pleszew Mistrz "Marzec"
Pleszew [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,WP szybkie |
18-03 18-03 | Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A (Sen - C - D -16)
MARIANOWO k- Łomży [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,PL szybkie |
18-03 18-03 | Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr B (C - D -13 - 10 - 8)
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,PL szybkie |
18-03 18-03 | Puchar Mokotowa Seniorów 50+ w szachach szybkich
Warszawa [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MA szybkie |
18-03 18-03 | Soboty z KKSz-em - Sezon V turniej 7
Kraków [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP szybkie |
18-03 18-03 | Szachowa Sobota - Open
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,LB szybkie |
18-03 18-03 | Turniej drużynowy o Puchar Dyrektora ZS w Pleśnej
Pleśna [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP drużynowy, szybkie |
18-03 19-03 | Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 10
Zabrze [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
18-03 19-03 | Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 14
Zabrze [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
18-03 19-03 | Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 8
Zabrze [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
18-03 18-03 | Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA (turniej bez wpisowego) - grupa OPEN
JÓZEFÓW [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MA szybkie |
18-03 18-03 | Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa GIMNAZJUM
JÓZEFÓW [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MA szybkie |
18-03 18-03 | Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PODSTAWÓWKI
JÓZEFÓW [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MA szybkie |
18-03 18-03 | Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PONADGIMNAZJALNE
JÓZEFÓW [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,MA szybkie |
18-03 18-03 | Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PRZEDSZKOLAKI
JÓZEFÓW [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,MA szybkie |
18-03 18-03 | Turniej Szachowy o puchar Dyrekcji Siostr Niepokalanek w Walbrzychu
Walbrzych [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,DS szybkie |
18-03 18-03 | V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,WM szybkie |
18-03 18-03 | V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,WM szybkie |
18-03 18-03 | VI Mistrzostwa Niepublicznych Szkół Podstawowych Miasta Poznania w Szachach klasy 1-3
Poznań [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,WP szybkie |
18-03 18-03 | VI Mistrzostwa Niepublicznych Szkół Podst. Miasta Poznania w Szachach klasy 4-6
Poznań [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,WP szybkie |
18-03 18-03 | VI Turniej Szachowy Biblioteki Kraków
Kraków [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MP szybkie |
18-03 18-03 | VI YMCA Cup
Kraków [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,MP inne |
18-03 18-03 | VII Bialska Liga Szachowa
Konstantynów [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,LU szybkie |
18-03 18-03 | VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa B Juniorzy 1999-2003r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,PK szybkie |
18-03 18-03 | VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa C Juniorzy 2004-2008r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,PK szybkie |
18-03 18-03 | VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa D Juniorzy 2009 i mł.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,PK szybkie |
18-03 18-03 | VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa OPEN
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,PK szybkie |
18-03 18-03 | Wiosenny Turniej Szachowy 2017 w SM Kopernik
Toruń [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,KP szybkie |
18-03 19-03 | XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200
Zabierzów [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP klasyczneFIDE |
18-03 19-03 | XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym
Zabierzów [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP klasyczne |
18-03 19-03 | XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VII Turniej - Grupa A (2008 r. i młodsi)
Suwałki [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PL szybkie |
18-03 19-03 | XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VII Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)
Suwałki [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,PL szybkie |
18-03 19-03 | XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MA klasyczneFIDE |
18-03 18-03 | Zimowo-Wiosenny Turniej Szachowy 2017
GRYFINO [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
19-03 19-03 | "Złota Wieża" Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Łomży LZS
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,PL drużynowy, szybkie |
19-03 19-03 | 7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi
Białystok [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,PL szybkie |
19-03 19-03 | II Turniej Szachowy Edukubacja
Warszawa [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MA blitz |
19-03 19-03 | III SZACHOWE MISTRZOSTWA MIASTA BIAŁEGOSTOKU CHŁOPCÓW DO LAT 6
Białystok [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,PL szybkie |
19-03 19-03 | III SZACHOWE MISTRZOSTWA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT DO LAT 6
Białystok [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,PL szybkie |
19-03 19-03 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY MARKLOWICE - Grupa A do lat 8 (2009r i mł.)
Marklowice [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL szybkie |
19-03 19-03 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY MARKLOWICE - Grupa B do lat 11 (2006r i mł.)
Marklowice [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL szybkie |
19-03 19-03 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY MARKLOWICE - Grupa C do lat 15 (2002r. i mł.)
Marklowice [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL szybkie |
19-03 19-03 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY MARKLOWICE - OPEN I-miejsce 200 zł.
Marklowice [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SL szybkie |
19-03 19-03 | III Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2017
Lipusz [aktualizacja:01-02-2017] | Poland,PO szybkie |
19-03 19-03 | III Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2017
Lipusz [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,PO szybkie |
19-03 19-03 | KROSNO ODRZAŃSKIE 2017 "IV FESTIWAL SZACHOWY" gr. A - Open
KROSNO ODRZAŃSKIE [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LB szybkie |
19-03 19-03 | KROSNO ODRZAŃSKIE 2017 "IV FESTIWAL SZACHOWY" gr. B - Junior
KROSNO ODRZAŃSKIE [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LB szybkie |
19-03 19-03 | KROSNO ODRZAŃSKIE 2017 "IV FESTIWAL SZACHOWY" gr. C - Młodzik
KROSNO ODRZAŃSKIE [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LB szybkie |
19-03 03-03 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 10
Sadki [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,KP szybkie |
19-03 03-03 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 14
Sadki [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,KP szybkie |
19-03 03-03 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta do lat 10-14
Sadki [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,KP szybkie |
19-03 03-03 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Szybkich - juniorki do lat 18
Sadki [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,KP szybkie |
19-03 03-03 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Szybkich - juniorzy do lat 18
Sadki [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,KP szybkie |
19-03 19-03 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - dziewczęta do lat 14
Sadki [aktualizacja:18-03-2017] | Poland,KP szybkie |
19-03 19-03 | Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych - Turniej D
Bydgoszcz [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,KP szybkie |
19-03 19-03 | Otwarte Mistrz. Powiatu Radzyńskiego w Szachach ramach Grand Prix Lubelszczyzny
Kakolewnica [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,LU szybkie |
19-03 19-03 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach w ramach GP Lubelszczyzny - dzieci do 10 lat
Kakolewnica [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,LU szybkie |
19-03 19-03 | Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica - VIII GP - turniej 3 - Grupa do lat 18
Kielce / Morawica [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SK szybkie |
19-03 19-03 | Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica -VIII GP - turniej 3 - grupa do lat 10
Kielce / Morawica [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,SK szybkie |
19-03 19-03 | Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica -VIII GP - turniej 3- OPEN
Kielce / Morawica [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,SK szybkie |
19-03 19-03 | Turniej o Puchar Sołtysa Pogórskiej Woli
Pogórska Wola [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP szybkie |
19-03 19-03 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice grupa A 2006 i mł.
Krzeszowice [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP szybkie |
19-03 19-03 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice grupa B 1999-2005
Krzeszowice [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP szybkie |
19-03 19-03 | VIII Prokocimski Szach Mat 2017 Gr A
Kraków [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP szybkie |
19-03 19-03 | VIII Prokocimski Szach Mat 2017 Gr B
Kraków [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP szybkie |
19-03 19-03 | XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow C ur.2008 i młodsi
Zabierzów [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,MP szybkie |
19-03 19-03 | XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT Polańczyk 2017
POLAŃCZYK [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,PK szybkie |
19-03 19-03 | XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT Polańczyk- dzieci 2007 i młodsze
POLAŃCZYK [aktualizacja:19-03-2017] | Poland,PK szybkie |
20-03 20-03 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,DS szybkie |
20-03 30-03 | Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'2017
Warszawa [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
20-03 30-03 | Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski
Warszawa [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
20-03 20-03 | Mini Turniej 556
LO Wieliczka [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,MP szybkie |
20-03 20-03 | Nieoficjalne II Mistrzostwa Polski w Bullet 1+1"
Warszawa [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,MA inne |
20-03 20-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,LU blitz |
20-03 20-03 | Turniej o Mistrzostwo Zespołu Szkół w Tuchowie
Tuchów [aktualizacja:20-03-2017] | Poland,MP szybkie |
21-03 21-03 | GP BLITZ - I Turniej P3+2 -9 rund - zgłoszony do FIDE
Konin [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,WP blitz |
21-03 21-02 | Grand Prix Grzybowic T 11 z 14
Zabrze [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,SL szybkie |
21-03 21-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,LU blitz |
21-03 21-03 | Spring 2017 Chess Tournament - WICS
Warszawa [aktualizacja:21-03-2017] | Poland blitz |
21-03 21-03 | Szachowa Wiosna w Młynku
Bydgoszcz [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,KP blitz |
21-03 21-03 | Turniej Kontrolny 329
SP Przebieczany [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,MP szybkie |
21-03 21-03 | XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:21-03-2017] | Poland,PL szybkie |
22-03 22-03 | Międzyszkolny Turniej Szachowy "Wesoły Skoczek" dla klas I-III
Bytom [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,SL blitz |
22-03 22-03 | 722 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,MP szybkie |
22-03 22-03 | I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. I-III
Warszawa [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,MA szybkie |
22-03 22-03 | I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. IV-VI
Warszawa [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,MA szybkie |
22-03 22-03 | Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - Gdynia 2017
Gdynia [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PO drużynowy, szybkie |
22-03 22-03 | Mistrzostwa W-wy Druk. i Wyd. 2017 (P-5)
Warszawa [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,MA blitz |
22-03 22-03 | Powiatowa Gimnazjada w szachach chł. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Powiatowa Gimnazjada w szachach dz. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Powiatowa Licealiada w szachach chł. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Powiatowa Licealiada w szachach dz. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Powiatowe IMS w szachach kl. I-III chł. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Powiatowe IMS w szachach kl. I-III dz. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Powiatowe IMS w szachach kl. IV-VI chł. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Powiatowe IMS w szachach kl. IV-VI dz. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,PK blitz |
22-03 22-03 | Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej IV
Starachowice [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,SK blitz |
22-03 22-03 | Szachowa środa w Tarnowie nr 10 - 2017r
Tarnów [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,MP blitz |
22-03 22-03 | Szachowe Środy - 3
Świnoujście [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
22-03 22-03 | Szkolny turniej szachowy SP6 w Gnieźnie - "Wiosna"
Gniezno [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,WP szybkie |
22-03 22-03 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201711)
Warszawa [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,MA blitz |
22-03 22-03 | VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 7 chłopcy
Starachowice [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,SK blitz |
22-03 22-03 | VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 7 dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,SK blitz |
23-03 23-03 | II Indywidualne Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,MA blitz |
23-03 23-03 | II Turniej kl.1-3 o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Turczyna GP 2017
Łabunie [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,LU szybkie |
23-03 23-03 | III Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Turczyna GP 2017
Łabunie [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,LU szybkie |
23-03 23-03 | Klub P.Z.Szach. (274 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,MA szybkie |
23-03 23-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,LU blitz |
23-03 23-03 | POVIR U SEBE LVIV Invasport U20
Lviv [aktualizacja:23-03-2017] | Ukraine szybkie |
23-03 06-04 | Turniej klasyfikacyjny ASU 2017
Sokółka [aktualizacja:06-04-2017] | Poland,PL klasyczne |
23-03 31-03 | Turniej klasyfikacyjny na IV
Suwałki [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,PL szybkie |
23-03 23-03 | Turniej Kontrolny 330
SP Przebieczany [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,MP szybkie |
23-03 23-03 | VI Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego na rok 2016/17 Turniej 5
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,MA szybkie |
24-03 24-03 | 11. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,PL blitz |
24-03 24-03 | Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - Warszawa Ochota 2017
Warszawa Ochota [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
24-03 24-03 | GP BLITZ - II turniej 7 rund P'7+3s
Konin [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,WP blitz |
24-03 24-03 | Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - marzec
Kraków [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,MP blitz |
24-03 24-03 | Grand Prix Polonii Wrocław - 24.03.2017
Wrocław [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,DS szybkie |
24-03 24-03 | Grand Prix Szkół - na rok 2016-17 - gimnazja oraz szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,LB szybkie |
24-03 24-03 | Grand Prix Szkół- na rok 2016/17 - szkoły podstawowe
Lubsko [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,LB szybkie |
24-03 24-03 | III Turniej GP MOK 3'+2'' Gniezno 2017
Gniezno [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,WP blitz |
24-03 24-03 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego podstawówek - chłopcy I-III
Barcin [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,KP szybkie |
24-03 24-03 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego podstawówek - chłopcy IV-VI
Barcin [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,KP szybkie |
24-03 24-03 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego podstawówek - dziewczynki
Barcin [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,KP szybkie |
24-03 24-03 | IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej VII
DOBCZYCE [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,MP blitz |
24-03 24-03 | Lubartowska Liga Szachowa 2017 (3z10)
Lubartów [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,LU szybkie |
24-03 24-03 | Mistrzostwa marca w KTS Kalisz - 7 turniej
Kalisz [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,WP szybkie |
24-03 24-03 | Mistrzostwa SP 69
Warszawa [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,MA szybkie |
24-03 24-03 | Ogólnopolski Maraton Szachowy Świętego Kazimierza Patrona Radomia Grupa B
Radom [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,MA szybkie |
24-03 24-03 | Ogólnopolski Maraton Szachowy im Świętego Kazimierza -Patrona Radomia Grupa A
Radom [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,MA szybkie |
24-03 31-03 | Turniej piątkowy (2)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,MA szybkie |
24-03 24-03 | V Turniej Akademii Szachowej SKOCZKA "O KOSZYK NIESPODZIANKĘ"
Choszczno [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
24-03 24-03 | Wiosenny Turniej Szachowy
Poznań [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,WP blitz |
24-03 24-03 | Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych klasy 1-3
Wodzisław Ślśaki [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,SL szybkie |
24-03 24-03 | Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych klasy I-III
Wodzisław Śląski [aktualizacja:20-04-2017] | Poland,SL szybkie |
24-03 24-03 | Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych klasy IV-VI 2017 rok
Wodzisław Śląski [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,SL szybkie |
24-03 24-03 | Wodzisławska Liga Szkół Gimnazjalnych
Wodzisław Śląski [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,SL szybkie |
24-03 16-06 | X Mistrzostwa UKS Pionier 2017
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:18-06-2017] | Poland,SL klasyczne |
25-03 25-03 | Puchar Prezydenta Świętochłowic dla dzieci i młodzieży z okazj 70-lecia Miasta
Świętochłowice [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,SL klasyczne |
25-03 25-03 | "Szachowy marzec" Grupa A - ranking 1100 - 1400 oraz dorośli bez kategorii. Turniej bez ograniczeń wiekowych ( LISTA ZAWODNIKÓW ZAMKNIĘTA )
Łódź [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,LD szybkie |
25-03 25-03 | "Szachowy marzec" Grupa B - dzieci bez kategorii szachowej ( LISTA ZAWODNIKÓW ZAMKNIĘTA )
Łódź [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,LD szybkie |
25-03 25-03 | 2. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz
Grabice k. Gubina [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,LB szybkie |
25-03 25-03 | 2. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz - do lat 10
Grabice k. Gubina [aktualizacja:07-04-2017] | Poland,LB szybkie |
25-03 26-03 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,DS klasyczne |
25-03 25-03 | Blitz szkoleniowy UKS TSz Zieloni Zielonka
Zielonka [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MA blitz |
25-03 25-03 | Copernicada 2017
Toruń [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,KP szybkie |
25-03 25-03 | CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI DO LAT 9
Wroclaw [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,DS szybkie |
25-03 25-03 | CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN
Wrocław [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,DS szybkie |
25-03 25-03 | Finał powiatowy LIX Turnieju o Złotą Wieżę - Grupa Juniorów
Oława [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,DS szybkie |
25-03 25-03 | Finał powiatowy LIX Turnieju o Złotą Wieżę - Grupa Seniorów
Oława [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,DS szybkie |
25-03 25-03 | Grand Prix Gryfina Turniej-3
GRYFINO [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
25-03 25-03 | Grand Prix Tczewa Juniorów turniej II
Tczew [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,PO szybkie |
25-03 25-03 | I Memoriał Szachowy im. Grzegorza Albina
Nowy Staw [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,PO blitz |
25-03 25-03 | I Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 8 w szachach błyskawicznych
Otwock [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MA blitz |
25-03 17-06 | I Turniej Kołowy 1800
Puszcza Mariańska [aktualizacja:10-06-2017] | Poland,MA klasyczne |
25-03 25-03 | I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KŁAJA 2017 GR A
KŁAJ [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KŁAJA 2017 GR B
KŁAJ [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | I Turniej Szachowy VIS VERITATIS 2017
Korzkiew [aktualizacja:13-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 30-06 | I Zamknięty Turniej GKS Szach-Mat Wiśniowa na II kategorię
Wiśniowa [aktualizacja:11-06-2017] | Poland,PK klasyczne |
25-03 25-03 | II Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - Przedszkola
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:22-03-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 25-03 | II Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - Szkoły Podstawowe
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 23-04 | II Szwajcar z normą na I kategorię szachową
Lipusz [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO klasyczneFIDE |
25-03 25-02 | II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr -- B rocznik 2004-2006.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr -- C rocznik 2001-2003.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr -- D - Open 2000r i starsi.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | II Turniej Szacowy Pieciu Gmin Gr -- A rocznik 2007 i Młodsi.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | III Puchar Wspólnoty Szkolnej PSP6
Warszawa [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 25-03 | III Turniej pod patronatem Burmistrza Wieliczki. Ur. 2004 -2006 r.
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | III Turniej pod patronatem Burmistrza Wieliczki. Ur. w latach 2007-2009 r.
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | III Turniej pod patronatem Burmistrza Wieliczki. Urodzeni 2003 i starsi
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 25-03 | III Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Wieliczki dla ur. w 2010 r. i mł
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MP szybkie |
25-03 26-03 | IV liga juniorów 2017 - Małopolska
Zabierzów [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,MP drużynowy, klasyczne |
25-03 25-03 | IV TURNIEJ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2016/2017
Płock [aktualizacja:11-04-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 29-04 | IV WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW Grupa A 2017
Stęszew [aktualizacja:01-05-2017] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
25-03 25-03 | IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #6
KOŁOBRZEG [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
25-03 25-03 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE II III M
CHOSZCZNO [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,ZP inne |
25-03 26-03 | Lubuskie Cztery Pory Roku WIOSNA 2017 turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny.
Zielona Góra [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,LB klasyczne |
25-03 25-03 | LXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 25-03 | Marcowy Turniej Szachowy w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,DS szybkie |
25-03 26-03 | Mini-ELO Suwałki 2017 (1)
Suwałki [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,PL klasyczneFIDE |
25-03 25-03 | Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - Gimnazja
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 26-03 | Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Kraj. 2017
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,LB szybkie |
25-03 25-03 | Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta
Skierniewice [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,LD blitz |
25-03 25-03 | SIERADZKA LIGA SZACHOWA 2017 - MARZEC
Sieradz [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,LD szybkie |
25-03 25-03 | Szachowa Sobota - Dla dzieci
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,LB szybkie |
25-03 25-03 | SZACHOWE SZYFRY
Warszawa [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
25-03 26-03 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Otwock [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,MA klasyczne |
25-03 25-03 | Turniej Młodych Talentów O Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice
Skierniewice [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,LD blitz |
25-03 25-03 | Turniej o Puchar Dyrektora OSiR w Sulechowie
Sulechów [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,LB szybkie |
25-03 25-03 | Turniej o Puchar Przewodnoczącego RG Stare Miasto
Stare Miasto [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,WP szybkie |
25-03 25-03 | Turniej szachowy o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt
Warszawa [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 25-03 | Turniej Szachowy w Kicinie. Grupa do 1 klasy SP
Kicin [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,WP szybkie |
25-03 25-03 | Turniej Szachowy w Kicinie. Grupa do 2-3 klasy SP
Kicin [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,WP szybkie |
25-03 25-03 | Turniej Szachowy w Kicinie. Grupa do 4-6 klasy SP
Kicin [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,WP szybkie |
25-03 25-03 | Turniej towarzyski okazjonalny
Kraków [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,MP blitz |
25-03 23-04 | V Turniej Szachowy o Puchar Wdy
Lipusz [aktualizacja:28-04-2017] | Poland,PO klasyczneFIDE |
25-03 25-03 | VI Grand Prix Leszna 2017 Turniej nr 1
Leszno [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,WP szybkie |
25-03 25-03 | VI Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16
Walbrzych ul. Armii Krajowej 35 b [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,DS szybkie |
25-03 23-04 | Wielkopolska III Liga Juniorów
Licheń Stary [aktualizacja:24-04-2017] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
25-03 22-04 | Wielkopolska IV Liga Juniorów Grupa B
Licheń Stary [aktualizacja:15-05-2017] | Poland,WP drużynowy, klasyczne |
25-03 25-03 | XII Otwarty Turniej Szachowy Warsztatowni Artystycznej
Poznań [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,WP inne |
25-03 25-03 | XIX Mistrzostwa Wojew. Pracowników Oświaty Nauki i Wychowania oraz emerytów
Białystok [aktualizacja:25-03-2017] | Poland,PL szybkie |
25-03 25-03 | XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A
Jabłonna [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
25-03 25-03 | XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3B
Jabłonna [aktualizacja:22-04-2017] | Poland,MA szybkie |
26-03 26-03 | 3 Otwarte Mistrzostwa Wsi Dziećmierowo
Kórnik [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,WP blitz |
26-03 26-03 | 7. Turniej GP 2016/17
Poznań [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,WP szybkie |
26-03 26-03 | ŚWIT. Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:23-03-2017] | Poland,MA szybkie |
26-03 26-03 | IX Szachowy Turniej "Daj Mata Chorobie" 2017
Kraków [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,MP szybkie |
26-03 26-03 | Mistrzostwa Łomży do lat 8
Łomża [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,PL szybkie |
26-03 26-03 | Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 2 (FIDE)
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,LU szybkie |
26-03 26-03 | Turniej o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
Trzebiatów [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
26-03 26-03 | TVD-7 LVIV 2017
LVIV [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,PK szybkie |
26-03 26-03 | VII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,WM szybkie |
26-03 26-03 | XI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kamień
Strachosław [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,LU szybkie |
26-03 26-03 | XXII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,PL szybkie |
26-03 26-03 | XXIII TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD
Szemud [aktualizacja:26-03-2017] | Poland,PO szybkie |
26-03 26-03 | XXVII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Zelów [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,LD szybkie |
26-03 26-03 | XXVII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA w SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego
Zelów [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,LD szybkie |
27-03 27-03 | IV Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika -GP2017
Dołhobyczów [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,LU szybkie |
27-03 27-03 | Mini Turniej 559
LO Wieliczka [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,MP szybkie |
27-03 27-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,LU blitz |
27-03 27-03 | Szybkie w Hetmanie 1_2017 - do zdobycia V i IV kategorie
Warszawa [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,MA szybkie |
27-03 27-03 | TURNIEJ KLAS I-III SP BAKAŁARZEWO
Bakałarzewo [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,PL szybkie |
27-03 27-03 | Turniej Małych Arcymistrzów klasy III
żory [aktualizacja:27-03-2017] | Poland,SL blitz |
28-03 28-03 | GP BLITZ - III turniej 5 rund P10+4
Konin [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,WP blitz |
28-03 28-03 | Grand Prix Grzybowic T 12 z 14
Zabrze [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,SL szybkie |
28-03 28-03 | Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 3
Rzeszów [aktualizacja:15-03-2017] | Poland,PK szybkie |
28-03 28-03 | IMS w szachach indywidualnych Powiat Brzozów klasy I-III
Brzozów [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,PK szybkie |
28-03 28-03 | IMS w szachach indywidualnych Powiat Brzozów klasy IV-VI
Brzozów [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,PK szybkie |
28-03 25-04 | Mistrzostwa Osiedlowego Klubu "Kwadrat" Grupa "A"
Radom [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,MA szybkie |
28-03 25-04 | Mistrzostwa Osiedlowego Klubu Kwadrat Grupa B
Radom [aktualizacja:18-04-2017] | Poland,MA szybkie |
28-03 28-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,LU blitz |
28-03 28-03 | Szachiści grają dla Polonii - Finał Akcji 2017
Warszawa [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,MA blitz |
28-03 28-03 | Turniej Kontrolny 331
SP Przebieczany [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,MP szybkie |
28-03 28-03 | XXVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,PL blitz |
29-03 29-03 | 723 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,MP szybkie |
29-03 29-03 | Gimnazja w szachach indywidualnych - Gmina Niebylec - dziewczny
Niebylec [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,PK szybkie |
29-03 29-03 | Gimnazjada w szachach indywidualnych - Gmina Niebylec - chłopcy
Niebylec [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,PK szybkie |
29-03 29-03 | GIMNAZJADA w szachach indywidualnych Powiat Brzozów
Golcowa [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,PK szybkie |
29-03 29-03 | II Turniej Szachowy w Internacie ZSG Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,PK szybkie |
29-03 29-03 | Szachowa środa w Tarnowie nr 11- 2017r
Tarnów [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | Szachowe Środy - 4
Świnoujście [aktualizacja:28-03-2017] | Poland,ZP szybkie |
29-03 29-03 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201712)
Warszawa [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,MA blitz |
29-03 29-03 | Turniej treningowy w Puchatkowie- grupa zaawansowana
Kraków [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | Turniej treningowy w SP 93 klasy II
Kraków [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,MP blitz |
29-03 29-03 | VII Turniej "Piłsudski też grał w szachy"
Brzeg [aktualizacja:29-03-2017] | Poland,OP szybkie |
30-03 07-04 | CHEMPIONAT-UKR-ORA-MEN
RIVNE [aktualizacja:08-04-2017] | Ukraine klasyczne |
30-03 07-04 | CHEMPIONAT-UKR-ORA-WOMEN
RIVNE [aktualizacja:07-04-2017] | Ukraine klasyczne |
30-03 30-03 | III Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego GP 2017
Czerniczyn [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,LU szybkie |
30-03 30-03 | Klub P.Z.Szach. (275 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,MA szybkie |
30-03 30-03 | Międzyklubowy Turniej Szachowy
Poznań [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,WP blitz |
30-03 30-03 | Międzyklubowy Turniej Szachowy ODK "Wiktoria"
Poznań [aktualizacja:24-03-2017] | Poland,WP inne |
30-03 30-03 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,LU blitz |
30-03 30-03 | Turniej cykliczny MDK nr 1 Bytom - Marzec 2017
Bytom [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,SL blitz |
30-03 30-03 | Turniej Kontrolny 332
SP Przebieczany [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | Turniej Kontrolny 332
SP Przebieczany [aktualizacja:04-04-2017] | Poland,MP szybkie |
30-03 30-03 | VII Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (Turniej Szachowy A)
Bydgoszcz [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,KP blitz |
30-03 30-03 | VII Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (Turniej Szachowy B)
Bydgoszcz [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,KP blitz |
30-03 30-03 | VII Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (Turniej Warcabowy A)
Bydgoszcz [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,KP blitz |
30-03 30-03 | VII Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (Turniej Warcabowy B)
Bydgoszcz [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,KP blitz |
30-03 30-03 | Wiosenny Turniej Szachowy Szamotuły 2017 - Grupa A
Szamotuły [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | Wiosenny Turniej Szachowy Szamotuły 2017 Grupa B
Szamotuły [aktualizacja:30-03-2017] | Poland,WP szybkie |
30-03 30-03 | WOM Szkolny 2017 - Ursynów
Warszawa Ursynów [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
30-03 30-03 | XVII Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Gimnazjada
Lubartów [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,LU szybkie |
30-03 30-03 | XVII Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Igrzyska
Lubartów [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,LU szybkie |
30-03 30-03 | XVII Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Licealiada
Lubartów [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,LU szybkie |
31-03 31-03 | Drużynowy Ogólnopolski Turniej Szkół Podstawowych
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MA drużynowy, szybkie |
31-03 31-03 | Gr.A UKS - G4 Grand Prix VIII-2
Tarnowskie Góry [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,SL szybkie |
31-03 31-03 | Gr.B UKS -G4 Grand Prix VIII-2
Tarnowskie Góry [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,SL szybkie |
31-03 31-03 | " IV Turniej Szachow Blyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR"
Lubartów [aktualizacja:03-04-2017] | Poland,LU blitz |
31-03 31-03 | 12. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,PL szybkie |
31-03 31-03 | Grand Prix Nowego Tomyśla - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,WP szybkie |
31-03 31-03 | Grand Prix Polonii Wrocław 31.03.2017
Wrocław [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,DS blitz |
31-03 31-03 | GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 787
Wadowice [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,MP szybkie |
31-03 31-03 | II Drużynowy Ogólnopolski Turniej Szkół Gimnajalnych i Ponadgimnazjalnych
konstancin-jeziorna [aktualizacja:09-04-2017] | Poland,MA drużynowy, blitz |
31-03 31-03 | II Grand Prix Chrzanowa - 5 Turniej
Chrzanów [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,MP blitz |
31-03 31-03 | Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów
Kraków [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,MP blitz |
31-03 31-03 | Piątkowe Szachy Błyskawiczne w Koronie Zakrzewo 7 rund 6'+4". Start 18.00
Zakrzewo [aktualizacja:09-03-2017] | Poland,WP blitz |
31-03 31-03 | VII Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2017
Ulhówek [aktualizacja:01-04-2017] | Poland,LU szybkie |
31-03 31-03 | XI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:31-03-2017] | Poland,WP szybkie |