ChessArbiter Pro
winieta


Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2020 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 94  Zakończone dzisiaj: 7
luty 2020
01-02
02-02
VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open A do 2100 ELO FIDE / P'60+30
Czeladź [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,SL
klasyczneFIDE
01-02
02-02
VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open B do 1800 PZSzach / P'60
Czeladź [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,SL
klasyczne
01-02
02-02
VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open C do lat 12 (2008 i młodsi) / P'60
Czeladź [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,SL
klasyczne
01-02
02-02
VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open D do lat 9 (2011 i młodsi) / P'60
Czeladź [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,SL
klasyczne
01-02
01-02
22. Grand Prix Gryfina 2020 Turniej-1
GRYFINO [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,ZP
szybkie
01-02
01-02
Błyskawiczne Powitanie azjatyckiego Nowego Roku w BugHouse Chess Cafe
Warszawa [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
blitz
01-02
01-02
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
02-02
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW 2020 - III LIGA JUNIORÓW
Choszczno [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczne
01-02
trwający
Ekstraliga Śląska Juniorów 2020
Stadion Śląski [aktualizacja:10-03-2020]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
01-02
09-02
Feryjny Turniej "Kategorie Szachowe ze Skoczkiem" 2020 - Turniej A (PZSzach 1800-2000)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,SK
klasyczneFIDE
01-02
01-02
Feryjny Turniej "Kategorie Szachowe ze Skoczkiem" 2020 - Turniej C (PZSzach 1000-1200)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SK
szybkie
01-02
01-02
FIDE Rapid: XXIII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek
Warszawa [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
01-02
Grand Prix - turniej IV - gr.A
Gorlice [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MP
szybkie
01-02
01-02
Grand Prix - turniej IV - gr.B
Gorlice [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,MP
szybkie
01-02
01-02
Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej I FIDE
Tczew [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,PO
szybkie
01-02
01-02
Grand Prix Siedlec 2020 #2 seniorzy
Siedlce [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
01-02
Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA A ( OPEN) - 5. Turniej
Toruń [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,KP
szybkie
01-02
01-02
Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA B JUNIOR - dzieci i młodzież do lat 15 - 5. Turniej
Toruń [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,KP
szybkie
01-02
01-02
I Grand Prix Siedlec 2020 #2 juniorzy
Siedlce [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
trwający
I Liga Śląska Juniorów 2020
Stadion Śląski [aktualizacja:10-03-2020]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
01-02
01-02
I Otwarty Turniej Szachowy ".Szachmatek." TA
Gdynia [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,PO
szybkie
01-02
01-02
I Otwarty Turniej Szachowy "Szachmatek" TC
Gdynia [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,PO
szybkie
01-02
01-02
II Grand Prix w Szachach Miasta i Gminy Przysucha 2019/20 I edycja
Przysucha [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
02-02
II Kategoria na luty
Chylice [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
01-02
01-02
II Noworoczny Turniej Szachowy Puchar Prezesa SM Lubartów (FIDE)
Lubartów [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,LU
szybkie
01-02
02-02
III Kategoria na luty
Chylice [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
01-02
02-02
III Turniej Zimowy - grupa A1
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
01-02
02-02
III Turniej Zimowy - grupa A2
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
01-02
02-02
III Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
01-02
01-02
III Turniej Zimowy - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
01-02
IMAGO - Noworoczny Turniej Szachowy OPEN A
Barcin [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,KP
szybkie
01-02
01-02
IMAGO - Noworoczny Turniej Szachowy OPEN B
Barcin [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,KP
blitz
01-02
01-02
IV Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku - Turniej A rocznik 2005 i młodsi
Otwock [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
01-02
IV Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku - Turniej B rocznik 2009 i młodsi
Otwock [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
01-02
Młodzieżowe Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich
Warszawa [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
01-02
01-02
Otwarty Turniej Szachowy ".Szachmateks" B
Gdynia [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,PO
szybkie
01-02
02-02
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR ZARZĄDU UKSz SKOCZEK Choszczno - Turniej towarzyszący przy III Lidze Juniorów
Choszczno [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,ZP
klasyczne
01-02
01-02
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 4A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SL
szybkie
01-02
01-02
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 4B
STRUMIEŃ [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SL
blitz
01-02
02-02
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2020 (grupa A)
Kozy [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,SL
klasyczne
01-02
01-02
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2020 (grupa B)
Kozy [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SL
szybkie
01-02
01-02
Turniej o IV kategorię do lat 12
Zabrze [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SL
szybkie
01-02
02-02
Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka
Warszawa [aktualizacja:11-01-2020]
Poland,MA
klasyczne
01-02
01-02
Turniej Szachowy pod Patronatem Ojca i Wychowawcy Młodzieży Jana Bosko
Przemyśl [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,PK
blitz
01-02
01-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
02-02
VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Szachy bez granic" Grupa B do 1600 bez ELO
Sokółka [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,PL
klasyczne
01-02
02-02
VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Szachy bez granic"OPEN Grupa A do 1400 ELO
Sokółka [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,PL
klasyczneFIDE
01-02
01-02
VIII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2020 - turniej 1 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,SL
szybkie
01-02
01-02
Wodzisławski turniej szachów szybkich do lat 10
Wodzisław Śląski [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SL
szybkie
01-02
01-02
Wodzisławski turniej szachów szybkich do lat 14
Wodzisław Śląski [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SL
szybkie
01-02
01-02
Wodzisławski turniej szachów szybkich do lat 8
Wodzisław Śląski [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SL
szybkie
01-02
01-02
XIX Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa A -1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
XIX Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:23-01-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
XIX Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
XIX Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,DS
szybkie
01-02
02-02
XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2020
Suwałki [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,PL
klasyczne
01-02
02-02
XXIII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. B (1250-1800)
Warszawa [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
01-02
02-02
Zimowy Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Ursusa 2020 - Grupa A
Warszawa Ursus [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
01-02
02-02
Zimowy Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Ursusa 2020 - Grupa B
Warszawa Ursus [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
02-02
02-02
6. Turniej GP Klubu Raszyn 2019/20
Poznań [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,WP
szybkie
02-02
02-02
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:29-01-2020]
Poland,MA
szybkie
02-02
02-02
Feryjny Turniej "Kategorie Szachowe ze Skoczkiem" 2020 - Turniej D (FIDE Rapid) - zgłoszony do FIDE!
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,SK
szybkie
02-02
02-02
Feryjny Turniej Szachowy
Tarnów [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MP
szybkie
02-02
02-02
I Grand Prix w Szachach Bliżyn 2020 X X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,SK
szybkie
02-02
02-02
I Turniej w Aninie dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych - grupa B
Warszawa-Anin [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
szybkie
02-02
02-02
II Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa-Anin [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
szybkie
02-02
02-02
II Turniej Szachowy w Kuchnia Czerwony Rower
Warszawa [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MA
szybkie
02-02
02-02
III Turniej Zimowy - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,MA
szybkie
02-02
02-02
Mistrzostwa P5
Lusławice [aktualizacja:01-02-2020]
Poland,MP
blitz
02-02
07-02
Turniej feryjny - gr E
Muszyna [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,MP
szybkie
02-02
07-02
Turniej feryjny gr AB
Muszyna [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
02-02
07-02
Turniej feryjny gr CD
Muszyna [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
02-02
02-02
Turniej szachowy FERIE ZIMOWE Wągrowiec 2022020 P11
Wągrowiec [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,WP
szybkie
02-02
02-02
Turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Przytoczna 2020
Rokitno [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,LB
szybkie
02-02
05-04
V Podkarpacka Liga Szachowa Seniorów 2020 Grupa A
KROSNO [aktualizacja:19-03-2020]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
02-02
05-04
V Podkarpacka Liga Szachowa Seniorów 2020 Grupa B - ZMIANA TERMINU OSTATNIEGO ZJAZDU DRUŻYN
Leżajsk [aktualizacja:03-04-2020]
Poland,PK
drużynowy, klasyczneFIDE
02-02
02-02
XX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego
Biłgoraj [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,LU
szybkie
02-02
02-02
XX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego DZIECI
Biłgoraj [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,LU
szybkie
02-02
02-02
XXIII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. C (1000-1400)
Warszawa [aktualizacja:02-02-2020]
Poland,MA
szybkie
03-02
03-02
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,SL
szybkie
03-02
03-02
FERYJNY TURNIEJ SZACHOWY Brzeźno 2020r. - grupa A
Brzeźno [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,WP
szybkie
03-02
03-02
Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy
Krynica Zdrój [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,MP
klasyczneFIDE
03-02
03-02
Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,LU
szybkie
03-02
03-02
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Brzeźno 2020r. - grupa B
Brzeźno [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,WP
szybkie
03-02
03-02
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY Brzeźno 2020r. - grupa C
Brzeźno [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,WP
szybkie
03-02
07-02
SZACHOWISKO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM TURNUS II
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:03-03-2020]
Poland,LB
klasyczne
03-02
03-02
Turniej o Mistrzostwo LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
Warszawa [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,MA
szybkie
03-02
21-03
Turniej Szkolny w SP83
Wroclaw [aktualizacja:03-03-2020]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
21 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,LU
szybkie
04-02
04-02
BLITZ z arcymistrzem
Muszyna [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,MP
blitz
04-02
06-02
Feriada 2020.rok
Wschowa [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,LB
szybkie
04-02
04-02
Feryjny Turniej o Puchar Dyrektora SP 40 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,MP
szybkie
04-02
04-02
IV Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Chomranice 2020 Gr - C
Chomranice [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MP
szybkie
04-02
05-02
IV Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Chomranice 2020 Gr -A
Chomranice [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
04-02
04-02
Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,LU
szybkie
04-02
04-02
Szachy Drezdenko
Drezdenko [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,LB
szybkie
04-02
04-02
Turniej szachowy "FERIE ZIMA 2020"
Zbąszyń [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,WP
szybkie
04-02
05-02
Turniej szachowy w Szewcach
Szewce [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
04-02
04-02
XXI Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,PL
szybkie
04-02
04-02
XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 13
Kraków [aktualizacja:04-02-2020]
Poland,MP
blitz
05-02
05-02
2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Mieniany [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,LU
szybkie
05-02
05-02
860 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:26-02-2020]
Poland,MP
szybkie
05-02
05-02
Drukarze i ich goście
Warszawa [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,MA
blitz
05-02
05-02
Turniej Szachowy w Szewcach grupa B
Szewce [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,DS
szybkie
05-02
05-02
Turniej Szachowy w Szewcach grupa C
Szewce [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,DS
szybkie
05-02
05-02
XIX Parafialna Spartakiada Szachowa
Tarnów [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,MP
szybkie
06-02
06-02
2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Ślipcze - Kozodawy [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,LU
szybkie
06-02
06-02
Ferie z Szachami w Noku
Nowy Tomyśl [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,WP
klasyczne
06-02
06-02
Grand Prix Malbork 2020 Turniej II
Malbork [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,PO
blitz
06-02
06-02
III Turniej Szachowy PGS SOFTWARE 2020 Grupa A
Rzeszów [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,PK
szybkie
06-02
06-02
III Turniej Szachowy PGS SOFTWARE 2020 Grupa B
Rzeszów [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,PK
szybkie
06-02
06-02
Klub P.Z.Szach. (400 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,MA
szybkie
06-02
06-02
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Błyskawicznych
Chrzanów [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,MP
blitz
06-02
07-02
Szachowe ferie z Krakowskim Klubem Szachistów (1200-1400)
Kraków [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
06-02
06-02
XII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI SUSKIEJ 2020 Gr. B
Sucha-Beskidzka [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,MP
szybkie
06-02
06-02
XII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI SUSKIEJ 2020
Sucha Beskidzka [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,MP
szybkie
07-02
07-02
5. runda Grand Prix Suwałk Zima-Wiosna 2020 - blitz
Suwałki [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,PL
blitz
07-02
07-02
6. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2020 - rapid
Białystok [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,PL
szybkie
07-02
07-02
Feryjny Turniej Szachowy Ostrowąż 2020
Ostrowąż [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,WP
szybkie
07-02
07-02
Feryjny Turniej Szachowy w Kaliszu - do lat 12 (ur. 2008-2011)
Kalsz [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,WP
szybkie
07-02
07-02
Feryjny Turniej Szachowy w Kaliszu - do lat 8 (ur.2012 i młodsi)
Kalisz [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,WP
szybkie
07-02
07-02
GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,DS
szybkie
07-02
07-02
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:846
Wadowice [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MP
szybkie
07-02
07-02
Grand Prixw Hetmanie VII Turniej P10+4s - 5 rund
Konin [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,WP
szybkie
07-02
07-02
hurra koniec ferii... czyli ostatki szachowe w tkkf (TURNIEJ SEKCYJNY )
Dobczyce [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,MP
szybkie
07-02
07-02
II Otwarty Feryjny Turniej Szachowy
Raba Wyżna [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,MP
szybkie
07-02
21-02
IV Wiosenny Turnij Szachowy SP1 i UKS Skoczek Elbląg
Elbląg [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WM
klasyczne
07-02
22-03
MISTRZOSTWA KROSNA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2020 GR A
KROSNO [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,PK
klasyczne
07-02
09-02
MISTRZOSTWA KROSNA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2020 GR B
KROSNO [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,PK
klasyczne
07-02
07-02
Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,LU
szybkie
07-02
08-02
Turniej Klasyfikacyjny
Brzozów [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,PK
klasyczne
07-02
14-02
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,WM
klasyczne
07-02
07-02
Turniej na zakończenie I Semestru 2019_2020 SP 2 Warszawa Ursus
Warszawa [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,MA
blitz
07-02
07-02
V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - II LIGA
Kętrzyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
07-02
07-02
V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - III LIGA
Kętrzyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
07-02
09-02
V TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,PK
klasyczneFIDE
08-02
08-02
300 LAT MIASTA SUWAŁK - FIDE OPEN - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa A - Turniej 6 (bez ograniczeń wiekowych)
Suwałki [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,PL
szybkie
08-02
08-02
300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa B - Turniej 6 (2008-2010 r.)
Suwałki [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,PL
szybkie
08-02
08-02
300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa C - Turniej 6 (2011 r. i mł.)
Suwałki [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,PL
szybkie
08-02
08-02
6. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2012 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,PL
szybkie
08-02
08-02
AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW -2006 i młodsi II z V Turniej (sty-kw)
Lublin [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,LU
szybkie
08-02
08-02
AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - II z V Turniej (styczeń-kwiecień)
Lublin [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,LU
szybkie
08-02
08-02
Benjamin 2020
Radzionków [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,SL
szybkie
08-02
09-02
DMP - IV Liga Juniorów 2020
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
08-02
trwający
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [aktualizacja:21-06-2020]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
08-02
trwający
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [aktualizacja:21-06-2020]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
08-02
09-02
Feryjny Turniej "Kategorie Szachowe ze Skoczkiem" 2020 - Turniej B (PZSzach 1100-1700)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,SK
klasyczne
08-02
08-02
Gminne Igrzyska Wsi - 2020
Bratian [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
09-02
Gorzycki Festiwal Szachowy 2020 - 5 szachowych wydarzeń. Pula nagród ok.4000zł
Gorzyce Wielkie [aktualizacja:20-01-2020]
Poland,WP
blitz
08-02
08-02
GRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJ 08.02.2020 Grupa A na FIDE
SCINAWKA SREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
Grand Prix Juniorów turniej I
Tczew [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,PO
szybkie
08-02
08-02
GRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJ - Grupa B do 1400 PZSZach
SCINAWKA SREDNIA Hala Sportowa [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
I Turniej Szachowy o Puchar Karczmy Moja Bawaria
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
I ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OPATÓW
Opatów [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,SK
szybkie
08-02
08-02
III Memoriał Mirosławy Litmanowicz - do lat 14
Warszawa [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,MA
szybkie
08-02
08-02
IV Turniej Powiatu_Grand Prix 2020
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,LU
szybkie
08-02
15-02
Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI DO 12 LAT
POKRZYWNA [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,OP
klasyczne
08-02
08-02
Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI SZKÓŁ PODST
GŁUCHOŁAZY [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,OP
blitz
08-02
14-02
Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH - TURNIEJ Z NORMĄ IM
POKRZYWNA [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,OP
klasyczneFIDE
08-02
15-02
Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH na pograniczu polsko-czeskim
POKRZYWNA [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,OP
klasyczneFIDE
08-02
08-02
Karkonoski Turniej Feryjny 1000-1100 / grupa D
Jelenia Góra [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,DS
szybkie
08-02
09-02
Karkonoski Turniej Feryjny 1200-1250 / grupa C
Jelenia Góra [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
08-02
09-02
Karkonoski Turniej Feryjny 1400 / grupa B
Jelenia Góra [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
08-02
09-02
Karkonoski Turniej Feryjny 1600+ OPEN
Jelenia Góra [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
08-02
08-02
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,SL
szybkie
08-02
08-02
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,SL
szybkie
08-02
08-02
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - Grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,SL
szybkie
08-02
08-02
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,SL
szybkie
08-02
08-02
Liga Szkolna 2019/20 5 kolejka I liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
Liga Szkolna 2019/20 5 kolejka II liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
Liga Szkolna 2019/20 5 kolejka III liga - Olsztyn
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
MÓJ PIERWSZY TURNIEJ - turniej przedszkolaków
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
MÓJ PIERWSZY TURNIEJ SZACHOWY 2020
Białystok [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,PL
blitz
08-02
08-02
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga - III kolejka - II edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
Nowomiejska Szkolna liga Szachowa - II Liga - III kolejka - II edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
Otwarte Mistrzostwa Gminy Bierzwnik - Turniej z cyklu GP ZZSzach
Bierzwnik [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,ZP
szybkie
08-02
09-02
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
08-02
09-02
Szachowe ferie z Krakowskim Klubem Szachistów (1600-1800)
Kraków [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
08-02
08-02
Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - I Liga - piąta kolejka
Uzdowo [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - II Liga - piąta kolejka
Uzdowo [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - III Liga - piąta kolejka
Uzdowo [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
08-02
Turniej lutowy w Skoczku do 1250
Tczew [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,PO
szybkie
08-02
09-02
Turniej Szachowy w 157. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa B
WĘGRÓW [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
08-02
08-02
Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - Turniej RAPID FIDE
Warszawa [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,MA
szybkie
08-02
08-02
V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - I LIGA
Kętrzyn [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,WM
szybkie
08-02
09-02
V TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,PK
klasyczne
08-02
08-02
V TURNIEJ FORszachMATY
Wrocław [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
VI Blitz o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,PK
blitz
08-02
10-02
VI Turniej Szachowy w 157. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa A (FIDE)
WĘGRÓW [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
08-02
08-02
VII GRAND PRIX SP IWLA - grupa A - turniej nr 1
Iwla [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,PK
szybkie
08-02
08-02
VII GRAND PRIX SP IWLA - grupa B - turniej nr 1
Iwla [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,PK
szybkie
08-02
08-02
X Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr A
Świdnica [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
X Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr B
Świdnica [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
X Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr C
Świdnica [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,DS
szybkie
08-02
09-02
XVII Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa A
WIELUŃ [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,LD
szybkie
08-02
09-02
XVII Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa B
WIELUŃ [aktualizacja:08-02-2020]
Poland,LD
szybkie
08-02
09-02
XVII Mityng Szachowy o puchar burmistrza Wielunia - grupa C
WIELUŃ [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,LD
szybkie
08-02
09-02
XXXVI Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki- Zdroju Gr. A
Rabka-Zdrój [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
08-02
09-02
XXXVI Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju Gr. B
Rabka Zdrój [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
08-02
08-02
XXXVI Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju Gr. C
Rabka-Zdrój [aktualizacja:08-03-2020]
Poland,MP
szybkie
09-02
09-02
5. Turniej ODK Słońce
Poznań [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,WP
blitz
09-02
09-02
6. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2007 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,PL
szybkie
09-02
09-02
Aktywna niedziela - szachy błyskawiczne na Młocinach 2_2020
Warszawa [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MA
blitz
09-02
09-02
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:29-01-2020]
Poland,MA
szybkie
09-02
21-06
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - III Liga
Województwo pomorskie [aktualizacja:21-03-2020]
Poland,PO
drużynowy, klasyczneFIDE
09-02
09-02
Grand-Prix Połczyna-Zdroju- II-edycja.
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,ZP
szybkie
09-02
09-02
II BŁYSKAWICZNE SZACHOWE GRAND PRIX GALERII ECHO - turniej 2
Kielce - Galeria Echo [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,SK
blitz
09-02
09-02
II Grand Prix Skarżyska Kamiennej
Skarżysko Kamienna [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,SK
szybkie
09-02
09-02
III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" grupa B 2005-2009
Raciechowice [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MP
szybkie
09-02
09-02
III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" grupa C 2010 i młodsi
Raciechowice [aktualizacja:09-02-2020]
Poland,MP
szybkie
09-02
09-02
III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego grupa A - Turniej IV
Raciechowice [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,MP
szybkie
09-02
09-02
OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ SMART SCHOOL
Łódź [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,LD
szybkie
09-02
09-02
Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - Turniej BLITZ FIDE
Warszawa [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,MA
blitz
09-02
09-02
Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - Turniej RAPID dzieci do 14 lat
Warszawa [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,MA
szybkie
10-02
10-02
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,SL
szybkie
10-02
10-02
II Mikołajkowo-Gwiazdkowy Turniej Szachowy Lubzina 2020 Chłopcy
Lubzina [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,PK
szybkie
10-02
10-02
II Mikołajkowo-Gwiazdkowy Turniej Szachowy Lubzina 2020 Dziewczęta
Lubzina [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,PK
szybkie
10-02
14-02
Językowe półkolonie z szachami "English & Chess"
Warszwawa [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,MA
szybkie
10-02
10-02
Językowe półkolonie z szachami "English & Chess"- wybijanka
Warszawa [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
10-02
10-02
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,DS
szybkie
10-02
10-02
Otwarty Turniej Cyklu "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,LU
szybkie
10-02
10-02
Trening
Pcim [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,MP
blitz
10-02
19-03
Turniej kółka szachowego nr 2 w SP 3 Kościan
Kościan [aktualizacja:04-03-2020]
Poland,WP
szybkie
10-02
15-02
Turniej o mistrzostwo obozu Chess For Kids
Poronin [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,MP
szybkie
10-02
10-02
VI Turniej Szachowy w 157. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa C
WĘGRÓW [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,MA
szybkie
11-02
11-02
22 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,LU
szybkie
11-02
12-02
Ferie zimowe 2020
Brzeg [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,OP
szybkie
11-02
11-02
Grand-Prix KSz Dwie Wieże Kraków - Turniej nr 4 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,MP
szybkie
11-02
11-02
I Turniej Szachowy Juniorów w Dębnie - Ferie z Szachami Grupa A
Dębno [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,ZP
blitz
11-02
11-02
Językowe półkolonie z szachami "English & Chess"- turniej kloca
Warszawa [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,MA
drużynowy, blitz
11-02
28-04
OILS GKSz - Sezon 7 - Grupa A
Gubin [aktualizacja:15-03-2020]
Poland,LB
klasyczne
11-02
28-04
OILS GKSz - Sezon 7 - Grupa B
Gubin [aktualizacja:15-03-2020]
Poland,LB
klasyczne
11-02
11-02
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-A GIM (ur. w 2006r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,MP
szybkie
11-02
11-02
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-B CH (ur. w 2007r. i młodsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,MP
szybkie
11-02
11-02
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-C DZ (ur. w 2007r. i młodsze)
SP Przebieczany [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,MP
szybkie
11-02
11-02
Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2020)
Lublin [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,LU
szybkie
11-02
12-02
Turniej o IV kategorię do lat 10
Zabrze [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,SL
szybkie
11-02
11-02
Turniej Szachowy Dla Juniorów - Ferie w Dębnie Grupa B
Dębno [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,ZP
blitz
11-02
11-02
XXII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,PL
szybkie
11-02
11-02
XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 14
Kraków [aktualizacja:11-02-2020]
Poland,MP
blitz
12-02
12-02
861 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,MP
szybkie
12-02
12-02
Drukarze i ich goście
Warszawa [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,MA
blitz
12-02
12-02
Finał IMT dzieci (dziewczęta)
Toruń [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,KP
szybkie
12-02
12-02
Indywidualne Mistrzostywa Torunia dzieci
Toruń [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,KP
szybkie
12-02
12-02
Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
ZLATE HORY [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,OP
blitz
12-02
22-07
Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Centrum Tczew 2020r
Tczew [aktualizacja:24-07-2020]
Poland,PO
klasyczne
12-02
12-02
Szachowa środa w Tarnowie nr 4 - 2020
Tarnów [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,MP
blitz
12-02
12-02
XIII Grand Prix Starachowic w Szachach - Turniej V
Starachowice [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,SK
blitz
12-02
12-02
Zimowy Turniej Dziecięcy
Strzelce Opolskie [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,OP
szybkie
13-02
13-02
6 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2020
Ulhówek [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,LU
klasyczne
13-02
13-02
Finał IMT młodzieży (chłopcy)
Toruń [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,KP
szybkie
13-02
13-02
Finał IMT młodzieży (dziewczęta)
Toruń [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,KP
szybkie
13-02
13-02
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 12/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,MP
blitz
13-02
13-02
Indywidualne Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach 2020' TURNIEJ I
Banino [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,PO
blitz
13-02
13-02
IV Drużynowy Turniej Rodzinny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom
Bytom [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
13-02
13-02
Klub P.Z.Szach. (401 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,MA
szybkie
14-02
14-02
1 Klasyfikacyjny Turniej Szachowy
Dobre [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,MA
szybkie
14-02
14-02
6. runda Grand Prix Suwałk Zima Wiosna 2020 - rapid
Suwałki [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,PL
szybkie
14-02
14-02
7. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2020 - blitz
Białystok [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,PL
blitz
14-02
14-02
Błyskawiczny piątek w KKSz - turniej 4
Kraków [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,MP
blitz
14-02
14-02
Debel Szachowy - Ferie z Szachami
Myslibórz [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,ZP
drużynowy, blitz
14-02
14-02
Finał IMT Liceliada (dziewczęta)
Toruń [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,KP
szybkie
14-02
14-02
Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,WM
blitz
14-02
14-02
Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - dzieci
Lubsko [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,LB
szybkie
14-02
14-02
Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - młodzież
Lubsko [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,LB
szybkie
14-02
14-02
Grand Prix Wadowic w Szachch-Turniej nr:847
Wadowice [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,MP
blitz
14-02
14-02
Mistrzostwa lutego w KTS Kalisz - grupa OPEN
Kalisz [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,WP
szybkie
14-02
14-02
Mistrzostwa lutego w KTS Kalisz do lat 12 - ranking 1000-1400
Kalisz [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,WP
szybkie
14-02
14-02
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Butterfly w Toruniu
Toruń [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,KP
blitz
14-02
14-02
Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,LU
szybkie
14-02
14-02
Szachowa Liga Młodych Mistrzów (do lat 7 9 11 13)
Lubartów [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,LU
szybkie
14-02
14-02
Szybkie 10+5 w Hetmanie 3_2020
Warszawa [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,MA
szybkie
14-02
23-02
XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy GÓRA ŚW. ANNY - Open A
GÓRA ŚW. ANNY - fundusz nagród Open A + Open B = 33 000 PLN !!! [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,OP
klasyczneFIDE
14-02
23-02
XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy GÓRA ŚW. ANNY - Open B
GÓRA ŚW. ANNY - fundusz nagród w Open A + Open B = 33 000 PLN !!! [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,OP
klasyczneFIDE
14-02
14-02
XXII Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK
Gniezno [aktualizacja:14-02-2020]
Poland,WP
szybkie
14-02
14-02
XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019/2020 Grupa A od 1400 PZSzach
Myślenice [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,MP
szybkie
14-02
14-02
XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019/2020 Grupa B do 1250 PZSzach
Myślenice [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,MP
szybkie
14-02
23-02
Zimowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2020
Gdynia [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,PO
klasyczneFIDE
15-02
15-02
ZIMOWY TURNIEJ O KATEGORIE - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,PO
szybkie
15-02
16-02
ZIMOWY TURNIEJ O KATEGORIE - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PO
klasyczne
15-02
16-02
ZIMOWY TURNIEJ O KATEGORIE - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PO
klasyczne
15-02
15-02
6. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,PL
szybkie
15-02
15-02
Bialska Liga Szachowa 2019/2020 - turniej w Konstantynowie
Konstantynów [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,LU
szybkie
15-02
15-02
Blitz na Górze Świętej Anny
Góra Św. Anny [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,OP
blitz
15-02
16-02
Bughouse rozdaje kategorie
Warszawa [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
15-02
16-02
Dobczyckie zmagania o kategorię
Dobczyce [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,MP
klasyczne
15-02
15-02
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 6
Nakło nad Notecią [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,KP
szybkie
15-02
15-02
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa B - Turniej 6
Nakło nad Notecią [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,KP
szybkie
15-02
16-02
Feryjny Turniej od III kat do ELO 1600 Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
15-02
16-02
Feryjny Turniej Szachowy dla zawodników 1250-1400PZSzach Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
15-02
15-02
Feryjny Turniej Szachowy dla Zawodników BK i V kat PZSzach1000-1200
Wałbrzych [aktualizacja:04-03-2020]
Poland,DS
szybkie
15-02
15-02
Gminny Turniej Szachowy
Gnojnik [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,MP
szybkie
15-02
15-02
I Szachowe Mistrzostwa Gminy Suchowola o Puchar Burmistrza - ur. 2010 młodsi
Suchowola [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PL
szybkie
15-02
15-02
I Szachowe Mistrzostwa Gminy Suchowola o Puchar Burmistrza Suchowoli
Suchowola [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PL
szybkie
15-02
16-02
IV Małopolska Liga Juniorów 2020
Dobczyce [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
15-02
15-02
Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) A
Szubin [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,KP
klasyczne
15-02
15-02
Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) B
Szubin [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,KP
klasyczne
15-02
15-02
Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) C
Szubin [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,KP
klasyczne
15-02
15-02
O FRYMIKUV POHAR - turniej juniorów z rocznika 2011 i młodszych
Frydek - Mistek [aktualizacja:21-01-2020]
Poland,SL
szybkie
15-02
22-02
Obóz Szachowo - Narciarski Podczas VIII Pucharu DZSzach
Kudowa Zdrój [aktualizacja:11-11-2019]
Poland,DS
klasyczne
15-02
15-02
Sobota szachowa w KSz Stilon - B
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,LB
szybkie
15-02
15-02
Szachowa sobota w KSz Stilon - A
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,LB
szybkie
15-02
15-02
Szachy Dla Dzieci #2 Gr. A
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,LB
szybkie
15-02
15-02
Szachy Dla Dzieci #2 Gr. B
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,LB
szybkie
15-02
15-02
Turniej szachowy Memoriał im. Edmunda Bańkowskiego
Bażanówka [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,PK
blitz
15-02
15-02
VI MTSz o Puchar Wójta Gminy Rachanie; II Memoriał Szymona Łuczki - młodzicy
Rachanie [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,LU
szybkie
15-02
15-02
VI MTSz o Puchar Wójta Gminy Rachanie; II Memoriał Szymona Łuczki - OPEN
Rachanie [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,LU
szybkie
15-02
15-02
VII GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 2 - grupa A
Iwla [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,PK
klasyczne
15-02
15-02
VII GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 2 - grupa B
Iwla [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,PK
szybkie
15-02
22-02
VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A FIDE
Kudowa Zdrój [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
15-02
22-02
VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B
Kudowa Zdrój [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
15-02
22-02
VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C
Kudowa Zdrój [aktualizacja:17-03-2020]
Poland,DS
klasyczne
15-02
16-02
Zawierciański turniej o 2 i 3 kategorię
Zawiercie [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,SL
klasyczne
15-02
15-02
Zawierciański turniej o 4 kategorię
Zawiercie [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,SL
szybkie
15-02
22-02
Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Lewin Kł. 2020
Lewin Kłodzki [aktualizacja:05-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
15-02
15-02
Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Lewin Kł.-powitalny blitz
Lewin Kłodzki [aktualizacja:15-02-2020]
Poland,DS
blitz
16-02
16-02
ZIMOWY TURNIEJ O KATEGORIE - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,PO
szybkie
16-02
16-02
6. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PL
szybkie
16-02
16-02
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,MA
szybkie
16-02
16-02
Drużynowe Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Szubin [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,KP
drużynowy, blitz
16-02
16-02
Gry bez prądu w Galaxy - Luty - Szachy Szybkie i Błyskawiczne
Szczecin [aktualizacja:06-02-2020]
Poland,ZP
szybkie
16-02
21-02
Obóz zimowy MUKS MDK Śródmieście Wroław - Lewin Kłodzki Gr A
Lewin Kłodzki [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
16-02
16-02
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa woj. Kuj-Pom. w Szachach Błyskawicznych
Szubin [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,KP
blitz
16-02
16-02
Powstanie Wielkopolskie - Puchar Zdobywców Pociągu Pancernego "Danuta"
Szubin [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,KP
blitz
16-02
16-02
Puchar Sołtysa Sołectwa Skrzyszów
Skrzyszów [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,MP
szybkie
16-02
16-02
VI REGIONALNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY RĄBINO - Turniej Grand Prix ZZSzach
Rąbino [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,ZP
szybkie
16-02
16-02
Walentynki z Akademią Szachową Białystok. Grupa przedszkolna
Białystok [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,PL
szybkie
16-02
16-02
Walentynki z Akademią Szachową Białystok. Szkoły Podstawowe klasy 1 2 3
Białystok [aktualizacja:12-02-2020]
Poland,PL
szybkie
16-02
16-02
X Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PK
szybkie
16-02
16-02
X Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PK
szybkie
16-02
16-02
X Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PK
szybkie
16-02
16-02
X Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,PK
szybkie
16-02
16-02
XVI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki
Repki [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,MA
szybkie
16-02
16-02
XVI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki - młodzicy
Repki [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,MA
blitz
16-02
21-02
Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Lewin Kł. Gr C
Lewin Kłodzki [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
16-02
21-02
Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Lewin Kłodzki - Gr B
Lewin Kłodzki [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
17-02
17-02
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,SL
szybkie
17-02
22-02
February Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Henryk Friedman)
Lviv [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,PK
klasyczne
17-02
17-02
Feryjny Turniej Szachowy dla dzieci
Ostrołęka SP nr 10 Ul. Blachnickiego 16 [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,MA
szybkie
17-02
17-02
Otwarty Turniej Cyklu "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,LU
szybkie
17-02
17-02
Trening
Pcim [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,MP
blitz
17-02
21-02
Turniej Klasyfikacyjny Małe Ciche
Małe Ciche [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,MP
szybkie
17-02
18-02
Turniej Szachowy Łąck
Koszelówka k/Łącka [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
17-02
19-02
Turniej Szachowy na III Kategorię
Myślibórz [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,ZP
klasyczne
17-02
17-02
XV Turniej Szachowy "Pamięci Sieradzkich Szachistów"
Sieradz [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,LD
szybkie
18-02
18-02
23 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,LU
szybkie
18-02
19-02
Ferie 2020 - turniej drugi
Brzeg [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,OP
szybkie
18-02
18-02
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W WARCABACH CHŁOPCÓW XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
OAZA [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WP
szybkie
18-02
18-02
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W WARCABACH DZIEWCZĄT XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
OAZA [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WP
inne
18-02
23-02
Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2020 - FIDE OPEN
Szczecin [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
18-02
18-02
Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2020)
Lublin [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,LU
szybkie
18-02
18-02
Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2020)
Lublin [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,LU
szybkie
18-02
18-02
Szachy Fischera Gr A
Lewin Kłodzki [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,DS
blitz
18-02
18-02
Szachy Fischera Gr B
Lewin Kłodzki [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,DS
blitz
18-02
18-02
Szachy Fischera Gr C
Lewin Kłodzki [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,DS
blitz
18-02
18-02
Wtorkowe Turnieje Szachowe w Klubie Junona
Warszawa [aktualizacja:17-02-2020]
Poland,MA
szybkie
18-02
18-02
XIX Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego
Biszcza [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,LU
blitz
18-02
18-02
XXIII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,PL
szybkie
18-02
18-02
XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 15
Kraków [aktualizacja:18-02-2020]
Poland,MP
blitz
19-02
19-02
862 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,MP
szybkie
19-02
19-02
Drukarze i ich goście
Warszawa [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,MA
blitz
19-02
19-02
Szachowa Liga w Kłaju
Kłaj [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,MP
blitz
19-02
19-02
Szachowa tłusta środa w Tarnowie nr 5 - 2020
Tarnów [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,MP
blitz
19-02
19-02
Szachowe Początki
Myślibórz [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,ZP
blitz
19-02
19-02
Wodzisławska liga szachowa klasy 1-4
Wodzisław Śląski [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,SL
szybkie
19-02
19-02
Wodzisławska liga szachowa klasy 5-8
Wodzisław Śląski [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,SL
szybkie
20-02
20-02
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 13/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,MP
blitz
20-02
20-02
Grand Prix SP 2 w Czeladzi
Czeladź [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,SL
blitz
20-02
20-02
Indywidualne Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach 2020' TURNIEJ II
Banino [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,PO
blitz
20-02
20-02
Klub P.Z.Szach. (402 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,MA
szybkie
20-02
08-03
Letnie Kolonie szachowe - Turniej na kategorię szachową - zapisy do 05.03.2020 !!!
Warmińsko-Mazurskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,WM
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachowa - zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Świętokrzyskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożety III turnus - Kroczyce [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,SK
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Wielkopolskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,WP
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Opolskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,OP
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Kujawsko-Pomorskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,KP
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Pomorskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,PO
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Zachodniopomorskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,ZP
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Lubuskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,LB
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Lubelskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,LU
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Podlaskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:20-02-2020]
Poland,PL
klasyczne
20-02
08-03
Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorie szachowe - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Dolnośląskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [aktualizacja:19-02-2020]
Poland,DS
klasyczne
21-02
21-02
1turniej Grand Prix Pałac Młodzieży Nowy Sącz
Nowy Sącz [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,MP
blitz
21-02
21-02
8. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2020 - rapid
Białystok [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,PL
szybkie
21-02
21-02
Fishera Szachy
Myślibórz [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,ZP
blitz
21-02
21-02
Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,WM
blitz
21-02
21-02
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:848
Wadowice [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,MP
szybkie
21-02
21-02
I Blitz Piątkowy w SZACH MAT Zabrze
Zabrze [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,SL
blitz
21-02
21-02
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - chłopcy I-V
Barcin [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,KP
szybkie
21-02
21-02
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - chłopcy VI-VIII
Barcin [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,KP
szybkie
21-02
21-02
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - dziewczynki
Barcin [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,KP
szybkie
21-02
21-02
Lubartowska Liga Szachowa 2020 - VOLTMAX (2z10)
Lubartów [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,LU
szybkie
21-02
08-05
Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:12-03-2020]
Poland,SK
klasyczne
21-02
21-02
Mistrzostwa Powiatu w Warcabach - Igrzyska Młodzieży (chłopcy)
Ślesin [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,WP
inne
21-02
21-02
Mistrzostwa Powiatu w Warcabach - Igrzyska Młodzieży (dziewczęta)
Ślesin [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,WP
klasyczne
21-02
26-06
Mistrzostwa Sekcji LKS Piast Srem 2020
Śrem [aktualizacja:27-06-2020]
Poland,WP
klasyczne
21-02
23-02
Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2020 - Turniej B
Szczecin [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,ZP
klasyczne
21-02
21-02
Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,LU
klasyczne
21-02
21-02
Szachowy piątek w KKSz - turniej 5
Kraków [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,MP
blitz
21-02
21-02
Szybkie 10+5 w Hetmanie 4_2020
Warszawa [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,MA
szybkie
21-02
21-02
XV Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,PK
blitz
21-02
21-02
XXVIII Cykl GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH - Kl. 5-8 - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,SL
szybkie
21-02
21-02
XXVIII Cykl GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- KL. 0-4 - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,SL
szybkie
21-02
21-02
XXVIII Cykl GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- Sz. PONADPODST. - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,SL
szybkie
22-02
23-02
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,LU
klasyczne
22-02
23-02
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,LU
klasyczne
22-02
23-02
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Turniej na I kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,LU
klasyczne
22-02
22-02
2. Blitz na Górze Św. Anny
Góra Św. Anny [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,OP
blitz
22-02
22-02
5 Runda IV Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej - Turniej Charytatywny
Białystok [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,PL
szybkie
22-02
22-02
Charytatywny Turniej Szachowy "Gramy dla Marysi"
Legionowo [aktualizacja:21-02-2020]
Poland,MA
szybkie
22-02
22-02
DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2007-2005)
Marzenin [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WP
szybkie
22-02
29-02
Finał Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy
Szczyrk [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,SL
klasyczneFIDE
22-02
29-02
Finał Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta
Szczyrk [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,SL
klasyczneFIDE
22-02
22-02
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2020 - turniej 2 (do FIDE)
ŁODYGOWICE [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,SL
szybkie
22-02
22-02
IX YMCA Kraków Shogi Cup
Kraków [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,MP
inne
22-02
22-02
Kętrzyński Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200
Kętrzyn [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,WM
szybkie
22-02
23-02
Kętrzyński Turniej Klasyfikacyjny 1250-1400
Kętrzyn [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,WM
klasyczne
22-02
23-02
Kętrzyński Turniej Klasyfikacyjny 1600-2000
Kętrzyn [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,WM
klasyczne
22-02
22-02
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - OPEN B
Łódź [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,LD
szybkie
22-02
23-02
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - FIDE Open A ODWOŁANY
Łódź [aktualizacja:16-02-2020]
Poland,LD
klasyczne
22-02
23-02
Mini-ELO Białystok 2020 - turniej 20.
Białystok [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,PL
klasyczne
22-02
09-05
Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa do lat 10
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:12-03-2020]
Poland,SK
klasyczne
22-02
09-05
Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa do lat 14
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:12-03-2020]
Poland,SK
klasyczne
22-02
09-05
Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa do lat 8
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:12-03-2020]
Poland,SK
klasyczne
22-02
22-02
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków 2020 - 2 kolejka
Olsztyn [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WM
szybkie
22-02
23-02
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w szachach klasycznych
Tczew [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,PO
klasyczne
22-02
22-02
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2020
Węgrów [aktualizacja:12-03-2020]
Poland,MA
szybkie
22-02
22-02
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2011 i młodsi)
Marzenin [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WP
szybkie
22-02
22-02
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2010-2008)
Marzenin [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WP
szybkie
22-02
23-02
Szach Królowi - zostań Mistrzem OPEN (klasyfikacyjny na Kandydata na Mistrza)
Lublin [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,LU
klasyczne
22-02
22-02
Szachowa Sobota
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,LB
szybkie
22-02
23-02
Szachowe Ferie w Siedlcach OPEN A
Siedlce [aktualizacja:10-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
22-02
23-02
Szachowe Ferie w Siedlcach OPEN B
Siedlce [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
22-02
22-02
Turniej dla dzieci Młode Talenty rocznik 2009 i młodsi do rank. 1400
Poznań [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WP
szybkie
22-02
22-02
Turniej dla dzieci Mój Pierwszy Mat rocznik 2011 i mł. bez kategorii szachowej
Poznań [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,WP
szybkie
22-02
22-02
Turniej do lat 12 o V i IV kategorie - Liczba miejsc 30 osób
Zabrze [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,SL
klasyczne
22-02
22-02
Turniej drużynowy w Rzuchowej - Liga Pogórzańska
Rzuchowa [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
22-02
22-02
Turniej towarzyszący w Rzuchowej (indywidualny) - Liga Pogórzańska
Rzuchowa [aktualizacja:22-02-2020]
Poland,MP
szybkie
22-02
23-02
Wąsewska Wieża -Turniej A - od IV kat. szachowej
WĄSEWO k/Ostrowi Maz. [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,MA
klasyczne
22-02
23-02
Wąsewska Wieża -Turniej B - do V kat. szachowej
WĄSEWO k/Ostrowi Maz. [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,MA
szybkie
22-02
23-02
XXV JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW grupa A (2012 i młodsi)
Trzebinia [aktualizacja:03-03-2020]
Poland,MP
szybkie
22-02
23-02
XXV JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW grupa B (2010 i młodsi)
Trzebinia [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,MP
szybkie
22-02
23-02
XXV JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW grupa C (2008 i młodsi)
Trzebinia [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,MP
szybkie
22-02
23-02
XXV JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW grupa D (2006 i młodsi)
Trzebinia [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,MP
szybkie
22-02
23-02
XXV JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW grupa E (2003 i młodsi)
Trzebinia [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,MP
szybkie
23-02
23-02
"SZACHY w PASAŻU" - TURNIEJ A - do lat 10
Wrocław [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,DS
szybkie
23-02
23-02
"SZACHY w PASAŻU" - TURNIEJ B - RAPID FIDE OPEN
Wrocław [aktualizacja:13-02-2020]
Poland,DS
szybkie
23-02
23-02
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:07-02-2020]
Poland,MA
szybkie
23-02
23-02
II Grand Prix w Szachach Bliżyn 2020 X X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,SK
szybkie
23-02
23-02
III Szydłowiecka GP w Szachach - turniej 5
Szydłowiec [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,MA
szybkie
23-02
23-02
Kategorie dla początkujących
Chylice [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,MA
szybkie
23-02
23-02
Kawiarniany Turniej Szachowy w 4 Pokoje
Warszawa [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,MA
szybkie
23-02
23-02
MEMORIAŁ SZACHOWY im.STANISŁAWA GODŹKA - /Grupa A do lat 10_2010 i mł/
Mikołów [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,SL
blitz
23-02
23-02
MEMORIAŁ SZACHOWY im.STANISŁAWA GODŹKA - /Grupa B - do lat 14_2006 i mł/
Mikołów [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,SL
blitz
23-02
23-02
Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2020 - Szachy Błyskawiczne FIDE Blitz
Szczecin [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,ZP
blitz
23-02
23-02
Puchar Sołtysa Sołectwa Pogórska Wola
Pogórska Wola [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,MP
szybkie
23-02
23-02
X GRAND PRIX TERESPOLA W SZACHACH 2020 SESJA I ZIMA
TERESPOL [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,LU
szybkie
23-02
23-02
XVI Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie
Cmolas [aktualizacja:23-02-2020]
Poland,PK
szybkie
23-02
23-02
Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,LU
szybkie
24-02
24-02
24 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,LU
szybkie
24-02
24-02
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:03-02-2020]
Poland,SL
szybkie
24-02
24-02
I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZST w Ustroniu
Ustroń [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,SL
szybkie
24-02
24-02
Mecz Duchowieństwo - Wojsko Polskie
Warszawa [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
24-02
24-02
Mistrzostwa Powiatu w warcabach 24.02.2020 IMSz - CHŁOPCY
Smolice [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,WP
inne
24-02
24-02
Mistrzostwa Powiatu w warcabach 24.02.2020 IMSz - DZIEWCZYNY
Smolice [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,WP
inne
24-02
24-02
Otwarty Turniej Cyklu "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,LU
szybkie
24-02
24-02
Trening
Pcim [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,MP
blitz
24-02
24-02
XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach błyskawicznych
Konstancin Jeziorna [aktualizacja:24-02-2020]
Poland,MA
blitz
25-02
25-02
II Grand Prix Jordanów 2020
Jordanów [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,MP
blitz
25-02
25-02
LVIV NVK SOFIA-2020
LVIV [aktualizacja:25-02-2020]
Ukraine
szybkie
25-02
25-02
Mistrzostwa Powiatu w warcabach 25.02.2020 ID - CHŁOPCY
Smolice [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,WP
inne
25-02
25-02
Mistrzostwa Powiatu w warcabach 25.02.2020 ID - DZIEWCZYNY
Smolice [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,WP
inne
25-02
25-02
Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2020)
Lublin [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,LU
szybkie
25-02
25-02
Szachowa Liga w Szarowie
Szarów [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,MP
blitz
25-02
25-02
VII Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu Rabka-Zdrój 2020
Rabka-Zdrój [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,MP
blitz
25-02
25-02
WARCABY IGRZYSKA DZIECI POWIAT POZNAŃSKI CHŁOPCY
OAZA [aktualizacja:26-02-2020]
Poland,WP
inne
25-02
25-02
WARCABY IGRZYSKA DZIECI POWIAT POZNAŃSKI DZIEWCZĘTA
OAZA [aktualizacja:26-02-2020]
Poland,WP
inne
25-02
25-02
XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach szybkich
Konstancin Jeziorna [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,MA
szybkie
25-02
25-02
XXIV Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,PL
szybkie
25-02
25-02
XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 16
Kraków [aktualizacja:25-02-2020]
Poland,MP
blitz
26-02
26-02
3 Turniej kl. 3ab o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Zaorenda [aktualizacja:26-02-2020]
Poland,LU
szybkie
26-02
26-02
863 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:26-02-2020]
Poland,MP
szybkie
26-02
26-02
Drukarze i ich goscie
Warszawa [aktualizacja:26-02-2020]
Poland,MA
blitz
26-02
26-02
Szachowa środa w Tarnowie nr 6 - 2020
Tarnów [aktualizacja:26-02-2020]
Poland,MP
blitz
26-02
26-02
X Starachowickie Szachy Juniorów -Turniej 5
Starachowice [aktualizacja:04-03-2020]
Poland,SK
blitz
27-02
27-02
3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Dołhobyczów [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,LU
szybkie
27-02
27-02
Finał MPM do lat 10 - Turniej towarzyszący BLITZ dla opiekunów
Szczyrk [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,SL
blitz
27-02
27-02
Finał MPM do lat 10 - Turniej towarzyszący BLITZ dla zawodników
Szczyrk [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,SL
blitz
27-02
27-02
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie FIDE-Turniej 14
Chrzanów [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,MP
blitz
27-02
27-02
Grand Prix MOSIR T3
Radomsko [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,LD
blitz
27-02
27-02
I Mistrzostwa Szachowe Żorka
Żory [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,PO
blitz
27-02
27-02
Klub P.Z.Szach. (403 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,MA
szybkie
27-02
27-02
MISTRZOSTWA POWIATU WARCABY 7-8 DZIEWCZĘTA
Wolsztyn [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,WP
klasyczne
27-02
27-02
MISTRZOSTWA POWIATU WARCABY KLASY 7 - 8
WOLSZTYN [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,WP
klasyczne
27-02
27-02
POWIATOWE MISTRZOSTWA WARCABY CHŁOPCY 4-6
Wolsztyn [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,WP
blitz
27-02
27-02
POWIATOWE MISTRZOSTWA WARCABY 4-6 DZIEWCZĘTA
WOLSZTYN [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,WP
klasyczne
27-02
27-02
Szkolna Liga Szachowa SP36 Klasy 3-8 Turniej 4
Kraków [aktualizacja:05-03-2020]
Poland,MP
blitz
27-02
27-02
Szkolna Liga Szachowa SP63 Klasy 1-2 Turniej 4
Kraków [aktualizacja:05-03-2020]
Poland,MP
blitz
27-02
27-02
Turniej miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Luty 2020
Bytom [aktualizacja:27-02-2020]
Poland,SL
blitz
28-02
28-02
3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Hulcze [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,LU
szybkie
28-02
28-02
8. runda Grand Prix Suwałk Zima Wiosna 2020 - rapid
Suwałki [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,PL
szybkie
28-02
28-02
9. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2020 - blitz
Białystok [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,PL
blitz
28-02
28-02
Błyskawiczny piątek w KKSz - turniej 6
Kraków [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
blitz
28-02
28-02
CUP of the GROUP of COMPANIES "REGION" Moscow 2020
Moscow [aktualizacja:28-02-2020]
Russia
blitz
28-02
28-02
Finał MPM do lat 10 - Turniej towarzyszący WARCABY dla opiekunów
Szczyrk [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,SL
klasyczne
28-02
28-02
Finał MPM do lat 10 - Turniej towarzyszący WARCABY dla zawodników
Szczyrk [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,SL
inne
28-02
28-02
Gr.A Grand Prix XIV -1_ UKS - G4 ( rocznik 2012 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,SL
szybkie
28-02
15-02
Gr.B Grand Prix XIV -1 UKS - G4 ( rocznik 2013 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,SL
szybkie
28-02
28-02
GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [aktualizacja:06-03-2020]
Poland,DS
blitz
28-02
28-02
Grand Prix Wadoweic w Szachach-Turniej nr:849
Wadowice [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,MP
blitz
28-02
28-02
Grandprix nr 1 Jaworzno 2020
Jaworzno [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,SL
blitz
28-02
28-02
II GRand prix UWM
olsztyn [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,WM
blitz
28-02
28-02
KROŚNIEŃSKA LIGA SZACHOWA " Edukacja przez Szachy w Szkole " TURNIEJ V
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,LB
szybkie
28-02
28-02
Lutowy blitz w Hetmanie Wałbrzych
Wałbrzych [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,DS
blitz
28-02
28-02
Mistrzostwa Powiatu w Warcabach - Igrzyska Dzieci (chłopcy)
Ślesin [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,WP
inne
28-02
28-02
Mistrzostwa Powiatu w Warcabach - Igrzyska Dzieci (dziewczęta)
Ślesin [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,WP
inne
28-02
01-03
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych
Wieluń [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,LD
klasyczne
28-02
28-02
Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,LU
szybkie
28-02
28-02
Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [aktualizacja:06-03-2020]
Poland,LU
klasyczne
28-02
28-02
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W WARCABACH - chłopcy
Marzenin [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,WP
inne
28-02
28-02
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W WARCABACH - dziewczęta
Marzenin [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,WP
inne
28-02
28-02
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W WARCABACH - chłopcy
Marzenin [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,WP
klasyczne
28-02
28-02
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W WARCABACH - dziewczęta
Marzenin [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,WP
inne
28-02
28-02
Szybki Piątek w Strzelcu - Luty 2020
Strzelce Opolskie [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,OP
blitz
28-02
28-02
Szybkie FIDE granie w Hetmanie 5_2020
Warszawa [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MA
szybkie
28-02
30-04
Turniej piątkowy (2)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:11-03-2020]
Poland,MA
klasyczne
28-02
28-02
VII Grand Prix Dobczyc w Szachach 2019/2020 - Turniej V
Dobczyce [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
szybkie
28-02
28-02
XX FSzZL - VII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów (FIDE blitz)
Lubartów [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,LU
blitz
28-02
28-02
XX FSzZL - XX Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Igrzyska Dzieci
Lubartów [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,LU
szybkie
28-02
28-02
XX FSzZL-XX Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach Igrzyska Młod.
Lubartów [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,LU
szybkie
28-02
28-02
XX FSzZL-XX Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach Licealiada
Lubartów [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,LU
szybkie
29-02
29-02
"Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 6
Kraków [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
blitz
29-02
29-02
22. Grand Prix Gryfina 2020 Turniej-2
GRYFINO [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,ZP
szybkie
29-02
29-02
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa B (do lat 11)
Wroclaw [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,DS
szybkie
29-02
29-02
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa C (do lat 9)
Wroclaw [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,DS
szybkie
29-02
29-02
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa D (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,DS
szybkie
29-02
29-02
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa E (do lat 7)
Wrocław [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,DS
szybkie
29-02
29-02
28. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - Grupa F (do lat 6)
Wrocław [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,DS
szybkie
29-02
29-02
28. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Młodziezy - Grupa A (do lat 14)
Wroclaw [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,DS
szybkie
29-02
29-02
AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW-2006 i młodsi III z V Turniej (sty-kw)
Lublin [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,LU
szybkie
29-02
29-02
AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - III z V Turniej (styczeń-kwiecień)
Lublin [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,LU
szybkie
29-02
29-02
Żorska Liga Szachowa Juniorów
Żory [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,SL
blitz
29-02
29-02
Żorska Liga Szachowa Seniorów kolejka 1/9
Żory [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,SL
szybkie
29-02
29-02
CYKLU GRAND PRIX Brodnicy o puchar Starosty - turniej nr 2
Brodnica [aktualizacja:28-02-2020]
Poland,KP
szybkie
29-02
29-02
Czwarty Łódzki Festiwal Szachowy - Memoriał Mistrza Tomasza Rakowieckiego Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ
Łódź [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,LD
drużynowy, szybkie
29-02
29-02
Czwarty Łódzki Festiwal Szachowy - Turniej o Puchar Prezesa PZSzach R.Jedynaka i Mistrzostwa Polski Branży Okiennej
Łódź [aktualizacja:08-03-2020]
Poland,LD
szybkie
29-02
29-02
I Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2020
Starogard Gdański [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,PO
szybkie
29-02
01-03
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA A: 1600-1700
Lipusz [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,PO
klasyczne
29-02
01-03
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA B: 1400
Lipusz [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,PO
klasyczne
29-02
29-02
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA C: 1200-1250
Lipusz [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PO
szybkie
29-02
29-02
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA D: 1000-1100
Lipusz [aktualizacja:03-03-2020]
Poland,PO
szybkie
29-02
19-07
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA E: 1800-1900
Lipusz [aktualizacja:21-07-2020]
Poland,PO
klasyczne
29-02
29-02
I Rodzinny Turniej Szachowy UKS Bakcyl Bielany
Kraków [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
drużynowy, blitz
29-02
29-02
I TSz o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie - blitz
Olsztyn [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,WM
blitz
29-02
29-02
II Klubowy Turniej Juniorów i Seniorów
Myślibórz [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,ZP
blitz
29-02
29-02
II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wierzbica
Wierzbica [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,LU
szybkie
29-02
29-02
II TSz o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,WM
szybkie
29-02
29-02
II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2020
Gdynia [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PO
szybkie
29-02
29-02
III Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - OPEN A
Koronowo [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,KP
szybkie
29-02
29-02
III Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - OPEN B
Koronowo [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,KP
szybkie
29-02
29-02
III Skarżyskie MINI-Elo (Blitz) - zgłoszony do FIDE!
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:06-03-2020]
Poland,SK
blitz
29-02
29-02
Indywidualne Mistrzostwa Świecia Szkół i Przedszkoli
Świecie [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,KP
szybkie
29-02
29-02
IV Zimowy Turniej Szachowy Luboń - gr. A: 2010 r. i młodsi do rank. PZSzach 1400
Luboń (Poznań) [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,WP
szybkie
29-02
29-02
IV Zimowy Turniej Szachowy Luboń - gr. B 2005 r. i młodsi bez ograniczenia rank.
Luboń (Poznań) [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,WP
szybkie
29-02
29-02
LXXXIX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MA
szybkie
29-02
29-02
Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2020 - Szachy Szybkie FIDE Rapid - Grand Prix ZZSzach Turniej #7
Szczecin [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,ZP
szybkie
29-02
29-02
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:07-03-2020]
Poland,SL
szybkie
29-02
29-02
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 5A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,SL
szybkie
29-02
29-02
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 5B
STRUMIEŃ [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,SL
blitz
29-02
29-02
Szachowe weekendy na SGGW II 2020
Warszawa [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MA
szybkie
29-02
01-03
Szkolny Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Bóbrka [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,PK
szybkie
29-02
29-02
Szkolny Turniej Szachowyw Bóbrce na kategorie V i IV
Bóbrka [aktualizacja:05-03-2020]
Poland,PK
szybkie
29-02
29-02
Turiej Szachowa 10
Przemyśl [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PK
blitz
29-02
01-03
Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - grupa FIDE - Turniej I GRAND PRIX
Warszawa-Ursynów [aktualizacja:04-03-2020]
Poland,MA
klasyczneFIDE
29-02
01-03
Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - grupa o II i III kategorię - Turniej I GRAND PRIX
Warszawa-Ursynów [aktualizacja:04-03-2020]
Poland,MA
klasyczne
29-02
29-02
Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - Pierwszy Ruch (ur. 2010 i młodsi) - Turniej I GRAND PRIX
Warszawa [aktualizacja:04-03-2020]
Poland,MA
szybkie
29-02
29-02
VI Turniej szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli_godz.09:30
Stalowa Wola [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PK
szybkie
29-02
29-02
VII GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 3 - grupa - A
Iwla [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PK
szybkie
29-02
29-02
VII GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 3 - grupa - B
Iwla [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PK
szybkie
29-02
29-02
VIII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2020 - turniej 2 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,SL
szybkie
29-02
29-02
X Jubileuszowy Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Tuchowa 2020
Burzyn [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
29-02
29-02
XI Memoriał Szachowy ks. Tadeusza Białeckiego
KRYNKA - ŚWIETLICA [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,LU
szybkie
29-02
29-02
XII Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PL
szybkie
29-02
29-02
XII Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PL
szybkie
29-02
29-02
XVI Grand Prix PRZEDSZKOLE '2020 - Turniej #2
KOŁOBRZEG [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,ZP
blitz
29-02
01-03
XX FSzZL- XIX Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE standard)
Lubartów [aktualizacja:02-03-2020]
Poland,LU
klasyczne
29-02
29-02
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Źrebiątko
Gnojnik [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,MP
szybkie
29-02
01-03
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa A 1400-1700
Kowale [aktualizacja:01-03-2020]
Poland,PO
klasyczne
29-02
29-02
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa C 1000-1100
Kowale [aktualizacja:29-02-2020]
Poland,PO
szybkie

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)