ChessArbiter Pro
winieta
Wersja polska English version

Turnieje warcabowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklama
Wyświetl turnieje
::Wszystkie::::Warcaby - tempo klasyczne (FMJD)::::Mistrzostwa Polski::
::Ostatnio dodane::::Warcaby - tempo klasyczne (PZWarc)::
::Planowane::::Warcaby - tempo klasyczne (wszystkie)::::Turnieje drużynowe::
::Trwające::::Warcaby szybkie::
::Zakończone::::Warcaby błyskawiczne::::Szukaj::

TURNIEJE KLASYCZNE ZGŁOSZONE DO PZWARC
21-09-2017
planowany
Lviv Open 2017
Lviv [ostatnia aktualizacja.:24-05-2017]
100,klasyczne
24-08-2017
planowany
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:18-07-2017]
100,klasyczne
24-08-2017
planowany
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND (Women)
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:18-07-2017]
100,klasyczne
24-08-2017
planowany
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - U23 
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,klasyczne
24-08-2017
planowany
DEAF-PARAPLEDGIA-SPESH 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD 
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,klasyczne
24-08-2017
planowany
DEAF-PARAPLEDGIA-SPESH 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:18-07-2017]
100,klasyczne
03-08-2017
planowany
I ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ 
Środa Śląska / UGIM Środa Śląska Dom Kultury w Środzie Śląskiej SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,klasyczne
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-MEN 
RIVNE UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,klasyczne
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-WOMEN 
RIVNE UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,klasyczne
12-07-2017
16-07-2017
Slonim Open 2017
Zhyrovichy/Belarus [ostatnia aktualizacja.:16-07-2017]
100,klasyczne
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN
Rivne [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
100,klasyczne
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR WOMEN
Rivne [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
100,klasyczne
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:29-06-2017]
64,klasyczne
15-06-2017
18-06-2017
IX Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:19-06-2017]
100,klasyczne
09-06-2017
11-06-2017
Warcabowy Turniej Klubowy UKS Struga 2017
Marki [ostatnia aktualizacja.:18-06-2017]
100,klasyczne
07-06-2017
09-06-2017
1st Stage of World Cup in draughts-64
Albufeira-IDF [ostatnia aktualizacja.:09-06-2017]
64,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
26-05-2017
28-05-2017
Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar Podkarpacia" 2017
Klub PODKARPACIE Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship BLIND MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship U-23
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship WOMEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
07-04-2017
09-04-2017
I TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH
Częstochowa / SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:10-04-2017]
100,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 20
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 20 ???
????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
25-02-2017
05-03-2017
LVIV OBLAST CHEMPIONAT
LVIV [ostatnia aktualizacja.:08-03-2017]
64,klasyczne
22-02-2017
12-03-2017
Championship of Bryansk region in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:12-03-2017]
100,klasyczne
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH KOMANDNUJ
Turka Lviv [ostatnia aktualizacja.:15-01-2017]
100,drużynowy, klasyczne
29-12-2016
30-12-2016
Sylwesrtowy Turniej Warcabowy Klubu ATUT Nysa
Nysa ul. Prudnicka 8 / Atut Nysa [ostatnia aktualizacja.:30-12-2016]
100,klasyczne
11-12-2016
11-12-2016
6th Stage of World Cup.Blitz
St Peterburg [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
64,klasyczne
11-12-2016
17-12-2016
Final of World Cup 2016
St.Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:17-12-2016]
64,klasyczne
11-12-2016
17-12-2016
International competition memory V. Sokov. Youth tournament
St.Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:17-12-2016]
64,klasyczne
08-12-2016
11-12-2016
Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Warcabach 100 polowych - Kobiet
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:11-12-2016]
100,klasyczne
08-12-2016
11-12-2016
Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Warcabach 100 polowych - Mężczyźni
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
100,klasyczne
03-12-2016
03-12-2016
Otwarty Turniej Andrzejkowo- Mikołajkowy w Warcabach 100-polowych
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:23-12-2016]
100,klasyczne
19-11-2016
26-11-2016
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski NiS w Warcabach 100-polowych
Lądek Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-11-2016]
100,klasyczne
17-11-2016
19-11-2016
VI Turniej Integracyjny o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój (Warcaby)
Jastrzębie-Zdrój/Cross Jastrzębie [ostatnia aktualizacja.:19-11-2016]
100,klasyczne
14-11-2016
19-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Men
Georgia Tbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:17-11-2016]
64,klasyczne
14-11-2016
19-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Women
GeorgiaTbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:17-11-2016]
64,klasyczne
09-11-2016
27-11-2016
Open Championship of Bryansk city in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:27-11-2016]
100,klasyczne
18-10-2016
22-10-2016
TURNIEJ KLASYFIKACYJNO-SZKOLENIOWY
Wągrowiec [ostatnia aktualizacja.:26-10-2016]
100,klasyczne
02-10-2016
10-10-2016
XVII Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS
Rowy [ostatnia aktualizacja.:14-10-2016]
100,drużynowy, klasyczne
26-08-2016
28-08-2016
XVIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW - OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [ostatnia aktualizacja.:01-09-2016]
100,klasyczne
26-08-2016
28-08-2016
XVIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK - OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [ostatnia aktualizacja.:01-09-2016]
100,klasyczne
17-08-2016
24-08-2016
Ogólnopolski Turniej Warcabowy - Rowy 2016
Rowy/Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Osób Niewidomych i Słabowidzących Cross [ostatnia aktualizacja.:26-08-2016]
100,klasyczne
24-07-2016
26-07-2016
African Draughts-64 Championship. Classic game
Lusaka-Zambia/IDF [ostatnia aktualizacja.:26-07-2016]
64,klasyczne
15-07-2016
22-07-2016
Ogólnopolski Turniej NiS "O PUCHAR PODKARPACIA"
Myczkowce/Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
100,klasyczne
15-07-2016
22-07-2016
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NiS O ?PUCHAR PODKARPACIA? kat.Kobiet
Myczkowce/Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:23-07-2016]
100,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:13-07-2016]
64,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:14-07-2016]
64,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
64,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA WOMEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
64,klasyczne
09-07-2016
17-07-2016
Uniors White Night
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:16-07-2016]
64,klasyczne
09-07-2016
17-07-2016
WHITE NIGHTS-2016
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:17-07-2016]
64,klasyczne
25-06-2016
25-06-2016
Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego w grze błyskawicznej
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:25-06-2016]
64,klasyczne
17-06-2016
19-06-2016
XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SPORTOWCÓW WIEJSKICH CHEŁMNO-RIO DE JANEIRO 2016
CHEŁMNO / Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
100,klasyczne
17-06-2016
19-06-2016
XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SPORTOWCÓW WIEJSKICH CHEŁMNO-RIO DE JANEIRO 2016
CHEŁMNO / Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
100,klasyczne
02-06-2016
09-06-2016
Ogólnopolski Turniej w Warcabach 100-polowych
Pobierowo OW "LAGUNA" ul. Grunwaldzka 35 / Stowarzyszenie "Cross" [ostatnia aktualizacja.:09-06-2016]
100,klasyczne
21-05-2016
21-05-2016
Turniej Warcabowy z okazji "DNI NYSY" o Puchar Burmistrza
Nysa ul. Moniuszki 5 / Atut Nysa [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-10
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-13
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-16
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-19. B-23
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-8
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-10.
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-13
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-16
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-19. G-23
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-8.
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
02-04-2016
08-03-2016
Pólfinał Mistrzostw Polski w Warcabach Kobiet NiS
Olsztyn / Stowarzyszenie CROSS [ostatnia aktualizacja.:07-04-2016]
100,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 polowych G - 23 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 10 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 13 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 16 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -19 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 19 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 16
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -19
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 16
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 19
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Misttrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G -23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
12-03-2016
12-03-2016
IV TURNIEJ GRAND PRIX JANIKOWA 2016
Janikowo/ LZS Senet Janikowo MGOK M-G Z LZS Janikowo [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczne
04-03-2016
06-03-2016
Finał Turnieju w warcabach 100-polowych Program "Drogowskaz 3"
Ośrodek Rehabilitacji Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:09-03-2016]
100,klasyczne
01-03-2016
06-03-2016
XVI Puchar "Warmii i Mazur" Niewidomych i Słabowidzących
Dadaj - OKS "Warmia i Mazury" [ostatnia aktualizacja.:05-03-2016]
100,klasyczne
22-02-2016
22-02-2016
I TURNIEJ W WARCABACH 100-POLOWYCH "GŁUCHÓW 2016"
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
100,klasyczne
27-11-2015
30-11-2014
Chempionat Lvova 2015 shashki-64
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:13-12-2015]
64,klasyczne
13-11-2015
15-11-2015
X Wojewódzka Impreza Sportowo-Integracyjna
Ośrodek Rehabilitacji Społecznej Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:17-11-2015]
100,klasyczne
12-11-2015
15-11-2015
XXV Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:19-11-2015]
64,klasyczne
15-10-2015
22-10-2015
TURNIEJ KLASYFIKACYJNO-SZKOLNENIOWY Gr.B
Wągrowiec /Wielspin [ostatnia aktualizacja.:22-10-2015]
100,klasyczne
15-10-2015
22-10-2015
TURNIEJ SZKOLENIOWO-KLASYFIKACYJNY Gr.A
Wągrowiec/ Wielspin [ostatnia aktualizacja.:22-10-2015]
100,klasyczne
15-08-2015
21-08-2015
Integracyjny Turniej Warcabowy BAŁTYK 2015
Słupsk [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
08-08-2015
15-08-2015
PUCHAR POLSKI Niewidomych i Słabowidzących
Lądek Zdrój [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
24-07-2015
26-07-2015
II Indywidualne Mistrzostwa Polski Dzieci - chłopcy
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
24-07-2015
26-07-2015
II Indywidualne Mistrzostwa Polski Dzieci - dziewczęta
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
16-07-2015
20-10-2015
Puchar Prezesa CROSS Opole
Opole ul. Kościuszki 6/1 [ostatnia aktualizacja.:16-07-2015]
100,klasyczne
22-06-2015
30-06-2015
Turniej Warcabowy o puchar Prezesa CROSS Jastrzębie
Dźwirzyno Ośrodek RYBITWA [ostatnia aktualizacja.:16-07-2015]
100,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (boys) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (boys) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (girls) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (boys) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (boys) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (girls) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (girls) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; juniors (boys) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; juniors (girls) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; mini-cadets (girls) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu KADET-64 MEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu KADET-64 WOMEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
100,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNINAD-64 MEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNINAD-64 WOMEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNIOR-64 WOMEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
21-11-2014
23-11-2014
LR klubu komandinis saskiu 64 cempionatas
Backonys [ostatnia aktualizacja.:24-01-2015]
64,drużynowy, klasyczne
17-11-2014
23-11-2014
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,klasyczne
27-10-2014
29-10-2014
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa PZNiewidomych w Prudniku
Prudnik [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,klasyczne
20-10-2014
25-10-2014
European Draughts-64 Championships among men
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:25-10-2014]
64,klasyczne
20-10-2014
25-10-2014
European Draughts-64 Championships among women
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:25-10-2014]
64,klasyczne
18-10-2014
19-10-2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Warcabach Latających
Lipno/GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-10-2014]
64,drużynowy, klasyczne
17-10-2014
19-10-2014
XX Juozo Kulikausko memorialas
Vilnius [ostatnia aktualizacja.:28-01-2015]
100,klasyczne
13-10-2014
20-10-2014
III Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Sobieszewo [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,drużynowy, klasyczne
13-10-2014
15-10-2014
Minsk Championship 2014 (draughts 64)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:16-10-2014]
64,klasyczne
05-10-2014
13-10-2014
XV Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Sobieszów [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,drużynowy, klasyczne
26-09-2014
28-09-2014
Ogólnopolski Turniej Warcabowy o "Puchar Prezydenta Jastrzębia Zdrój"
Jastrzębie/Klub Sportowy CROSS Jastrzębie [ostatnia aktualizacja.:28-09-2014]
100,klasyczne
09-09-2014
14-09-2014
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [ostatnia aktualizacja.:13-09-2014]
100,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2004-2005 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2006 years born and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (boys) 1998-00 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (girls)1998-2000 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2004-2005 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2006 years born and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1991 and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1995-97 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls) 1991 and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls)1995-97 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-ńadets (boys) 2001-2003 year born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-cadets (girls) 2001-2003 year born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
16-08-2014
23-08-2014
Ogólnopolski Turniej Osób N i S w Warcabach Stupolowych O "Puchar Podkarpacia"
Myczkowce-Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:10-09-2014]
100,klasyczne
16-08-2014
23-08-2014
Ogólnopolski Turniej Osób NiS w Warcabach Stupolowych O "Puchar Podkarpacia"
Myczkowce-Klub PDKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:10-09-2014]
100,klasyczne
25-07-2014
27-07-2014
I MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - KAT DZIEWCZĄT
LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:09-09-2014]
100,klasyczne
25-07-2014
27-07-2014
I MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - KAT. CHŁOPCÓW
LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:09-09-2014]
100,klasyczne
07-07-2014
11-07-2014
Slonim Open 2014
Zhyrovichy/Belarus [ostatnia aktualizacja.:11-07-2014]
100,klasyczne
30-06-2014
06-07-2014
XIV International Draughts Tournament POLSKA GRA-Open 2014
Nidzica ul. Zamkowa 2 [ostatnia aktualizacja.:05-04-2014]
100,klasyczne
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Ch 1-3
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Ch 4-6
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Dz 1-3
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Dz 4-6
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
21-06-2014
22-06-2014
Phase finale de la Coupe de France
Baume les Dames [ostatnia aktualizacja.:23-06-2014]
100,drużynowy, klasyczne
12-04-2014
12-04-2014
I EDYCJA GRAND PRIX MIASTA I GMINY JANIKOWA
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:11-05-2014]
100,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Gimnazja
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP chłopcy I - III
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP chłopcy IV - VI
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP dziewczęta I - III
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP dziewczęta IV - VI
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Szkoły Ponadgimnazjalne
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
05-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY-JUNIORKI
ORGANIZATOR: MINISTERSTWO SPORTU iTURYSTYKI [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,klasyczne
05-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY-JUNIORZY
ORGANIZATOR: MINISTERSTWO SPORTU iTURYSTYKI [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,klasyczne
05-04-2014
12-04-2014
MISTRZOWSTWA POLSKI NIWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH - grupa B
Krynica/Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,klasyczne
23-03-2014
23-03-2014
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Juniorek w Warcabach 100-pol
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:29-03-2014]
100,klasyczne
04-03-2014
09-03-2014
XIV Puchar "Warmii i Mazur" Niewidomych i Słabowidzacych w Warcabach
Dadaj OKS "Warmia i Mazury" [ostatnia aktualizacja.:09-03-2014]
100,klasyczne
03-03-2014
19-05-2014
Turniej Szkoleniowo - Klasyfikacyjny - Tęcza Poznań
Poznań [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
XVIII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Warcabach 64 polowych B10
HORYNIEC ZDRÓJ - PZWarc [ostatnia aktualizacja.:17-03-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov i devochek 2004 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2004 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov (junoshi i devushki)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2004 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-02-2014]
64,klasyczne
21-02-2014
30-05-2014
Turniej klasyfikacyjny 2014r Cross Opole
Opole ul. Żeromskiego 3 [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,klasyczne
15-02-2014
16-02-2014
LR Jaunimo/studentu paprastuju saskiu cempionatas(Merginos)
Siauliai/LSF [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
64,klasyczne
01-02-2014
02-02-2014
LR Brazilisku saskiu cempionatas
Jonava [ostatnia aktualizacja.:02-02-2014]
64,klasyczne
25-01-2014
25-01-2014
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP chł.
SP Rychlik/ SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:25-01-2014]
64,klasyczne
25-01-2014
25-01-2014
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP dz.
SP Rychlik/ SZS w Czarnkowi [ostatnia aktualizacja.:25-01-2014]
64,klasyczne
06-12-2013
08-12-2013
22. Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - kobiety
Sępólno Krajeńskie/ [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
06-12-2013
08-12-2013
22. Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - mężczyźni
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
30-11-2013
08-12-2013
Kubok Federacii Lvova 2013
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:12-12-2013]
64,klasyczne
10-11-2013
15-11-2013
Ćwierćfinał 18. Mistrzostw Stowarzyszenia CROSS
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
08-11-2013
11-11-2013
21. Drużynowe Mistrzostwa Polski
Lipno [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,drużynowy, klasyczne
26-10-2013
29-10-2013
Irish Open Draughts 2013
Limerick [ostatnia aktualizacja.:02-11-2013]
64,klasyczne
19-10-2013
26-10-2013
TURNIEJ KWALIFAKACYJNO-SZKOLENIOWY GR.B
Mielno / Obóz szkoleniowy [ostatnia aktualizacja.:15-01-2014]
100,klasyczne
14-10-2013
16-10-2013
Chempionat Minska po shashkam-64
Minsk [ostatnia aktualizacja.:21-10-2013]
64,klasyczne
12-10-2013
13-10-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:20-10-2013]
64,klasyczne
12-10-2013
13-10-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:19-10-2013]
64,klasyczne
21-09-2013
21-09-2013
III Turniej Integracyjny
JastrzębieZdrój/Cross Jastrzębie [ostatnia aktualizacja.:23-09-2013]
100,klasyczne
12-09-2013
16-09-2013
Memoriał Ludwika Huttnera 2013
Krynica Morska/Elcross Elbląg [ostatnia aktualizacja.:16-09-2013]
100,klasyczne
20-08-2013
29-10-2013
Klasyfikacyjny Turniej NiS w warcaby 100-polowe
Przemyśl Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:16-10-2013]
100,klasyczne
20-08-2013
29-10-2013
Turniej Klasyfikacyjno Szkoleniowy
Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
06-07-2013
07-07-2013
XII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa (PILW)-2013-Finał
Przemyśl-Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:09-07-2013]
100,klasyczne
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych Juniorów do lat 13
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczne
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych Juniorek do lat 13
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:29-06-2013]
100,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 10
Lino [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 23
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 10
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
06-06-2013
07-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 23
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
04-06-2013
15-06-2013
Poddąbie 2013r.
Poddąbie/Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:13-06-2013]
100,klasyczne
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Gimnazjada dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria Poznań/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczne
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczne
30-05-2013
02-06-2013
V Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,klasyczne
25-05-2013
25-05-2013
Turniej Warcabowy z Okazji "Dni Nysy"
Nysa ul. Moniuszki 5/Kużdzał Andrzej [ostatnia aktualizacja.:25-05-2013]
100,klasyczne
23-05-2013
01-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2013 MEN
UKRAINA EVPATORIA [ostatnia aktualizacja.:01-06-2013]
100,klasyczne
23-05-2013
01-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2013 WOMEN
UKRAINA EVPATORIA [ostatnia aktualizacja.:01-06-2013]
100,klasyczne
13-04-2013
21-04-2013
Chempionat Lvova 2013 ł łńęż ńł ę-64
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:21-04-2013]
64,klasyczne
13-04-2013
13-04-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezydenta Miasta Piekary Śl.
Piekary Śl. / Koryciorz Marek [ostatnia aktualizacja.:18-04-2013]
100,klasyczne
09-04-2013
11-04-2013
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Warcabach 100
Opole / Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:18-04-2013]
100,klasyczne
12-03-2013
20-03-2013
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR v-ce PREZESA PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU WARCABOWEGO
WARSZAWA PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:22-03-2013]
100,klasyczne
06-03-2013
14-03-2013
Półfinały Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Krynica Zdrój/CROSS [ostatnia aktualizacja.:13-03-2013]
100,klasyczne
01-03-2013
02-03-2013
Otkrytyj Kubok Minska sredi minikadetov
Minsk [ostatnia aktualizacja.:02-03-2013]
64,drużynowy, klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:21-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:21-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:17-04-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:17-04-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodzików do lat 10
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:17-04-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodzików do lat 13
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:21-03-2013]
64,klasyczne
25-02-2013
05-03-2013
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR V-CE PREZESA PODKARPACKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU WARCABOWEGO
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:06-03-2013]
100,klasyczne
10-02-2013
18-02-2013
III Ogólnopolski Turniej w warcabach 100-polowych
Warszawa Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:19-02-2013]
100,klasyczne
10-02-2013
10-02-2013
IV MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY'100 - Kobiety
Lipno / WZWarc UKS Roszada Lipno GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:16-02-2013]
100,klasyczne
10-02-2013
10-02-2013
IV MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY'100 - Seniorzy
Lipno / WZWarc UKS Roszada Lipno GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:10-02-2013]
100,klasyczne
07-02-2013
09-02-2013
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov
Minsk [ostatnia aktualizacja.:09-02-2013]
100,klasyczne
07-02-2013
09-02-2013
Pervenstvo Minska sredi minikadetov
Minsk [ostatnia aktualizacja.:09-02-2013]
100,klasyczne
07-02-2013
09-02-2013
Pervenstvo Minska sredi nadezhd
Minsk [ostatnia aktualizacja.:11-02-2013]
100,klasyczne
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi devochek 1997-99 i 2000-02 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:06-02-2013]
64,klasyczne
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi devochek 2003 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:06-02-2013]
64,klasyczne
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi junoshej 1994-96 i 1997-99 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:06-02-2013]
64,klasyczne
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2000-2002 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:06-02-2013]
64,klasyczne
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2003 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:06-02-2013]
64,klasyczne
21-01-2013
29-01-2013
II Ogólnopolski Turniej w warcabach 100-polowych 21-29.01.13r
Warszawa Podkarpacki Okręgowy Zwiazek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:30-01-2013]
100,klasyczne
19-01-2013
19-01-2013
XII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2013 /eliminacje/
Przemyśl Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:20-01-2013]
100,klasyczne
16-12-2012
16-12-2012
XVII Gwiazdkowy turniej warcabowy - kat przedszkolak
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:10-12-2012]
64,klasyczne
16-12-2012
16-12-2012
XVII Gwiazdkowy turniej warcabowy - młozicy kat. młodzik
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:10-12-2012]
64,klasyczne
16-12-2012
16-12-2012
XVII Gwiazdkowy turniej warcabowy orliki
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:10-12-2012]
64,klasyczne
07-12-2012
09-12-2012
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS 2012 w warcaby 100-polowe M
Dom Wczasów Dziecięcych w Głazie Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:04-11-2012]
100,klasyczne
16-11-2012
18-11-2012
LR klubu komandinis cempionatas (64 klasika)
Backonys/LSF [ostatnia aktualizacja.:19-11-2012]
64,drużynowy, klasyczne
12-11-2012
20-11-2012
Turniej klasyfikacyjny CROSS Mielno 2012
Mielno/CROSS [ostatnia aktualizacja.:18-11-2012]
100,klasyczne
07-11-2012
11-11-2012
Indywidualne MP w warcabach klasycznych
Trzcianka / LKS Zuch [ostatnia aktualizacja.:15-10-2012]
64,klasyczne
07-11-2012
11-11-2012
Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych (Latająca Warcaba)
Trzcianka/SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:11-11-2012]
64,klasyczne
07-11-2012
11-11-2012
Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych (Latająca Warcaba)
Trzcianka/SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:15-11-2012]
64,klasyczne
31-10-2012
04-11-2012
Tournoi d'Avignon 2012
Avignon/ France [ostatnia aktualizacja.:24-11-2012]
100,klasyczne
26-10-2012
28-10-2012
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:05-11-2012]
64,drużynowy, klasyczne
16-10-2012
18-10-2012
Minsk Championship in draughts-100
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-10-2012]
100,klasyczne
05-10-2012
07-10-2012
19-as tarptautinis J. Kulikausko memorialas
LF Vilnius [ostatnia aktualizacja.:07-10-2012]
100,klasyczne
04-10-2012
09-10-2012
Minsk Championship in draughts-64
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:09-10-2012]
64,klasyczne
22-09-2012
22-09-2012
II Turniej Integracyjny o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój
Cross Jastrzębie Zdrój [ostatnia aktualizacja.:02-10-2012]
100,klasyczne
13-09-2012
16-09-2012
XXXIX Ogólnopolski Turniej Warcabowy o "Kryształowy Kamień"
Karczma Rzymska-Darłowo [ostatnia aktualizacja.:17-09-2012]
100,klasyczne
17-08-2012
22-08-2012
World MindSport Games - Checkers
WCDF [ostatnia aktualizacja.:12-09-2012]
64,klasyczne
19-06-2012
29-06-2012
O Puchar Prezesa Cross Jastrzębie Zdrój
Pionier Dźwirzyno Cross Jatrzębie [ostatnia aktualizacja.:30-06-2012]
100,klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 10
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 13
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:23-06-2012]
100,drużynowy, klasyczne
18-05-2012
20-05-2012
ŁukówI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej
Łuków [ostatnia aktualizacja.:21-01-2012]
64,klasyczne
18-05-2012
19-05-2012
XIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW
LUBACZÓW/LKS "UNIA" W HORYŃCU-ZDROJU [ostatnia aktualizacja.:13-05-2012]
100,klasyczne
18-05-2012
19-05-2012
XIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK
LUBACZÓW/LKS "UNIA" W HORYŃCU-ZDROJU [ostatnia aktualizacja.:13-05-2012]
100,klasyczne
03-05-2012
05-05-2012
XXXVII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Lututów [ostatnia aktualizacja.:13-05-2012]
100,drużynowy, klasyczne
29-04-2012
04-05-2012
IX Puchar Ziemi Lubelskiej w Warcabach 100 polowych
Firlej Ośrodek Imperium [ostatnia aktualizacja.:03-05-2012]
100,klasyczne
29-04-2012
04-05-2012
IX Puchar Ziemi Lubelskiej w Warcabach 100 polowych
Firlej Ośrodek Imperium [ostatnia aktualizacja.:04-05-2012]
100,klasyczne
16-04-2012
16-04-2012
Wiosna2012Antoninek
Antoninek/UKS [ostatnia aktualizacja.:17-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorek
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:31-03-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Młodzików do lat 13
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Mlodzikow do lat 10
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-04-2012]
64,klasyczne
23-03-2012
30-03-2012
Półfinał Mistrzostw Stowarzyszenia Cross
Krynica Zdrój [ostatnia aktualizacja.:29-03-2012]
100,klasyczne
15-03-2012
18-03-2012
IV Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar Podkarpacia"
Przemyś/ Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:18-03-2012]
100,klasyczne
03-02-2012
05-02-2012
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. eliminacje strefy wschodniej. chłopcy
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:10-02-2012]
100,klasyczne
28-01-2012
29-01-2012
XI PODKARPACKA INDYWIDUALNA LIGA WARCABOWA (PILW) - 2012 - FINAŁ
LUBACZÓW/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:29-01-2012]
100,klasyczne
07-01-2012
07-01-2012
Mistrzostwa Powiatu SP w warcabach klasycznych chłopcy
SP Rychlik / SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:28-01-2012]
64,klasyczne
28-12-2011
04-01-2012
Turniej Warcabowy Sylwestrowo Noworoczny
Dźwirzyno/Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:12-02-2012]
100,klasyczne
10-12-2011
10-12-2011
Mikołajowy Turniej Warcabowy - Mistrzostwa Gminy Miejska Górka
Miejska Górka/MKS-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:16-12-2011]
64,klasyczne
08-12-2011
16-12-2011
Mistrzostwa Klubu Cross Opole na 2011r.
Opole ul. Żeromskiego 3/Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:16-12-2011]
100,klasyczne
02-12-2011
04-12-2011
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w warcabach stupolowych K
O W Zacisze Leśne Medyny 4 [ostatnia aktualizacja.:11-12-2011]
100,klasyczne
11-11-2011
13-11-2011
XIX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:16-11-2011]
64,drużynowy, klasyczne
19-10-2011
23-10-2011
Finał XXI Indywidualnych Mistrzostw Polski
Marki / UKS STRUGA [ostatnia aktualizacja.:23-10-2011]
64,klasyczne
07-10-2011
09-10-2011
XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orlicy
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:09-10-2011]
64,klasyczne
07-10-2011
09-10-2011
XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orliczki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:09-10-2011]
64,klasyczne
22-09-2011
25-09-2011
Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach klasycznych1
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:24-09-2011]
64,klasyczne
28-08-2011
30-08-2011
VIII DRUŻYNOWYE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:30-08-2011]
100,drużynowy, klasyczne
27-08-2011
27-08-2011
I Turniej Integracyjny w Warcabach o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój / Cross Jastrzębie [ostatnia aktualizacja.:29-08-2011]
100,klasyczne
27-08-2011
27-08-2011
XXVIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet blitz
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:28-08-2011]
100,klasyczne
24-08-2011
27-08-2011
XXXV Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:27-08-2011]
100,klasyczne
13-08-2011
16-08-2011
IV Nadnotecki turniej w warcabach klasyczych
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:26-08-2011]
64,klasyczne
07-08-2011
07-08-2011
XXVII NADWARCIAŃCKI TURNIEJ WARCABÓW KLASYCZNCH LATO2011
Wroniecki Ośrdek Kultury [ostatnia aktualizacja.:07-08-2011]
64,klasyczne
22-07-2011
26-07-2011
Półfinał MP w warcabach 64-polowych grupa A
Mława ul. Lelewela 5 [ostatnia aktualizacja.:21-08-2011]
64,klasyczne
22-07-2011
26-07-2011
Półfinal MP w warcabach 64-polowych grupa B
Mława ul.Lelewela 5 [ostatnia aktualizacja.:21-08-2011]
64,klasyczne
17-07-2011
21-07-2011
XI Międzynarodowy Turniej Ziemii Zawkrzeńskiej w Polskiej Grze
Żuromin ul Lidzbarska 27 [ostatnia aktualizacja.:02-08-2011]
100,klasyczne
17-06-2011
26-06-2011
Finał XV M.P. Niew. i Słabowidzących w Warcabach
Krynica Zdrój / Stowarzyszenie Cross [ostatnia aktualizacja.:25-06-2011]
100,klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 13
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:04-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 13
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:04-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 10
Dabki [ostatnia aktualizacja.:04-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 10
Dabki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:04-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych B 16
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:04-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych B 16
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorek
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych G 16
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:08-06-2011]
100,drużynowy, klasyczne
21-05-2011
28-05-2011
Półfinał XV Mistrzostw Polski Kobiet Niewid. i Słab. w Warcabach stu polowych
Szczawnica Zdrój / Stowarzyszenie Cross [ostatnia aktualizacja.:27-05-2011]
100,klasyczne
20-05-2011
22-05-2011
XXXVIII Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:25-05-2011]
100,klasyczne
07-05-2011
14-05-2011
PÓŁFINAŁ XV MISTRZOSTW POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
DADAJ / CROSS WARSZAWA [ostatnia aktualizacja.:13-05-2011]
100,klasyczne
29-04-2011
03-05-2011
VIII Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej - Hotel Imperium [ostatnia aktualizacja.:08-05-2011]
100,klasyczne
25-03-2011
25-03-2011
III Wojewódzka Spartakiada NiS o Puchar Podkarpacia " B"
Przemyśl Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:29-03-2011]
100,klasyczne
25-03-2011
27-03-2011
III Wojewódzka Spartakiada NiS O Puchar Podkarpacia "A"
Przemyśl Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:29-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
18. Mistrzostwa Polski seniorów starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
18. Mistrzostwa Polski seniorek starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorów starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorek
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorek młodszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorek starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodzików do lat 10
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodzików do lat 13
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-03-2011]
100,klasyczne
24-03-2011
27-03-2011
9. Mistrzostwa Polski juniorów
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-03-2011]
100,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorów
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorek
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodziczek do lat 10
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodziczek do lat 13
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:26-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-02-2011]
64,klasyczne
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 13
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:27-02-2011]
64,klasyczne
19-02-2011
20-02-2011
Finał X PILW 2011r
PTTK Łańcut - Podkarpacki OZW [ostatnia aktualizacja.:23-02-2011]
100,klasyczne
05-02-2011
05-02-2011
II MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY64 - CH.13
Osieczna / WZWarc Towarzystwo Ziemi Osieckiej [ostatnia aktualizacja.:06-02-2011]
64,klasyczne
05-02-2011
05-02-2011
II MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY64 - SENIORZY
Osieczna / WZWarc Towarzystwo Ziemi Osieckiej [ostatnia aktualizacja.:06-02-2011]
64,klasyczne
19-11-2010
21-11-2010
MiędzynarodowyTurniej o Puchar Ziemi Przemyskiej
Przemyśl Hala sportowa [ostatnia aktualizacja.:23-11-2010]
100,klasyczne
12-11-2010
13-11-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych 2010
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:30-12-2010]
64,drużynowy, klasyczne
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - M+M+K+K
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
64,klasyczne
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Młodziczki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:23-10-2010]
64,klasyczne
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orlicy
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
64,klasyczne
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orliczki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
64,klasyczne
23-09-2010
26-09-2010
II Otwarty Nadnotecki turniej w warcabach klasycznych (warc. latające)
Trzcianka [ostatnia aktualizacja.:30-09-2010]
64,klasyczne
23-09-2010
26-09-2010
XX Finał MP kobiet w warcabach klasycznych
Trzcianka [ostatnia aktualizacja.:30-09-2010]
64,klasyczne
10-09-2010
12-09-2010
XXVII Międzynarodowy Memoriał Romualda Frey'a
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:12-09-2010]
100,klasyczne
10-09-2010
12-09-2010
XXXVII Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:12-09-2010]
100,klasyczne
01-08-2010
01-08-2010
XXVI NADWARCIAŃSKI TURNIEJ WARCABÓW'64 - LATO 2010
Wroniecki Ośrodek Kultury we Wronkach [ostatnia aktualizacja.:04-08-2010]
64,klasyczne
12-07-2010
16-07-2010
Open International de Parthenay 2010
Parthenay [ostatnia aktualizacja.:18-07-2010]
100,klasyczne
09-07-2010
11-07-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
Lipno [ostatnia aktualizacja.:27-07-2010]
64,drużynowy, klasyczne
09-07-2010
11-07-2010
Drużynowy Puchar Polski Młodzików 2010
Lipno [ostatnia aktualizacja.:03-08-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:30-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek młodszych
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodziczek do lat 10
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodziczek do lat 13
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodzików do lat 10
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodzików do lat 13
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
21-06-2010
28-06-2010
XIVMISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:28-06-2010]
100,klasyczne
16-06-2010
30-06-2010
Puchar Prezesa Spółdzielni PIONIER w Koszalinie
Dźwirzyno Jerzy Gorczyński [ostatnia aktualizacja.:28-06-2010]
100,klasyczne
16-06-2010
30-06-2010
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Spółdzielni Pionier w Koszalinie
Dźwirzyno/CROSS Opole Jerzy Gorczyński [ostatnia aktualizacja.:23-06-2010]
100,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - GIM. + PGIM Dziewczęta
KS SPARTA /MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - GIM.+ PGIM. Chłopcy
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Chłopcy I-III
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:16-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Chłopcy IV-VI
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Dziewczęta I-III
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Dziewczęta IV-VI
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
05-06-2010
XI PODKARPACJA IND. LIGA WARCABOWA-BIS-2010
ŁANCUT/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:09-06-2010]
100,klasyczne
30-04-2010
05-05-2010
VII Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej Hotel Imperium [ostatnia aktualizacja.:04-05-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
17. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW STARSZYCH (M)
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
17. MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK STARSZYCH K
Murzasichle k. Zakopanego [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
28 MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dz 19
Murzasichle [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Ch 19
Murzasichle ?PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dz 16
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI K 23
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI M 23
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
28.MŁODZIERZOWE MISTRZOSTWA POLSKI Ch 16
Murzasichle [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
21-04-2010
4.MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI - Ch 10
Murzasichle / PZwarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI Ch 13
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEZOWY PUCHAR POLSKI - Dz 10
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEZOWY PUCHAR POLSKI Dz 13
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - WARCABY64 - Dz.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - WARCABY64 - Dz.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-03-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Chł.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Chł.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - WARCABY64 - Chł.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - WARCABY64 - Chł.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-03-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH - WARCABY64 - Chł.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK - WARCABY64 - Dz.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH - WARCABY64 - Dz.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK STARSZYCH - WARCABY64 - Dz.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
21-03-2010
21-03-2010
Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach 100 polowych
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej [ostatnia aktualizacja.:23-03-2010]
100,klasyczne
17-02-2010
21-02-2010
X Puchar Warmii i Mazur - Dadaj 2010
DADAJ - OKS Warmia i Mazury Olsztyn [ostatnia aktualizacja.:21-02-2010]
100,klasyczne
16-01-2010
16-01-2010
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby 64 - Turniej Seniorów
Gimnazjum w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:20-01-2010]
64,klasyczne
29-12-2009
03-01-2010
Sylwestrowo-Noworoczny Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa CROSS Opole
DW Pionier Dźwirzyno/Jerzy Gorczyński [ostatnia aktualizacja.:03-01-2010]
100,klasyczne
28-12-2009
31-12-2009
IV Ogólnopolski Turniej Świąteczny w Warcaby - Szkolenie Warcabowe
Tomaszów Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:05-01-2010]
100,klasyczne
20-12-2009
20-12-2009
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno - Młodzik13
Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:06-05-2010]
64,klasyczne
20-12-2009
20-12-2009
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno - Senior16+
Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:06-05-2010]
64,klasyczne
09-12-2009
16-12-2009
III Puchar Polski w Warcabach Stupolowych Niewidomych i Słabowidzących
Duszniki Zdrój / Związek Kultury Fizycznej "Olimp" [ostatnia aktualizacja.:23-12-2009]
100,klasyczne
29-11-2009
06-12-2009
II Memoriał Romualda Freja w Warcabach Stupolowych
Szczawnica / Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:05-12-2009]
100,klasyczne
05-11-2009
17-11-2009
Turniej Niewidomych i Słabowidzących CROSS
Szczawnica Jan Nafalski [ostatnia aktualizacja.:12-11-2009]
100,klasyczne
04-10-2009
11-10-2009
V Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych o "Puchar Prezydenta Świnoujścia"
Świnoujście Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:03-10-2009]
100,klasyczne
04-10-2009
11-10-2009
V Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych o "Puchar Prezydenta Świnoujścia"
Świnoujście Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:10-10-2009]
100,klasyczne
19-09-2009
20-09-2009
Indywidualne MP Niesłyszących w warcabach 64-polowych Kobiet
Otwock / Arkadia Otwock [ostatnia aktualizacja.:01-10-2009]
64,klasyczne
19-09-2009
20-09-2009
Indywidualne MP Niesłyszących w warcabach 64-polowych Mężczyzn
Otwock / Arkadia Otwock [ostatnia aktualizacja.:01-10-2009]
64,klasyczne
30-08-2009
02-09-2009
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
Dąbki OW Horyzont / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:08-09-2009]
100,drużynowy, klasyczne
18-08-2009
28-08-2009
Integracyjno-Szkoleniowy CROSS
Sianożęty Jan Nafalski [ostatnia aktualizacja.:28-08-2009]
100,klasyczne
13-08-2009
16-08-2009
Ogólnopolski Turniej Regionu Nadnoteckiego
Biała / LKS Zuch Rychlik [ostatnia aktualizacja.:16-08-2009]
64,klasyczne
13-08-2009
16-08-2009
Turniej Regionu Nadnoteckiego w warcabach klasycznych
Biała / LKS Zuch [ostatnia aktualizacja.:16-08-2009]
64,klasyczne
27-07-2009
03-08-2009
TRÓJBÓJ - Turniej Warcabowy
Kokotek/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:01-08-2009]
100,klasyczne
25-06-2009
25-06-2009
III Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski - Młodzicy
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
25-06-2009
28-06-2009
III Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski - Młodziczki
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
25-06-2009
25-06-2009
III Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski w Warcabach - Orliczki
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
25-06-2009
28-06-2009
III Młodzieżowy Puchar Polski - Orlicy
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorki
Dabki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorki Młodsze
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorzy
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorzy Młodsi
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:13-07-2009]
100,drużynowy, klasyczne
20-06-2009
21-06-2009
XI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:23-06-2009]
100,klasyczne
20-06-2009
21-06-2009
XI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:23-06-2009]
100,klasyczne
16-06-2009
30-06-2009
Turniej Integracyjno-Rehabilitacyjny
Dźwirzyno/Cross Opole/Jerzy Gorczyński [ostatnia aktualizacja.:02-07-2009]
100,klasyczne
14-06-2009
14-06-2009
OTWARTE MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR
RESZEL [ostatnia aktualizacja.:15-06-2009]
64,klasyczne
07-06-2009
13-06-2009
Turniej o Puchar Mazur
Ryn/ Andrzej Gasiul [ostatnia aktualizacja.:12-06-2009]
100,klasyczne
30-05-2009
05-06-2009
1. MIEDZYNARODOWY TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR TATR
Murzasichle Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:05-06-2009]
100,klasyczne
15-05-2009
17-05-2009
II Turniej w warcabach 100-pol O Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg
PZN i OSiR w Tarnobrzegu [ostatnia aktualizacja.:18-05-2009]
100,klasyczne
18-04-2009
18-04-2009
VI Błyskawiczne Warcabowe Mistrzostwa Łodzi 18 IV 2009r.
Łódź DK Romus ul. Podhalańska 1 [ostatnia aktualizacja.:20-04-2009]
64,klasyczne
17-04-2009
17-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP Młodzicy
Miejska Górka/SZS [ostatnia aktualizacja.:27-04-2009]
64,klasyczne
17-04-2009
19-04-2009
XXVI Międzynarodowy Memoriał Romualda Frey'a
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:19-04-2009]
100,klasyczne
17-04-2009
19-04-2009
XXXVI Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:19-04-2009]
100,klasyczne
16-04-2009
23-04-2009
Półfinał MP Kobiet Niewidomych i Słabowidzących strefa północna
Augustów/SKFSiTNiS CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:24-04-2009]
100,klasyczne
28-03-2009
04-04-2009
Pólfinał M.P. (Polska Południowa) mężczyzn
Murzasichle - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:20-04-2009]
100,klasyczne
14-03-2009
21-03-2009
X JUBILEUSZOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZ
Ośrodek "Pionier" Dźwirzyno Organizator "Cross" warszawa [ostatnia aktualizacja.:16-03-2009]
100,drużynowy, klasyczne
13-03-2009
13-03-2009
X Gimnazjada Final Wojewodztwa Wielkopolskiego w Warcabach 2009 Chlopcy
Skoki Gimnazjum Im Polskich Olimpijczyków SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:14-03-2009]
64,klasyczne
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych GIM chłopcy
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:10-02-2009]
64,klasyczne
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa Powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych GIM dziewczyny
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:10-02-2009]
64,klasyczne
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych sp chłopcy
Kuźnica Zelichowska [ostatnia aktualizacja.:10-02-2009]
64,klasyczne
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych SP dziew
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:10-02-2009]
64,klasyczne
17-01-2009
17-01-2009
Mistrzostwa powiatu pilskiego gim chłopcy
Gimnazjum nr 5 Piła [ostatnia aktualizacja.:19-01-2009]
64,klasyczne
20-12-2008
20-12-2008
XIII Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych do lat 10
Rychlik [ostatnia aktualizacja.:20-12-2008]
64,klasyczne
20-12-2008
20-12-2008
XIII Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych gimnazjum
Rychlik [ostatnia aktualizacja.:20-12-2008]
64,klasyczne
20-12-2008
20-12-2008
XIII Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych SP
Rychlik [ostatnia aktualizacja.:20-12-2008]
64,klasyczne
13-12-2008
13-12-2008
Świąteczny Turniej warcabowy
Bielawa [ostatnia aktualizacja.:13-12-2008]
100,klasyczne
12-12-2008
12-12-2008
4 turniej swiateczny w warcabach klasycznych
Bielawa [ostatnia aktualizacja.:13-12-2008]
64,klasyczne
05-11-2008
12-11-2008
I Ogólnopolski Turniej Warcabowy NiS Seniorów 2008
Murzasichle/ Stowarzyszenie CROSS Jerzy Gorczyński [ostatnia aktualizacja.:06-11-2008]
100,klasyczne
04-10-2008
11-10-2008
IV Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych w Warcabach 100 Polowyc
Świnoujście / Stowarzyszenie Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:10-10-2008]
100,klasyczne
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Kadeci
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:27-09-2008]
64,klasyczne
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Kadetki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:27-09-2008]
64,klasyczne
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Młodzicy
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:28-09-2008]
64,klasyczne
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Młodziczki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:28-09-2008]
64,klasyczne
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orlicy
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:28-09-2008]
64,klasyczne
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orliczki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:28-09-2008]
64,klasyczne
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Towarzyszący
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:28-09-2008]
64,klasyczne
21-09-2008
21-09-2008
II Otwarte Mistrzostwa Powiatu czarn-trzcia w warcabach klasycznych kobiet
Rychlik / LKS Zuch [ostatnia aktualizacja.:23-09-2008]
64,klasyczne
07-09-2008
13-09-2008
Turniej im. L. Huttnera 7-13 IX 2008
Krynica Morska/Janina Maksymowicz [ostatnia aktualizacja.:08-09-2008]
100,klasyczne
15-08-2008
15-08-2008
Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych
Piła [ostatnia aktualizacja.:17-08-2008]
100,drużynowy, klasyczne
15-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej
Piła /PZWarc [ostatnia aktualizacja.:06-07-2008]
64,klasyczne
11-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski kobiet w grze błyskawicznej w warcabach klasycznych
Piła / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:19-08-2008]
64,klasyczne
11-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach klasycznych
Piła / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:19-08-2008]
64,klasyczne
11-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski Mężczyzn w warcabach klasycznych
Piła / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:19-08-2008]
64,klasyczne
01-08-2008
09-08-2008
XII Indywidualne Mistrzostwa Polski w Warcabach Osób Niewidomych i Słabowidzącyc
Gdańsk/Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:08-08-2008]
100,klasyczne
28-06-2008
29-06-2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 64-pol.
Łuków [ostatnia aktualizacja.:03-07-2008]
64,klasyczne
28-06-2008
29-06-2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w warcabach 64-pol.
Łuków [ostatnia aktualizacja.:03-07-2008]
64,klasyczne
24-05-2008
24-05-2008
Turniej Warcabowy z Okazji Dni Nysy 2008
Nysa [ostatnia aktualizacja.:24-05-2008]
100,klasyczne
10-05-2008
10-05-2008
Turniej o Puchar Prezesa Cross Opole
Nysa [ostatnia aktualizacja.:10-05-2008]
100,klasyczne
19-04-2008
19-04-2008
III Otwarty Turniej Uczniów Szkół Podst. Bydgoszczy i okolic w warcaby klasyczne
Szkoła Podstawowa nr 6 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:21-04-2008]
64,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Chłopców Gimnazjada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [ostatnia aktualizacja.:20-04-2008]
64,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Chłopców Licealiada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [ostatnia aktualizacja.:20-04-2008]
64,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Chłopców Szkół Podstawowych w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [ostatnia aktualizacja.:20-04-2008]
64,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Dziewcząt Gimnazjada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [ostatnia aktualizacja.:20-04-2008]
64,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Dziewcząt Licealiada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [ostatnia aktualizacja.:20-04-2008]
64,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Dziewcząt Szkół Podstawowych w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [ostatnia aktualizacja.:20-04-2008]
64,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Memoriał Romualda Frey'a
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:13-04-2008]
100,klasyczne
11-04-2008
13-04-2008
XXXV Jubileuszowy Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:13-04-2008]
100,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - młodzicy
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - młodziczki
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - orliczki
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - orliki
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
Otwarty Turniej Warcabowy "Puchar Prezydenta Miasta Kielce"
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorki
Kielce [ostatnia aktualizacja.:31-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorki młodsze
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorzy
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorzy młodsi
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - młodzieżowcy
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - młodzieżowcy
Kielce [ostatnia aktualizacja.:30-03-2008]
64,klasyczne
24-02-2008
24-02-2008
XI Otwarte Świętokrzyskie Mistrzostwa w warcabach klasycznych orlików młodzików
Skarżysko Kamienna [ostatnia aktualizacja.:26-02-2008]
64,klasyczne
24-03-2007
31-03-2007
8.Drużynowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Cross
Jarnołtówek k. Głuchołaz [ostatnia aktualizacja.:27-12-2007]
100,drużynowy, klasyczne
24-03-2007
24-03-2007
VI Otwarte Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - dziewczęta do lat 16
Marki/UKS Struga [ostatnia aktualizacja.:21-12-2007]
100,klasyczne
15-03-2007
18-03-2007
Półfinał 31. Mistrzostw Polski (gr. Grajcarek)
Szczawnica [ostatnia aktualizacja.:28-12-2007]
100,klasyczne
15-03-2007
18-03-2007
Półfinał 31.Mistrzostw Polski (gr. Dunajec)
Szczawnica [ostatnia aktualizacja.:28-12-2007]
100,klasyczne
14-03-2007
18-03-2007
Puchar Podkarpacia
Horyniec [ostatnia aktualizacja.:21-12-2007]
100,klasyczne
11-02-2007
11-02-2007
III edycja Grand Prix Wilkołaza - turniej nr 4/5
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,klasyczne
20-01-2007
20-01-2007
III edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej nr 3/5
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,klasyczne
07-01-2007
07-01-2007
III edycja Grand Prix Wilkołaza - turniej nr 2/5
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,klasyczne
07-12-2006
10-12-2006
10.MP LZS 2006 (Mężczyźni)
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,klasyczne
07-12-2006
10-12-2006
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS (Kobiety)
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:20-12-2007]
100,klasyczne
21-11-2006
26-11-2006
X Mistrzostwa Polski Osob Niepelnosprawnych w Warcabach Stupolowych - kobiet
Jarnortowek [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,klasyczne
21-11-2006
26-11-2006
X MP Osob Niepelnosprawnych w Warcabach 100-polowych Męzczyzn
Jarnoltowek [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,klasyczne
16-11-2006
19-11-2006
30. Mistrzostwa Polski Kobiet
Mińska Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,klasyczne
10-10-2006
13-10-2006
Mistrzostwa Polski SP i Gimnazjów (GIMNAZJA)
Zacisze Leśne k.Lidzbarka Warm. [ostatnia aktualizacja.:17-12-2007]
100,drużynowy, klasyczne
10-10-2006
13-10-2006
Mistrzostwa Polski SP i Ginazjów (SZKOŁY PODSTAWOWE)
"Zacisz Leśne" k. Lidzbarka Warm. [ostatnia aktualizacja.:20-12-2007]
100,drużynowy, klasyczne
01-08-2006
08-08-2006
Półfinał MP Kobiet NiS (pn) 2006
Augustów [ostatnia aktualizacja.:08-11-2007]
100,klasyczne
30-06-2006
07-07-2006
Finał 10.MP Cross (Mężczyźni) 2006
Gdańsk [ostatnia aktualizacja.:30-11-2007]
100,klasyczne
12-06-2006
19-06-2006
Finał 10.MP Cross (Kobiety)
Wybrzeże k. Dubiecka [ostatnia aktualizacja.:30-11-2007]
100,klasyczne
20-05-2006
21-05-2006
Finał 5. Indywidualnej Podkarpackiej Ligi Warcabowej
Jarosław [ostatnia aktualizacja.:30-11-2007]
100,klasyczne
29-04-2006
03-05-2006
3.Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [ostatnia aktualizacja.:30-11-2007]
100,klasyczne
23-04-2006
30-04-2006
Półfinał MP Mężczyzn NiS w warcabach 100-polowych (pd)
Radom [ostatnia aktualizacja.:30-11-2007]
100,klasyczne
01-04-2006
08-04-2006
Półfinał 10.MP Kobiet NiS (pn) 2006
Augustów [ostatnia aktualizacja.:30-11-2007]
100,klasyczne
22-03-2006
29-03-2006
7.Drużynowe MP Cross 2006
Wągrowiec [ostatnia aktualizacja.:30-11-2007]
100,drużynowy, klasyczne
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)