SHOW TOURNAMENTS | ||||||||
|
No. of tournaments: 87645. Last updated: 2024-03-19, 11:51
January 2024 | ||
---|---|---|
01-01 running | GRAND PRIX WARMII I MAZUR W SZACHACH SZYBKICH 2024
Woj. Warmińsko-Mazurskie [update:14-03-2024] | Poland,WM rapid |
01-01 running | Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Szachach Szybkich
Warmińsko- Mazurskie [update:28-11-2023] | Poland,WM rapid |
01-01 running | Grand-Prix Woj. Warmińsko-Mazurskiego pod patronatem Prezesa PZSzach Radosława Jedynaka
woj. warmińsko-mazurskie [update:05-03-2024] | Poland,WM rapid |
01-01 running | I Szkolny Turniej Szachowy - SP 3 Klasy 4-8
Myślibórz [update:03-02-2024] | Poland,ZP rapid |
01-01 running | Kurs sędziego klasy II III i młodzieżowej Woj. Lubelskiego Związku Szachowego
Lublin [update:12-01-2024] | Poland,LU other |
03-01 running | ODK Wiktoria Zima 2024
Poznań [update:13-03-2024] | Poland,WP blitz |
03-01 running | VIII Memoriał Józefa Matwija - Całoroczny Turniej Drabinkowy
Gorzów Wielkopolski [update:13-03-2024] | Poland,LB classic |
06-01 running | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [update:04-02-2024] | Poland,SL team, classic |
06-01 running | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [update:05-02-2024] | Poland,SL team, classic |
07-01 17-03 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2024
województwo mazowieckie [update:yesterday 22:38] | Poland,MA team, classic |
08-01 running | XIV Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2024
Warszawa [update:15-03-2024] | Poland,MA classic |
11-01 running | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 70-lecia ANDRZEJA RYGLA
WILKOWICE - GOSiR - ul. Szkolna [update:14-03-2024] | Poland,SL classic |
12-01 running | 282nd YMCA Winter 2024-A
Warszawa [update:15-03-2024] | Poland,MA classic |
12-01 running | 283rd YMCA Winter 2024-B
Warszawa [update:14-03-2024] | Poland,MA classic |
12-01 running | 284th YMCA Winter 2024-C
Warszawa [update:15-03-2024] | Poland,MA classic |
12-01 19-03 | 285th YMCA Winter 2024-D
Warszawa [update:15-03-2024] | Poland,MA classic |
14-01 running | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - IV Liga
Gdańsk [update:05-03-2024] | Poland,PO team, classic |
14-01 running | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga
Gdańsk [update:03-03-2024] | Poland,PO team, classic |
14-01 running | Niedzielne zimowe FIDE granie w Hetmanie 2024
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland,MA classic |
15-01 running | Klasyczny Zimowy Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:yesterday 19:45] | Poland,PK classic |
24-01 running | Zimowy turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk - open 2024
Gdynia [update:06-03-2024] | Poland,PO classic |
31-01 running | I Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2024
Gdynia [update:13-03-2024] | Poland,PO classic |
February 2024 | ||
---|---|---|
02-02 running | Finał Kasprzakowej Ligi Szachowej
Warszawa [update:21-02-2024] | Poland,MA team, rapid |
03-02 running | Turniej Kołowy na Normę Kandydacką Luty-Kwiecień 2024
Skwierzyna [update:27-02-2024] | Poland,LB classic |
16-02 running | ŁNŁ Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach szybkich P-25'+5"
Łowicz [update:15-03-2024] | Poland,LD rapid |
16-02 running | Mistrzostwa LKS PIAST Srem 2024
Śrem [update:17-03-2024] | Poland,WP classic |
24-02 running | III Wielkopolska Liga Seniorow 2024
Poznań [update:10-03-2024] | Poland,WP team, classic |
24-02 running | Szachowa Liga Biznesu - Dywizja 1
Warszawa [update:26-02-2024] | Poland,MA team, rapid |
24-02 running | Szachowa Liga Biznesu - Dywizja 2
Warszawa [update:24-02-2024] | Poland,MA team, rapid |
24-02 running | Wielkopolska IV Liga Seniorów gr B w sezonie 2024
Ostrów Wielkopolski; Ślesin [update:10-03-2024] | Poland,WP team, classic |
24-02 running | Wielkopolska Liga Seniorów IVa - 2024
Poznań [update:10-03-2024] | Poland,WP team, classic |
25-02 17-03 | Turniej KS Hetman Żelechlinek 2024
Żelechlinek [update:17-03-2024] | Poland,LD classic |
27-02 running | TURNIEJ DRABINKOWY AKADEMII SZACHOWEJ SKOCZKA
Choszczno [update:15-03-2024] | Poland,ZP blitz |
29-02 running | Turniej Klasyfikacyjny w XII Liceum Ogólnokształcącym
Łódź [update:15-03-2024] | Poland,LD rapid |
29-02 running | XVIII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP-1 - MAGNUSIK 2024_2
Zielona Góra [update:14-03-2024] | Poland,LB classic |
March 2024 | ||
---|---|---|
01-03 running | Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [update:15-03-2024] | Poland,PK rapid |
01-03 running | Lista rankingowa PK MARZEC 2024
Podkarpacie [update:01-03-2024] | Poland,PK classic |
01-03 running | XVIII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP-1 . MAGNUSIK 2024 (3)
Zielona Góra [update:yesterday 20:48] | Poland,LB classic |
02-03 running | DMP - III Liga Małopolska Juniorów 2024
Kraków [update:03-03-2024] | Poland,MP team, classic |
03-03 running | na II kategorię Skwierzyna 2024.03.3 I 04.07
Skwierzyna [update:03-03-2024] | Poland,LB classic |
08-03 running | Turniej o II kobiecą i III męską kategorię szachową do lat 11
Zabrze [update:15-03-2024] | Poland,SL classic |
09-03 running | DMP - IV Liga Seniorów PK 2024
Województwo Podkarpackie [update:10-03-2024] | Poland,PK team, classic |
09-03 running | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH - 09-10.03 / 16-17.03 / 23-24.03
ON-LINE [update:04-03-2024] | Poland,SL classic |
09-03 17-03 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - chłopcy
Jastrzębia Góra [update:12-03-2024] | Poland,PO classic |
09-03 17-03 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - dziewczęta
Jastrzębia Góra [update:12-03-2024] | Poland,PO classic |
09-03 17-03 | Zimowy turniej o III i II kategorię w Pruszkowie
Pruszkow ul. Jasna 2 [update:12-03-2024] | Poland,MA classic |
11-03 running | Bezpłatne warsztaty szachowe dla dzieci od 5 lat w Child Kingdom
Warszawa [update:06-03-2024] | Poland other |
11-03 18-03 | GRAND PRIX NR 3 CKiBM
Jordanów [update:yesterday 20:38] | Poland,MP classic |
12-03 running | Półfinał Maratonu Szachowego Juniorów w Szarotce - Grupa I
Wadowice Górne [update:12-03-2024] | Poland,PK classic |
12-03 running | Półfinał Maratonu Szachowego Juniorów w Szarotce - Grupa II
Wadowice Górne [update:12-03-2024] | Poland,PK classic |
14-03 running | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2024
Pokrzywna [update:yesterday 14:46] | Poland,OP classic |
16-03 17-03 | FIDE Mała Norma Szachy Klasyczne - I - 550zł II - ZEGAR DGT3000 III - 200 zł
Dąbrowa Górnicza [update:yesterday 18:37] | Poland,SL classic |
16-03 17-03 | Gramy o kategorie z LUKSz Orient Sokółka A. O kategorie centralne.
Sokółka [update:17-03-2024] | Poland,PL classic |
16-03 17-03 | Gramy o kategorie z LUKSz Orient Sokółka B. O kategorie lokalne.
Sokółka [update:17-03-2024] | Poland,PL classic |
16-03 17-03 | Grupa 1400 III GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy U-Ł Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:yesterday 06:39] | Poland,PO classic |
16-03 17-03 | Grupa 1600 III GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy U-Ł Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:yesterday 06:40] | Poland,PO classic |
16-03 17-03 | I Mistrzostwa Cebularza Lublin w szachach klasycznych - Turniej A (OPEN)
Lublin [update:20-02-2024] | Poland,LU classic |
16-03 17-03 | II TURNIEJ A LIGI SZACHOWEJ Z OKAZJI 100 LECIA KLUBU SPORTOWEGO WARMIA GRAJEWO
Grajewo [update:17-03-2024] | Poland,PL rapid |
16-03 17-03 | II TURNIEJ B LIGI SZACHOWEJ Z OKAZJI 100 LECIA KLUBU SPORTOWEGO WARMIA GRAJEWO
Grajewo [update:today 08:46] | Poland,PL classic |
16-03 17-03 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA A
Biłgoraj [update:17-03-2024] | Poland,LU classic |
16-03 17-03 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA B
Biłgoraj [update:17-03-2024] | Poland,LU classic |
16-03 17-03 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA C
Biłgoraj [update:17-03-2024] | Poland,LU classic |
16-03 running | IV SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2024
USTROŃ [update:today 11:44] | Poland,SL classic |
16-03 17-03 | MARCOWY TURNIEJ POLONII WROCŁAW - I miejsce 1000 zł
Wrocław [update:14-03-2024] | Poland,DS classic |
16-03 17-03 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2024 - turniej 31. - grupa B
Białystok [update:17-03-2024] | Poland,PL classic |
16-03 running | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - chłopcy
Stare Jabłonki [update:yesterday 15:32] | Poland,WM classic |
16-03 running | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - dziewczęta
Stare Jabłonki [update:yesterday 14:55] | Poland,WM classic |
16-03 running | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - chłopcy
Stare Jabłonki [update:yesterday 14:53] | Poland,WM classic |
16-03 running | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - dziewczęta
Stare Jabłonki [update:yesterday 14:58] | Poland,WM classic |
16-03 17-03 | Przedwiosenny Otwarty Szachowy Turniej o III i II kategorię.
Poznań [update:17-03-2024] | Poland,WP classic |
16-03 17-03 | Puchar Kopernika-Turniej na kategorie-Rejestracja zamknięta
Olsztyn [update:17-03-2024] | Poland,WM classic |
16-03 running | Turniej Klasyfikacyjny w KSz Stilon ZIMA-WIOSNA 2024 Grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:17-03-2024] | Poland,LB classic |
16-03 running | Turniej Klasyfikacyjny w KSz Stilon ZIMA-WIOSNA 2024 Grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:17-03-2024] | Poland,LB classic |
16-03 17-03 | Wałbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - grupa B - od 1250 do 1400 PZSZACH
Wałbrzych [update:16-03-2024] | Poland,DS classic |
16-03 17-03 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową.
Ostróda [update:yesterday 19:17] | Poland,WM classic |
16-03 17-03 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o I kategorię ( norma częściowa)
Łódź [update:yesterday 10:02] | Poland,LD classic |
16-03 17-03 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o II kategorię
Łódź [update:yesterday 19:34] | Poland,LD classic |
16-03 17-03 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o III kategorię
Łódź [update:16-03-2024] | Poland,LD classic |
17-03 17-03 | 51. MOKATE
GOLESZÓW [update:yesterday 14:01] | Poland,SL blitz |
17-03 17-03 | CZTERY PORY ROKU - ZIMA
Sulechów [update:yesterday 18:51] | Poland,LB rapid |
17-03 17-03 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich.
Szubin [update:17-03-2024] | Poland,KP team, rapid |
17-03 running | FIDE Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. A=kat. IV i wyżej
Warszawa [update:yesterday 11:55] | Poland,MA classic |
17-03 17-03 | Grupa 1100-1250 III GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy U-Ł Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:yesterday 06:36] | Poland,PO rapid |
17-03 17-03 | I Memoriał Szachowy im. Józefa Sobczaka
Bytów [update:17-03-2024] | Poland,PO rapid |
17-03 17-03 | I Puchar Dyrektora OSiR Łowicz w szachach błyskawicznych
Łowicz [update:17-03-2024] | Poland,LD blitz |
17-03 17-03 | I Turniej Szachowy o Puchar Wicestarosty Powiatu Przysuskiego
Przysucha [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA D
Biłgoraj [update:16-03-2024] | Poland,LU rapid |
17-03 17-03 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA E
Biłgoraj [update:17-03-2024] | Poland,LU rapid |
17-03 17-03 | IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "KRÓLEWSKA GRA I JA" Grupa A open
Andrychów [update:17-03-2024] | Poland,MP rapid |
17-03 17-03 | IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "KRÓLEWSKA GRA I JA" Grupa B 2008 i młodsi
Andrychów [update:17-03-2024] | Poland,MP rapid |
17-03 17-03 | IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "KRÓLEWSKA GRA I JA" Grupa C 2012 i młodsi
Andrychów [update:17-03-2024] | Poland,MP rapid |
17-03 17-03 | IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "KRÓLEWSKA GRA I JA" Grupa D 2016 i młodsi
Andrychów [update:17-03-2024] | Poland,MP rapid |
17-03 17-03 | Memoriał Dawida Przepiórki Open Warszawa 2024
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | Memoriał Dawida Przepiórki Szkoły Podstawowe Warszawa 2024
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | Mistrzostwa Klubu LZS CKTiS Biskupiec w Szachach Błyskawicznych
Biskupiec [update:17-03-2024] | Poland,WM blitz |
17-03 17-03 | Mistrzostwa Klubu LZS CKTiS Biskupiec w Szachach Szybkich
Biskupiec [update:17-03-2024] | Poland,WM rapid |
17-03 running | Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B=kat. V i bez kategorii
Warszawa [update:yesterday 12:20] | Poland,MA classic |
17-03 17-03 | Mistrzostwa Ostrołęki w Szachy P'30 OPEN
Ostrołęka Kolberga 6 [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | Mistrzostwa Ostrołęki w Szachy P'30 dla osób do rankingu 1200
Ostrołęka [update:yesterday 20:00] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w Szachach Szybkich
Świdnik [update:17-03-2024] | Poland,LU rapid |
17-03 17-03 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. w Szachach Szybkich.
Szubin [update:01-02-2024] | Poland,KP rapid |
17-03 17-03 | Otwarte Mistrzostwa WKSu
Wrocław [update:06-03-2024] | Poland,DS rapid |
17-03 17-03 | Otwarty turniej szachowy MDK Radomsko grupa Junior do lat 15
Radomsko [update:17-03-2024] | Poland,LD blitz |
17-03 17-03 | Otwarty turniej szachowy MDK Radomsko grupa Open powyżej 15 lat
Radomsko [update:17-03-2024] | Poland,LD blitz |
17-03 17-03 | Powiatowy Turniej Warcabów 64-polowych Wągrowiec 17.03.2024 P 5'+3''
Wągrowiec [update:17-03-2024] | Poland,WP other |
17-03 running | Przyjazny turniej o kategorię (turniej zamknięty)
Czeladź [update:17-03-2024] | Poland,SL rapid |
17-03 17-03 | Szachowy Puchar Kaszub
Kolbudy [update:17-03-2024] | Poland,PO rapid |
17-03 17-03 | Szachylicki Open dla początkujących-plik z kategoriami
Chylice [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | Turniej 4 Pory Roku 6- 16 lat
Przytyk [update:16-03-2024] | Poland,MA blitz |
17-03 17-03 | Turniej na IV kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland rapid |
17-03 17-03 | Turniej na V-IV kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland rapid |
17-03 17-03 | Turniej Pamięci Zdobywców Złotej Wieży 1971
Trzcińsko Zdrój [update:17-03-2024] | Poland,ZP rapid |
17-03 17-03 | Turniej szachowy dla słabogrających
Chorzów [update:09-03-2024] | Poland,SL other |
17-03 17-03 | Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Rudniki - gr. A.
Rudniki [update:17-03-2024] | Poland,OP rapid |
17-03 17-03 | Turniej szachowy Szkoły Szachowej "TALENT" o V i IV kategorię szachową do lat 10
Warszawa [update:25-02-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | Turniej szachowy Szkoły Szachowej "TALENT" o V i IV kategorię szachową do lat 14
Warszawa [update:25-02-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | TYGRYSKI grają w szachy - turniej o kategorię do lat 7 - 2017 i 2018 - LISTY ZAMKNIĘTE
Zabrze [update:17-03-2024] | Poland,SL classic |
17-03 17-03 | TYGRYSKI grają w szachy - turniej o kategorię do lat 9 - 2015 i 2016 LISTY ZAMKNIĘTE
Zabrze [update:17-03-2024] | Poland,SL classic |
17-03 17-03 | VI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. R. NOWICKIEGO do lat 10
Ostrowiec Świętokrzyski [update:17-03-2024] | Poland,SK rapid |
17-03 17-03 | VI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. R. NOWICKIEGO do lat 14
Ostrowiec Świętokrzyski [update:17-03-2024] | Poland,SK rapid |
17-03 17-03 | VI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. R. NOWICKIEGO do lat 18
Ostrowiec Świętokrzyski [update:17-03-2024] | Poland,SK rapid |
17-03 17-03 | VI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. R. NOWICKIEGO do lat 8
Ostrowiec Świętokrzyski [update:17-03-2024] | Poland,SK rapid |
17-03 17-03 | VI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. R. NOWICKIEGO OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [update:17-03-2024] | Poland,SK rapid |
17-03 17-03 | VTurniej Szachowy z Cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Bielskiego DK
Bielsk Podlaski [update:17-03-2024] | Poland,PL blitz |
17-03 17-03 | Wielkanocny Turniej o V i IV kategorię!
Śrem [update:14-03-2024] | Poland,WP rapid |
17-03 17-03 | X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich Turniej Dzieci
Kąkolewnica [update:16-02-2024] | Poland,LU rapid |
17-03 17-03 | X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich Turniej Fide
Kąkolewnica [update:16-02-2024] | Poland,LU rapid |
17-03 17-03 | X OTWARTY TURNIEJ KRÓLEWSKIE SZACHY W STAREJ RUSKOŁĘCE
STARA RUSKOŁĘKA k/ANDRZEJEWA [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | X Turniej w Austerii na zdobycie V i IV kategorii
Raszyn [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
17-03 17-03 | XX Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia 2009-2013
Dziekanowice k. Dobczyc [update:17-03-2024] | Poland,MP rapid |
17-03 17-03 | XX Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia 2014 i młodsi
Dziekanowice k. Dobczyc [update:17-03-2024] | Poland,MP rapid |
17-03 17-03 | XX Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia OPEN
Dziekanowice k. Dobczyc [update:17-03-2024] | Poland,MP rapid |
17-03 17-03 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o V kategorię Junior U14
Łódź [update:17-03-2024] | Poland,LD classic |
17-03 17-03 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o V kategorię Junior U14
Łódź [update:15-03-2024] | Poland,LD classic |
18-03 18-03 | Grand Prix Gminy Świerklany młodzi 3/4
Świerklany [update:yesterday 20:15] | Poland,SL rapid |
18-03 18-03 | Grand Prix Gminy Świerklany OPEN - marzec 3/4
Świerklany [update:yesterday 20:35] | Poland,SL rapid |
18-03 18-03 | Grand Prix Hard Rock Pub Pamela - Finałowy Turniej Edycji Zimowej 2024
Toruń [update:yesterday 21:07] | Poland,KP blitz |
18-03 18-03 | Grand Prix Indexu - marzec
Gdańsk [update:yesterday 21:30] | Poland,PO classic |
18-03 18-03 | Szachowe Grand Prix PSP Okocim - Grupa B (klasy 4-8) - turniej #2
Okocim [update:yesterday 09:13] | Poland,MP rapid |
18-03 18-03 | Szachowy marzec z m. Lublin
Lublin [update:yesterday 20:21] | Poland,LU rapid |
18-03 18-03 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZABRZA 2024 - LISTA ZAMKNIĘTA
Zabrze [update:yesterday 12:07] | Poland,SL rapid |
18-03 18-03 | Turniej o tytuł Mistrza Szkoły Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle
Kadzidło [update:yesterday 16:46] | Poland,MA blitz |
19-03 19-03 | 28 Runda IX Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:04-03-2024] | Poland,PL rapid |
19-03 19-03 | I Turniej Szachów Błyskawicznych o tytuł "Szachowego Króla Puszczy Piskiej 2024"
Ruciane-Nida [update:13-03-2024] | Poland,WM blitz |
19-03 running | II Turniej Szachowy o tytuł "Szachowego Króla Puszczy Piskiej 2024"
Ruciane-Nida [update:13-03-2024] | Poland,WM classic |
19-03 19-03 | II Turniej Szachowy SP Jacowlany
Jacowlany [update:today 10:46] | Poland,PL rapid |
19-03 19-03 | TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH-kl. 5-8
Częstochowa [update:today 11:19] | Poland,SL rapid |
19-03 19-03 | XXXI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 24
Kraków [update:yesterday 08:32] | Poland,MP blitz |
20-03 plan | 1030 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:06-03-2024] | Poland,MP rapid |
20-03 plan | I Mistrzostwa w szachach o Puchar Dyrektora ZS Nr 36 im. Marcina Kasprzaka
Warszawa [update:today 09:36] | Poland,MA rapid |
20-03 plan | II Międzygminne Mistrzostwa SP w Szachach kl. I-IV
Przysucha [update:yesterday 00:00] | Poland,MA rapid |
20-03 plan | II Międzygminne Mistrzostwa SP w Szachach kl. V-VIII
Przysucha [update:yesterday 00:05] | Poland,MA rapid |
20-03 plan | Szachowe Grand Prix PSP Okocim - Grupa A (klasy 0-3) - turnije #2
Okocim [update:yesterday 08:52] | Poland,MP rapid |
20-03 plan | XII Szachowa Środa
Bytów [update:yesterday 21:22] | Poland,PO rapid |
21-03 plan | GRAND PRIX GMINY ALWERNIA W SZACHACH 2024 Cztery Pory Roku
Regulice Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki [update:07-03-2024] | Poland,MP blitz |
21-03 plan | Klub P.Z.Szach. (000 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka) ODWOŁANY
Warszawa [update:29-01-2024] | Poland,MA rapid |
21-03 plan | Wiosenny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży w MGOK Frampol
Frampol [update:10-03-2024] | Poland,LU rapid |
21-03 plan | XXVIII Międzygminne Zawody Szachowe gr A turniej nr 5
Myślenice ul Piłsudzkiego 20- MOKiS [update:yesterday 22:00] | Poland,MP rapid |
21-03 plan | XXVIII Międzygminne Zawody Szachowe gr B turniej 5
Myślenice ul Piłsudzkiego 20 [update:yesterday 22:04] | Poland,MP rapid |
22-03 plan | Szkolenie szachowe z UKS Korona Gdańsk
WŁADYSŁAWOWO [update:26-02-2024] | Poland,PO classic |
22-03 plan | 60. edycja Grand Prix Białegostoku "Zima-wiosna 2024" - 12. runda rapid
Białystok [update:yesterday 12:13] | Poland,PL rapid |
22-03 plan | Blitz Król i Królowa 2 do FIde!
Gdańsk [update:26-02-2024] | Poland,PO blitz |
22-03 plan | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:14-12-2023] | Poland,DS rapid |
22-03 plan | Grand Prix Wadowic-Turniej nr 946
Wadowice [update:13-03-2024] | Poland,MP blitz |
22-03 plan | I SZACHOWY PIĄTEK W MOK Poręba
Poręba koło Zawiercia [update:15-03-2024] | Poland,SL rapid |
22-03 plan | III Turniej Szachowy Grand Prix KS Drwęca
Nowe Miasto Lub. [update:17-03-2024] | Poland,WM rapid |
22-03 plan | Kania Finanse_Turniej w SP-8 w Skoczowie z Okazji Dnia Patrona Krystyny Bochenek
SKOCZÓW [update:yesterday 08:39] | Poland,SL blitz |
22-03 plan | Lubartowska Liga Szachowa VOLTMAX 2024
Lubartów [update:07-03-2024] | Poland,LU rapid |
22-03 plan | Międzynarodowe Grand Prix Chrzanowa w Szachach 2024
Chrzanów Klub Szachowy Mariana Sadzikowskiego Szpitalna 1 [update:07-03-2024] | Poland,MP blitz |
22-03 plan | Mistrzostwa marca w KTS Kalisz - grupa 2011r. i młodsi
Kalisz [update:09-03-2024] | Poland,WP blitz |
22-03 plan | Mistrzostwa marca w KTS Kalisz grupa OPEN
Kalisz [update:09-03-2024] | Poland,WP blitz |
22-03 plan | Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - A (Seniorzy - C i D -16 13)
ŁOMŻA [update:yesterday 22:33] | Poland,PL rapid |
22-03 plan | Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - B (C i D -10 i 8 lat)
ŁOMŻA [update:yesterday 22:26] | Poland,PL rapid |
22-03 plan | SZKLARSKA PORĘBA - Juniorzy do lat 14 - TURNIEJ ODWOŁANY
Szklarska Poręba [update:04-03-2024] | Poland,DS classic |
22-03 plan | Szklarska Poręba - OPEN 2024 - TURNIEJ ODWOŁANY
SZKLARSKA PORĘBA [update:04-03-2024] | Poland,DS classic |
22-03 plan | XVI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe im. Stanisława Stępińskiego - grupa A
Przemków [update:28-02-2024] | Poland,DS blitz |
22-03 plan | XVI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe im. Stanisława Stępińskiego - grupa B
Przemków [update:28-02-2024] | Poland,DS rapid |
22-03 plan | XVI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe im. Stanisława Stępińskiego - grupa C
Przemków [update:28-02-2024] | Poland,DS rapid |
23-03 plan | II Otwarte Mistrzostwa Gminy Wejherowo - Turniej A - OPEN [Pula nagród 9000 zł]
Bolszewo koło Wejherowa [update:today 08:45] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | II Otwarte Mistrzostwa Gminy Wejherowo - Turniej B - Juniorzy do lat 16 [ Pula nagród 9000 zł]
Bolszewo koło Wejherowa [update:today 08:48] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | " Witaj Wiosno " 2024 - Open FIDE
Zabrze [update:today 09:37] | Poland,SL classic |
23-03 plan | " Witaj Wiosno " do lat 10
Zabrze [update:today 09:31] | Poland,SL classic |
23-03 plan | " Witaj Wiosno " do lat 15
Zabrze [update:today 09:32] | Poland,SL classic |
23-03 plan | " Witaj Wiosno " do lat 8
Zabrze [update:today 09:32] | Poland,SL classic |
23-03 plan | "Sobota z KKSz-em" - Sezon 11 - turniej 6
Krakow [update:yesterday 17:00] | Poland,MP blitz |
23-03 plan | 3 Turniej VII "ROBKOL-OPEN'2024"
Domaniewice [update:24-02-2024] | Poland,LD rapid |
23-03 plan | 4 FIDE turniej w Child Kingdom (RAPID)
Warszawa [update:13-03-2024] | Poland rapid |
23-03 plan | Akademickie Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach
Bydgoszcz [update:16-03-2024] | Poland,KP rapid |
23-03 plan | Częściówka na kandydata (5). FIDE. Pula nagród 1500 zł. Pierwsza nagroda 500 zł
PŁOCK [update:yesterday 20:56] | Poland,MA classic |
23-03 plan | Gramy w Szachy. Pierwszy Krok Szachowy. Grand Prix Chrzanowa 2024 do rank. 1400 Klub Szachowy Mariana Sadzikowskiego Szpitalna 1.
Chrzanów Klub Szachowy Mariana Sadzikowskiego Szpitalna 1 [update:07-03-2024] | Poland,MP blitz |
23-03 plan | Grand Prix Inowrocławia turniej 3
Inowrocław [update:yesterday 21:49] | Poland,KP rapid |
23-03 plan | Grand Prix Juniorów turniej II 2024 FIDE
Tczew [update:yesterday 20:48] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | Grand Prix Turniej nr 2 - do lat 10 o III i II kategorię - dla zawodników od IV kat.
Zabrze [update:today 11:27] | Poland,SL classic |
23-03 plan | Grand Prix Turniej nr 2 - OPEN o III i II kategorię - dla zawodników od IV kat.
Zabrze [update:yesterday 18:55] | Poland,SL classic |
23-03 plan | I Wiosenny Turniej Szachowy - Staszowska Szachomania
Staszów [update:yesterday 23:05] | Poland,SK rapid |
23-03 plan | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2024 - GRUPA A: 1600
Lipusz [update:today 10:54] | Poland,PO classic |
23-03 plan | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2024 - GRUPA B: 1400
Lipusz [update:today 10:54] | Poland,PO classic |
23-03 plan | II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Szczęsnem GR. B
Szczęsne k. Grodziska Maz. [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Szczęsnem GR.A
Szczęsne k. Grodziska Maz. [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | II Mistrzostwa Szkoły w Szczęsnem Gr. OPEN
Szczęsne k. Grodziska Maz. [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | II OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ SZACHOWY ANTONIEGO GASTOŁA
ZSP Morawica 388 (w pobliżu lotniska Balice)) [update:yesterday 21:30] | Poland,MP rapid |
23-03 plan | II Wiosenny turniej szachowy dla dzieci do 14-lat
Karczew [update:13-02-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | III Memoriał Szachowy im. ks. Izydora Harazina
Brzeźce [update:12-03-2024] | Poland,SL blitz |
23-03 plan | III Szwajcar z normą na I kategorię szachową - zgłoszony do FIDE
Lipusz [update:today 10:55] | Poland,PO classic |
23-03 plan | III Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Niećkowie
Niećkowo k Szczuczyna [update:14-03-2024] | Poland,PL rapid |
23-03 plan | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego - grupa A
Iwonicz [update:yesterday 19:18] | Poland,PK rapid |
23-03 plan | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego - grupa B
Iwonicz [update:yesterday 19:15] | Poland,PK rapid |
23-03 plan | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego - grupa C
Iwonicz [update:yesterday 19:10] | Poland,PK rapid |
23-03 plan | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego - grupa OPEN
Iwonicz [update:yesterday 19:20] | Poland,PK rapid |
23-03 plan | KWALIFIKACYJNY TURNIEJ JUNIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA USTKA (na IV lub V kategorię szachową)
Ustka k.Słupska [update:today 10:57] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice Turniej 3 - grupa A
Ligota Miliardowice [update:yesterday 07:29] | Poland,SL blitz |
23-03 plan | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice Turniej 3 - grupa B
Ligota Miliardowice [update:yesterday 07:33] | Poland,SL blitz |
23-03 plan | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [update:yesterday 07:35] | Poland,SL blitz |
23-03 plan | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice Turniej 3 - grupa D
Ligota Miliardowice [update:yesterday 07:42] | Poland,SL blitz |
23-03 plan | Mała Norma FIDE III 2024 - I nagroda 500 zł
Chylice [update:16-03-2024] | Poland,MA classic |
23-03 plan | Marcowy turniej szachów klasycznych w Płocku. PZSzach 1250-1800. Pierwsza nagroda 200 zł.
PŁOCK [update:yesterday 20:57] | Poland,MA classic |
23-03 plan | Nocny Turniej Szachowy w Montowni Rozrywki
Warszawa [update:12-03-2024] | Poland,MA blitz |
23-03 plan | O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ - Juniorzy do lat 10
Imielin [update:05-03-2024] | Poland,SL blitz |
23-03 plan | O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ - Juniorzy do lat 14
Imielin [update:05-03-2024] | Poland,SL blitz |
23-03 plan | O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ - OPEN
Imielin [update:05-03-2024] | Poland,SL rapid |
23-03 plan | Otwarcie Parku Staromiejskiego grupa Seniorów i młodzieży start 13:30
Łódź [update:yesterday 18:02] | Poland,LD blitz |
23-03 plan | Otwarcie Parku Staromiejskiego w Łodzi gr Juniorów godz 11:30
Łódź [update:yesterday 17:59] | Poland,LD blitz |
23-03 plan | Otwarte Mistrzostwa Euroregionu Pomerania w Szachach Szybkich 2024
Szczecin [update:06-03-2024] | Poland,ZP rapid |
23-03 plan | OTWARTY TURNIEJ JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA USTKA (zgłoszony do FIDE)
Ustka k.Słupska [update:yesterday 21:34] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | Otwarty Turniej Szachowy na III kat
Roztoka Remiza OSP gm Łukowica [update:yesterday 09:32] | Poland,MP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C11
Leszno [update:17-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C13
Leszno [update:yesterday 20:11] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C15
Leszno [update:yesterday 20:14] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C18
Leszno [update:yesterday 20:15] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C9
Leszno [update:yesterday 20:09] | Poland,WP rapid |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D11
Leszno [update:yesterday 20:17] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D13
Leszno [update:yesterday 20:18] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D15
Leszno [update:17-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D18
Leszno [update:17-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D9
Leszno [update:yesterday 20:16] | Poland,WP rapid |
23-03 plan | Rodzinne Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2024
Wrocław [update:yesterday 17:10] | Poland,DS team, rapid |
23-03 plan | Szachowe Grand Prix Rembertowa o V i IV kategorię Do lat 12 Grupa D - Marzec
Warszawa [update:09-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | Szachowe Grand Prix Rembertowa o V i IV kategorię Do lat 18 Grupa C Marzec
Warszawa [update:09-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | Szachowe Grand Prix Rembertowa o V i IV kategorię Open Grupa B Marzec
Warszawa [update:09-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | Szachowe Grand Prix Rembertowa Open Rapid Grupa A - Marzec
Warszawa [update:09-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | Szachowy Marzec - DG - Rapid - P'10+5 - 8R - OPEN do FIDE
Dąbrowa Górnicza [update:yesterday 10:03] | Poland,SL rapid |
23-03 plan | Szachowy Marzec o kat. V i IV - DG - P'30 - 6R - OPEN do 1600 PZSzach
Dąbrowa Gornicza [update:yesterday 11:07] | Poland,SL rapid |
23-03 plan | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:today 10:19] | Poland,MA classic |
23-03 plan | Szkolny Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Bóbrka (gmina Solina) [update:15-03-2024] | Poland,PK rapid |
23-03 plan | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MARZEC
Wrocław [update:today 11:17] | Poland,DS classic |
23-03 plan | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Gdańsk [update:26-02-2024] | Poland,PO classic |
23-03 plan | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora Szkoły grupa 1000-1200
Kościerzyna [update:today 10:13] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora Szkoły grupa 1250-1400
Kościerzyna [update:17-03-2024] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | Turniej klasyfikacyjny SERDUSZKO dla Trisomiaków (na V oraz IV kategorię)
Bydgoszcz [update:today 10:08] | Poland,KP rapid |
23-03 plan | Turniej na II kategorię (1600-1800)
Gdańsk [update:26-02-2024] | Poland,PO classic |
23-03 plan | Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa A - I miejsce min. 1000 PLN
Tomaszkowice k. Wieliczki [update:16-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03 plan | Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa B na II kat M i I kat K
Tomaszkowice k. Wieliczki [update:16-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03 plan | Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa C na III i II kategorię
Tomaszkowice k. Wieliczki [update:16-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03 plan | Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa D na V i IV kategorię
Tomaszkowice k. Wieliczki [update:16-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03 plan | Turniej Szachowy "O Puchar Sołtysa Sołectwa Skrzyszów"
Skrzyszów [update:today 11:50] | Poland,MP blitz |
23-03 plan | Turniej szachowy o puchar burmistrza Gąsawy
Gąsawa [update:15-03-2024] | Poland,KP rapid |
23-03 plan | Turniej szachowy o puchar Prezesa Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli
Stalowa Wola [update:yesterday 19:46] | Poland,PK rapid |
23-03 plan | Turniej z rankingiem do 1100 można zdobyć kategorie
Tczew [update:today 11:40] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | Turniej z rankingiem do 1250 można zdobyć kategorie
Tczew [update:today 11:32] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | Turniej Sportowego Chełmna w szachach pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmna
Chełmno [update:11-03-2024] | Poland,KP rapid |
23-03 plan | TURNIEJE O PUCHARY DYR. SP 46 I MISTRZ. OS. WARSZAWSKIE POMET MALTAŃSKIE
POZNAŃ [update:15-02-2024] | Poland,WP rapid |
23-03 plan | VII Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych (FIDE)
Krynka [update:14-03-2024] | Poland,LU rapid |
23-03 plan | VII Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych- do lat 13 (FIDE)
Krynka [update:14-03-2024] | Poland,LU rapid |
23-03 plan | VIII GRAND PRIX Miasta Katowice-Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -WIOSENNY
Katowice [update:today 09:54] | Poland,SL rapid |
23-03 plan | Wielkanocny charytatywny turniej szachowy - grupa do lat 10
Bełchatów [update:yesterday 22:09] | Poland,LD rapid |
23-03 plan | Wielkanocny charytatywny turniej szachowy - Grupa OPEN
Bełchatów [update:yesterday 22:10] | Poland,LD rapid |
23-03 plan | Wielkanocny Turniej o III i II kategorię!
Śrem [update:yesterday 22:02] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na V i IV kategorię
Rawa Mazowiecka [update:17-03-2024] | Poland,LD classic |
23-03 plan | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa A
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa B
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa C
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03 plan | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa D
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03 plan | X Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rąbino.
Rąbino. Szkoła Podstawowa [update:17-02-2024] | Poland,ZP rapid |
23-03 plan | XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Chełmskiego w szachach w Białopolu
Białopole [update:yesterday 13:36] | Poland,LU rapid |
23-03 plan | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 7
Białystok [update:today 11:29] | Poland,PL rapid |
23-03 plan | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 7
Białystok [update:today 08:16] | Poland,PL rapid |
23-03 plan | XX Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia - grupa A
WIELUŃ [update:yesterday 14:49] | Poland,LD rapid |
23-03 plan | XX Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia - grupa B
WIELUŃ [update:yesterday 14:50] | Poland,LD rapid |
23-03 plan | XX Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia - grupa C
WIELUŃ [update:yesterday 14:53] | Poland,LD rapid |
23-03 plan | XXVI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TA 2008 i młodsi "ZMIANA TERMINU"
Kartuzy [update:08-03-2024] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | XXVI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TB 2010 i młodsi "ZMIANA TERMINU"
Kartuzy [update:yesterday 21:17] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | XXVI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TC 2012 i młodsi "ZMIANA TERMINU"
Kartuzy [update:yesterday 21:20] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | XXVI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TD 2014 i młodsi "ZMIANA TERMINU"
Kartuzy [update:today 10:05] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | XXVI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TE 2016 i młodsi "ZMIANA TERMINU"
Kartuzy [update:yesterday 21:24] | Poland,PO rapid |
23-03 plan | XXXVI Turniej Szachowy SzachMatek (Junior do lat 18) Grand Prix 4 z 7
Warszawa [update:09-03-2024] | Poland,MA rapid |
23-03 plan | XXXVI Turniej Szachowy SzachMatek - FIDE RAPID [PULA NAGRÓD min. 1.200 PLN]
Warszawa [update:09-03-2024] | Poland,MA rapid |
24-03 plan | III Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2024
Gdynia [update:15-03-2024] | Poland,PO rapid |
24-03 plan | Marcowy turniej szachowy w Płocku dla początkujących. PZSzach 1000-1400.
PŁOCK [update:yesterday 20:57] | Poland,MA rapid |
24-03 plan | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEWKOWA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2024 - DO LAT 10
GNIEWKOWO [update:12-03-2024] | Poland,KP rapid |
24-03 plan | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEWKOWA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2024 - DO LAT 18
GNIEWKOWO [update:12-03-2024] | Poland,KP rapid |
24-03 plan | Turniej na IV kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland rapid |
24-03 plan | Turniej na V-IV kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland rapid |
24-03 plan | XII TSz poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego o Puchar Burmistrza Orzysza - GP Warmii i Mazur (2)
ORZYSZ [update:today 11:41] | Poland,WM rapid |
24-03 plan | XVI Otwarty Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - kobiety
CIECHANOWIEC [update:17-03-2024] | Poland,PL rapid |
24-03 plan | XVI Otwarty Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni
CIECHANOWIEC [update:17-03-2024] | Poland,PL rapid |
24-03 plan | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 8
Białystok [update:yesterday 17:16] | Poland,PL rapid |
24-03 plan | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 8
Białystok [update:yesterday 10:01] | Poland,PL rapid |
25-03 plan | GRAND PRIX NR 4 CKiBM
Jordanów [update:yesterday 20:55] | Poland,MP blitz |
26-03 plan | 29 Runda IX Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej - Blitz
Sokółka [update:04-03-2024] | Poland,PL blitz |
26-03 plan | Turniej o Wielkanocnego Zająca dla dzieci i młodzieży
Choszczno [update:17-03-2024] | Poland,ZP blitz |
26-03 plan | Webinar: Tie-Breaki po nowemu. Przepisy FIDE 2024 i klasyfikacje C:M
Poznań [update:06-03-2024] | Poland,WP classic |
27-03 plan | 1031 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:06-03-2024] | Poland,MP rapid |
27-03 plan | 2 Turniej ROBKOL KLOC 2024
Łowicz [update:27-02-2024] | Poland,LD other |
27-03 plan | Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych 2024 Turniej kołowy FIDE KANDYDACKI.
CHRZANÓW KLUB SZACHOWY MARIANA SADZIKOWSKIEGO SZPITALNA 1 [update:07-03-2024] | Poland,MP classic |
27-03 plan | MISTRZOSTWA CHRZANOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH DO 1600. NA II/I KATEGORIĘ
Chrzanów Klub Szachowy Mariana Sadzikowskiego Szpitalna 1 [update:13-03-2024] | Poland,MP classic |
27-03 plan | OLECKA LIGA SZKOLNA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH 2024 II zjazd
Olecko [update:20-02-2024] | Poland,WM rapid |
27-03 plan | Otwarty turniej szachowy z możliwością zdobycia IV lub V kategorii 7_2024
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland,MA rapid |
27-03 plan | Turniej Szachów Szybkich
Knurów Szczygłowice [update:today 01:18] | Poland,SL rapid |
28-03 plan | 43rd Chess Talents Tournament (Turnaj Sachovych Nadeji)
Frydek-Mistek [update:21-02-2024] | Czech Republic classic |
28-03 plan | Klub P.Z.Szach. (549 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:29-01-2024] | Poland,MA rapid |
29-03 plan | 60. edycja Grand Prix Białegostoku "Zima-wiosna 2024" - 13. runda blitz
Białystok [update:01-12-2023] | Poland,PL blitz |
29-03 plan | Blitza FIDE granie w Hetmanie 6_2024
Warszawa [update:21-02-2024] | Poland,MA blitz |
29-03 plan | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:14-12-2023] | Poland,DS rapid |
30-03 plan | BLITZ ZAJĄCZKA - GRAND PRIX GRAWITACJI TURNIEJ NR 3
Bielsko-Biała [update:06-03-2024] | Poland,SL blitz |
30-03 plan | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:02-03-2024] | Poland classic |
30-03 plan | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:14-03-2024] | Poland classic |
30-03 plan | XXIII TURNIEJ WIELKANOCNY
Rzeszów [update:15-03-2024] | Poland,PK rapid |
July 2024 | ||
---|---|---|
05-07 plan | PUCHAR POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:18-01-2024] | Poland,DS classic |
06-07 plan | Obóz rekreacyjno-szachowy WAKACJE Z SZACHAMI na Kaszubach
Stawiska [update:17-02-2024] | Poland,PO classic |
06-07 plan | Hartowiec Wakacje z szachami Kolonie
HARTOWIEC Ostaszewo [update:27-02-2024] | Poland,WM classic |
07-07 plan | XXVI Ogólnopolski Jurajski Turniej Szachów Szybkich P15
Olsztyn [update:17-03-2024] | Poland,SL rapid |
08-07 plan | IV Memoriał Jana Maciei w szachach błyskawicznych
Warszawa [update:04-03-2024] | Poland,MA blitz |
08-07 plan | XXIII SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI DUCHOWIEŃSTWA
Poznań [update:27-02-2024] | Poland,WP classic |
09-07 plan | Turniej klasyfikacyjny - Obóz Szachowy - Borowice' 2024
Borowice k. Karpacza [update:27-02-2024] | Poland,DS classic |
09-07 plan | Warsaw Chess Festival 2024 - Memoriał Najdorfa - grupa A
Warszawa [update:17-03-2024] | Poland,MA classic |
09-07 plan | Warsaw Chess Festival 2024 - Memoriał Najdorfa - grupa B
Warszawa [update:09-03-2024] | Poland,MA classic |
09-07 plan | Warsaw Chess Festival 2024 - Memoriał Najdorfa - grupa C
Warszawa [update:14-03-2024] | Poland,MA classic |
13-07 plan | Festiwal Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Turniej błyskawiczny
Kowalewo Pomorskie [update:02-03-2024] | Poland,KP blitz |
13-07 plan | Festiwal Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Turniej dla juniorów
Kowalewo Pomorskie [update:02-03-2024] | Poland,KP classic |
13-07 plan | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiąca Jezior - do lat 10
Węgorzewo [update:today 11:30] | Poland,WM classic |
13-07 plan | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiąca Jezior - do lat 15
Węgorzewo [update:today 11:29] | Poland,WM classic |
13-07 plan | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiąca Jezior - open
Węgorzewo [update:today 11:25] | Poland,WM classic |
13-07 plan | MINI ELO - XII TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:11-03-2024] | Poland,SL classic |
13-07 plan | Obóz połączony z Festiwalem Szachowym "Kraina Tysiąca Jezior" w Węgorzewie
Węgielsztyn [update:10-03-2024] | Poland,WM other |
13-07 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:11-03-2024] | Poland,SL rapid |
13-07 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V (i IV) KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:11-03-2024] | Poland,SL rapid |
13-07 plan | VII Turniej witomiński w szachach szybkich 2024
Gdynia [update:23-12-2023] | Poland,PO rapid |
14-07 plan | Festiwal Szachowy w Kowalewie Pomorskim - OPEN
Kowalewo Pomorskie [update:02-03-2024] | Poland,KP rapid |
14-07 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ BIS
STRUMIEŃ [update:11-03-2024] | Poland,SL rapid |
14-07 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V (i IV) KATEGORIĘ BIS
STRUMIEŃ [update:11-03-2024] | Poland,SL rapid |
20-07 plan | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD IV KATEGORII
ZIELONA GÓRA [update:30-01-2024] | Poland,LB classic |
20-07 plan | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU DO 1200
ZIELONA GÓRA [update:30-01-2024] | Poland,LB rapid |
20-07 plan | Obóz Kreatywne Szachy - 2024 Wisła
Wisła [update:08-03-2024] | Poland,SL classic |
21-07 plan | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POMORZA o PUCHAR SOLIDARNOŚCI
GDAŃSK [update:15-03-2024] | Poland,PO classic |
21-07 plan | Obóz Szachowo-Piłkarski
Nowa Wieś Przywidzka [update:15-02-2024] | Poland,PO classic |
22-07 plan | Letni Turniej Plenerowy na II kategorię szachową
WARDYŃ koło CHOSZCZNA [update:21-02-2024] | Poland,ZP classic |
22-07 plan | Szachowe wakacje - zostało 9 miejsc
Chełmno [update:14-03-2024] | Poland,KP classic |
22-07 plan | VI OTWARTY WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY Open A
Chełmno [update:04-03-2024] | Poland,KP classic |
22-07 plan | VI OTWARTY WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY Open B
Chełmno [update:04-03-2024] | Poland,KP classic |
22-07 plan | VI OTWARTY WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY Open C
Chełmno [update:04-03-2024] | Poland,KP classic |
26-07 plan | III Piekielne Grand Prix - 2 Turniej
Ustroń [update:today 09:46] | Poland,SL other |
27-07 plan | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2024 - turniej 5 (do FIDE)
WILKOWICE [update:11-02-2024] | Poland,SL rapid |
27-07 plan | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU DO 1200
ZIELONA GÓRA [update:30-01-2024] | Poland,LB rapid |
27-07 plan | VII Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2024
Gdynia [update:04-01-2024] | Poland,PO rapid |
August 2024 | ||
---|---|---|
08-08 plan | Obóz rekreacyjno-szachowy WAKACJE Z SZACHAMI na Kaszubach
Łapino [update:17-02-2024] | Poland,PO classic |
08-08 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Wrocław OPEN A (ELO 2100+)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
08-08 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Wrocław OPEN B (1800-2100)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
08-08 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Wrocław OPEN C (ELO do 1800)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
09-08 plan | Obóz Kreatywne Szachy 2024 Ustroń
Ustroń [update:11-03-2024] | Poland,SL classic |
10-08 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Drugi Krok (Grupa E)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
10-08 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Weekendowy FIDE Open (Grupa D)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
10-08 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Weekendowy FIDE Open (Grupa D)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
10-08 plan | II Festiwal Szachowy Hartowiec Kolonie
Hartowiec [update:28-02-2024] | Poland,WM classic |
10-08 plan | IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK
Toruń [update:09-12-2023] | Poland,KP classic |
10-08 plan | IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK - OTWARTE MISTRZOSTWA TORUNIA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH 2024
Toruń [update:09-12-2023] | Poland,KP blitz |
10-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA TYTUŁ KM (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL classic |
10-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL classic |
10-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL classic |
10-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL classic |
10-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL rapid |
10-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V (i IV) KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL rapid |
10-08 plan | Turniej Szachów Standardowych Puchar Lisek.pl 10-18.08.2024
Skwierzyna [update:13-01-2024] | Poland,LB classic |
10-08 plan | VIII Turniej witomiński w szachach szybkich 2024
Gdynia [update:23-12-2023] | Poland,PO rapid |
11-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ BIS
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL rapid |
11-08 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V (i IV) KATEGORIĘ BIS
STRUMIEŃ [update:02-03-2024] | Poland,SL rapid |
13-08 plan | FESTIWAL - KOLONIA SZACHOWO - SPORTOWA z LUKKS Kielce
Sielpia [update:10-03-2024] | Poland,SK classic |
14-08 plan | Wakacje Szachowe z "Odrodzeniem"
Wieleń Zaobrzański [update:17-03-2024] | Poland,WP classic |
15-08 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Weekendowy FIDE Open (Grupa D)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS rapid |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open A
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open B
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open C - SENIORZY
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open D
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open E
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open F
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open G
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Turniej GM
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
23-08 plan | III Piekielne Grand Prix - 3 Turniej
Ustroń [update:today 09:50] | Poland,SL other |
24-08 plan | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD IV KATEGORII
ZIELONA GÓRA [update:30-01-2024] | Poland,LB classic |
24-08 plan | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B3 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU DO 1200
ZIELONA GÓRA [update:30-01-2024] | Poland,LB rapid |
24-08 plan | V Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera
Barlinek [update:17-03-2024] | Poland,ZP rapid |
25-08 plan | 53. MOKATE
GOLESZÓW [update:04-02-2024] | Poland,SL blitz |
30-08 plan | III Piekielne Grand Prix - 4 Turniej
Ustroń [update:today 09:58] | Poland,SL other |
30-08 plan | Mistrzostwa Świnoujścia 2024
Świnoujście [update:13-02-2024] | Poland,ZP classic |
30-08 plan | Mistrzostwa Świnoujścia 2024 B
Świnoujście [update:13-02-2024] | Poland,ZP classic |
31-08 plan | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B4 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU DO 1200
ZIELONA GÓRA [update:30-01-2024] | Poland,LB rapid |
31-08 plan | VIII Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2024
Gdynia [update:04-01-2024] | Poland,PO rapid |
October 2024 | ||
---|---|---|
05-10 plan | V Międzynarodowy Memoriał Szachowy im.Alfreda Chrobaka ( do FIDE )
Racibórz [update:15-02-2024] | Poland,SL rapid |
05-10 plan | V Międzynarodowy Memoriał Szachowy im.Alfreda Chrobaka - Juniorzy do 12 lat
Racibórz [update:15-02-2024] | Poland,SL rapid |
06-10 plan | III Turniej błyskawiczny Klubu Marynarki Wojennej 2024
Gdynia [update:06-01-2024] | Poland,PO blitz |
12-10 plan | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2024 - turniej 7 (do FIDE)
WILKOWICE [update:11-02-2024] | Poland,SL rapid |
12-10 plan | X Turniej witomiński w szachach szybkich 2024
Gdynia [update:23-12-2023] | Poland,PO rapid |
12-10 plan | XIX cykl 4 Pory Roku o Puchar SM Wspólny Dom - Jesień z Szachami
Szczecin [update:16-01-2024] | Poland,ZP rapid |
13-10 plan | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 10
Szklarska Poręba [update:19-01-2024] | Poland,DS team, classic |
20-10 plan | 54. MOKATE
GOLESZÓW [update:04-02-2024] | Poland,SL blitz |
26-10 plan | ŚWINOUJŚCIE CHESS TOUR 2024 - Uznam Chess Cup
Świnoujście [update:25-11-2023] | Poland,ZP rapid |
26-10 plan | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI oraz uczestników zajęć w DK KAMIENICA
BIELSKO-BIAŁA KAMIENICA [update:16-02-2024] | Poland,SL blitz |
26-10 plan | X Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2024
Gdynia [update:04-01-2024] | Poland,PO rapid |
26-10 plan | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej
Gdańsk [update:14-12-2023] | Poland,PO rapid |
26-10 plan | XXV PAWŁOWICKI NOCNY MARATON SZACHOWY o PUCHAR GMINY PAWŁOWICE
PAWŁOWICE [update:12-11-2023] | Poland,SL blitz |
Archive:
[2024 year] [2023 year] [2022 year] [2021 year] [2020 year] [2019 year] [2018 year] [2017 year] [2016 year] [2015 year] [2014 year] [2013 year] [2012 year] [2011 year] [2010 year] [2009 year] [2008 year] [2007 year] [2006 year] [2005 year] [2004 year]